18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

500+

Zuberek • 2017-03-28, 10:52
Przyznać się sadole czyje to ? Kto wpadł na tak głupi pomysł ?? :mrgreen:



Tematu nie było bo fotkę robiłem sam w poprzedni weekend w Karpaczu. :idzwch*j:

Dodus

2017-03-29, 09:58
janlew napisał/a:


Mnie też stać, więc kasę przeznaczam na dzieci. Każdy widać wychowany został inaczej. Ja zdaje sobie sprawę, że to są ich pieniądze, bo to oni są zadłużani. Mają za to "darmowe" szkoły, lekarzy i 500plusy. Chcesz przej***ć ich pieniądze w kasynie, twoja sprawa. Ja tam swoich nie okradam.



To nie są ich pieniądze tylko moje... z moich pie**olonych podatków... k***a...

arkulik

2017-03-29, 11:44
Pigwaranek napisał/a:


Pastuch w TDI. Jedyny sluszny wybor prawilnego Polaka. Niemiecka technologia! Nie do zajechania! Wszystko inne sie chowa! Jezdzi tym zlomem i mysli ze jest powazany. Ja pie**ole, jaki ten kult wieswagenow wsrod polskiego proletariatu jest zalosny... :facepalm:



Nie boli mnie Twoja opinia bo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? lenistwo i nie czytasz do końca? lub jesteś za głupi żeby niektóre rzeczy wyłapać, jak żart czy ironia, TAK jest takie coś. Dla tępych dodałem
"p.s. kto zrozumiał ten się śmieje i nie spina :) "

widzę, że za mało. Jeśli dotarłeś do tego momentu to na pewno mózg Ci się już dobrze z wysiłku spocił. Kończę, żebyś z wysiłku intelektualnego nie padł przed kompem.

RedIsGood

2017-03-29, 15:19
XM195 napisał/a:

A ja się wykastrowałem. j***ć dzieci i rządowe dotacje dla hołoty



Też nad tym myślałem ale na szczęście ministranci nie zachodzą w ciążę :mrgreen:

blub1

2017-03-30, 01:14
nowynick napisał/a:



Aha, jasne...

Noworodek tygodniowo: pampersy 80, mleko 50, słoiczki 30, to już 170/tydz. Chusteczki, mydełka, lekarstwa, ubranka co dwa tygodnie, suplementy diety niepoliczalne...

Przedszkolak: 500 to się miesięcznie za samo przedszkole płaci jeśli dziecko odbierasz po pracy po 16ej (wliczając wyżywienie i ze dwa zajęcia dodatkowe).

Podstawówka: obiady 80 - 120 zł, składka klasowa 50, zajęcia dodatkowe od 100 zł w górę...

pojawiło się kilku z poczuciem humoru "sponsorowane z 500+" a Wy łykacie jak pelikany, że to tak na serio...



Gumkę było założyć na ch*ja a nie głowę, byłoby taniej.