18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

500+

Zuberek • 2017-03-28, 10:52
Przyznać się sadole czyje to ? Kto wpadł na tak głupi pomysł ?? :mrgreen:



Tematu nie było bo fotkę robiłem sam w poprzedni weekend w Karpaczu. :idzwch*j:

XM195

2017-03-28, 15:32
A ja się wykastrowałem. j***ć dzieci i rządowe dotacje dla hołoty

arkulik

2017-03-28, 15:42
Velture napisał/a:

Ja widziałem jeszcze większych buraków w swoich okolicach. Nie mają ramek z małym napisem tylko wielkie naklejki na bagażnikach...
Dziennie to minimum 2 takich buraków mi pod sklep podjeżdża swoimi passerati w tedeuszu z naklejkami wielkości 35/20cm (na oko mierzone) "KUPIONE Z PROGRAMU 500+"



Masz coś do pastuchów w TDI? ja taki samochód mam i to w najbardziej prestiżowej wersji B5FL :D a widzę, że Ciebie na niego nie stać i masz ból dupy. Poproszę obrazek maści an ból 4 liter dla tego Pana.

:)

p.s. kto zrozumiał ten się śmieje i nie spina :)
p.s.2 wypisywanie zakupione z 500+ już się przejadło i jest raczej żałosne.

XM195 napisał/a:

A ja się wykastrowałem. j***ć dzieci i rządowe dotacje dla hołoty



Mam nadzieję, że prawdę piszesz. w tym społeczeństwie już wystarczy pół-inteligentów i lepiej żebyś się nie rozmnażał.

waloos

2017-03-28, 16:08
Na hasło sfinansowane z 500+ dają się nabierać tylko Ci idioci dla których to 500zł to jest majątek.
k***a choćby mieć trójkę dzieci to miesięcznie jest to 1000zł. Program trwa ile? półtora roku? Załóżmy że 20 miesięcy. No to wychodzi 20 tysięcy złotych przez prawie dwa lata. Tyle to kosztują felgi z oponami i czujnikami do tej bawarki.


korowiow777

2017-03-28, 16:46
szpajder napisał/a:

Ale co ty chcesz mnie umoralniać? Mam im co pół roku kupować nowe ajfony, żeby wyrosły z nich konsumpcyjne kmioty!?



I napisał to gość który rozpie**ala dodatkowe 1000 zł w kasynie :lol:

SirWilly

2017-03-28, 16:58
Może ktoś mi powiedzieć co to za model bwm ? Bo nie widzę.

manson__

2017-03-28, 17:11
szpajder napisał/a:

Mam trójkę dzieci, bo chciałem mieć trójkę i stać mnie na trójkę. Dodatkowy 1000 pln przepie**alam w kasynie.

Z 1k wstydziłbym się tam w ogóle pokazywać.. Cebulowy Król Hazardu, k***a jego mać. :krejzi:

Tarab85

2017-03-28, 17:15
500+ nie jest wielką wartością dla uczciwie pracującego człowieka. Mimo wszystko to jest raptem ok. 1/3 minimalnej krajowej netto. To oznacza, że dwójka uczciwych ludzi nawet zarabiających minimalną krajową nie dostanie z tego programu tyle, żeby znacząco podnieść komfort życiowy. Mocno wzbogacają się na nim natomiast socjalne hieny dla których cudze pieniądze są milsze, niż te osiągnięte własną pracą.

szpajder

2017-03-28, 17:22
manson__ napisał/a:

Z 1k wstydziłbym się tam w ogóle pokazywać.. Cebulowy Król Hazardu, k***a jego mać. :krejzi:



Napisałem:
szpajder napisał/a:

A ja mam 1000 pln więcej miesięcznie do rozj***nia w kasynie



Także chill out. A przychodzą i ze 100 pln się pobawić. Więc się nie wstydź, tylko idź i się pobaw. Idąc pierwszy raz do dobrego kasyna dostaniesz drina gratis ;)

korowiow777 napisał/a:


I napisał to gość który rozpie**ala dodatkowe 1000 zł w kasynie :lol:



No i robię dużo, aby moje dzieciaki były lepsze ode mnie.

KillerLaugh

2017-03-28, 17:59
szpajder napisał/a:

Mam trójkę dzieci, bo chciałem mieć trójkę i stać mnie na trójkę. Dodatkowy 1000 pln przepie**alam w kasynie.


Piwko za trójkę dzieci. Może kiedyś też zar*cham i doczekam się swoich hehe.

~Velture

2017-03-28, 18:01
arkulik napisał/a:



Masz coś do pastuchów w TDI? ja taki samochód mam i to w najbardziej prestiżowej wersji B5FL :D a widzę, że Ciebie na niego nie stać i masz ból dupy.


Tak sobie to tłumacz jeśli pomaga ci to w życiu.

Dżizas_kurde

2017-03-28, 18:28
Cytat:


Noworodek tygodniowo: pampersy 80, mleko 50, słoiczki 30, to już 170/tydz. Chusteczki, mydełka, lekarstwa, ubranka co dwa tygodnie, suplementy diety niepoliczalne...



100 pieluch tygodniowo ?
100 litrów mleka tygodniowo ?
Słoiczki ? A co to k***a gotować nie umiesz ?



Ja pie**ole... ludziom się we łbach poprzewracało.....

bleblebator1

2017-03-28, 18:59
nowynick napisał/a:

A swoją drogą zamawiać na BWM X5 tablicę BMWX5 to trzeba być burakiem do kwadratu...


Czyli być z wafsafki.

fiate

2017-03-28, 20:42

Pigwaranek

2017-03-28, 21:03
arkulik napisał/a:



Masz coś do pastuchów w TDI? ja taki samochód mam i to w najbardziej prestiżowej wersji B5FL :D a widzę, że Ciebie na niego nie stać i masz ból dupy.


Pastuch w TDI. Jedyny sluszny wybor prawilnego Polaka. Niemiecka technologia! Nie do zajechania! Wszystko inne sie chowa! Jezdzi tym zlomem i mysli ze jest powazany. Ja pie**ole, jaki ten kult wieswagenow wsrod polskiego proletariatu jest zalosny... :facepalm:

Jarosław.Kaczyński

2017-03-28, 21:43
Jak kiedyś będę duży to se kupie BMW X7

X5 i X6 jest dla hamów.