18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

#52 Przez Świat na Fazie - Wigilia w Zimbabwe

MrKoperek • 2017-03-12, 12:38
Kolejny epizod przygód naszego "Grubaska" w Afryce :)





Oglądnąłem :idzwch*j:

HiroTailo

2017-03-12, 13:09
-"Faza, co tydzień lądujesz na głównej na sadolu"
-"Mam to w Duuupie"

chocho

2017-03-12, 14:03
Co za głąb.

Jakiś ignorant który nic nie wie i w zasadzie nic ciekawego o odwiedzanym kraju nie przekazuje.



pikpok

2017-03-12, 16:03
@chocho

To nie musisz oglądać, a my nie musimy czytać twoich durnych komentarzy głąbie.

bigkaban1

2017-03-12, 16:17
co to za spasiony knur?? jakis nowy Cejrowski??

chocho

2017-03-12, 20:19
pikpok napisał/a:

@chocho

To nie musisz oglądać, a my nie musimy czytać twoich durnych komentarzy głąbie.



Hehe pikpok ty imbecylu - skoro nie musisz czytać mojego komentarza to po co się do niego w ogóle odnosisz?

A co ja muszę, a co nie to nie twoja brocha.

wrakier

2017-03-12, 20:19
Aby zjechać chłopaka bo coś robi,mistrzowie komentarzy na sadolu za piwerko k***A JEGO MAC !!!







siwybis

2017-03-12, 20:27
Za porównanie Fazy do Cejrowskiego powinno się zadławić cię brudnym islamskim ku*asem...

JamesPort12

2017-03-12, 22:10
Czy oni musza sie tak k***a obnosic z tymi koszulkami przy k***a byle okazji?

Ja pie**ole, godlo i flaga to bardzo wazne symbole, ktorym nalezy okazac jakis szacunek i nie trzeba nimi emonawac na kazdym j***nym kroku , tymabrdziej na przepoconej ch*jowej koszulce.

Sam jestem patriota ale k***a nosze to w serce a nie j***nej brudnej koszulce...

NoikVon

2017-03-12, 22:34
No dobra, koleś fajnie nagrywa, miło się ogląda ale nie rozumiem co ma wspólnego ten filmik z tematyką tego forum.

Głupio tak Fazowskiemu piwerka nie dać, no to dałem

1408

2017-03-12, 22:52
@chocho Gdy jest w jakimś miejscu związanym z jakimś wydarzeniem, to o nim opowiada. To nie jest tak, że tylko idzie przed siebie i gada głupoty.

@JamesPort12 Akurat w Afryce te koszulki mu pomagają, bo ludzie widzą od razu, że turysta z zewnątrz kontynentu, bo kojarzą mniej więcej te elementy z Polską. Czarni do białych w Afryce są bardzo negatywnie nastawieni, ale turystów traktują lepiej.

lapps

2017-03-13, 09:32
JamesPort12 napisał/a:

Czy oni musza sie tak k***a obnosic z tymi koszulkami przy k***a byle okazji?

Ja pie**ole, godlo i flaga to bardzo wazne symbole, ktorym nalezy okazac jakis szacunek i nie trzeba nimi emonawac na kazdym j***nym kroku , tymabrdziej na przepoconej ch*jowej koszulce.

Sam jestem patriota ale k***a nosze to w serce a nie j***nej brudnej koszulce...



a jak zolnierz w mundurze z flaga i orzelkiem czolga sie w blocie to tez tak jeczysz??

nie jestes patriota, wstydzisz sie swojego panstwa i razi cie jak ktos jest dumny ze swojego pochodzenia, bo ci wmowili, ze to cos negatywnego...
dla ciebie celem nadrzednym jest bycie szeregowym konsumentem nie wyrywajacym sie przed szereg i gardzisz kazdym kogo stac na cos wiecej...

zreszta masz dopiero 12 lat i nie masz jeszcze duszy

vl...........00

2017-03-13, 13:03
W komentarzach typowo polskie myślenie - przypie**olić się do wszystkiego i wszystkich, bo przecież jestem k***a najmądrzejszy i zawsze mam racje.

dantee

2017-03-13, 20:06
Faza bardzo pozytywny gościu ! Leci piwerko :)