18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

50 letni Prawiczek

SocialMedia • 2021-11-09, 14:37
Z Blackpool w UK




trambulator

2021-11-09, 14:47
Mmm jaki ciasny...
Tak, tak - jestem na pierwszym roku księże biskupie :D

Aleo

2021-11-09, 15:14
56, nie 50. Widać po nodze gdzie mu sperma się przez tyle lat zbiera

WYPAL0NY

2021-11-09, 17:03
Jukej - zielona wyspa Tuska, czyli kraina mlekiem i miodem płynąca według opowiadań wielu polaczków. Przyjedzie taki polski zarobas po roku i pieprzy farmazony, jakie to wspaniałe zarobki w UK i że odkładał 700 funciaków miesięcznie, a cymbały pracujące w Polsce mu wierzą. Tylko, że po brexicie, jak wywalili polaczków, rumunów i innych zarobasów, to nie ma chętnych do roboty jako kierowca tira, takie ch*jowe tam płace...

SirMajkel

2021-11-09, 18:26
WYPAL0NY napisał/a:

Jukej - zielona wyspa Tuska, czyli kraina mlekiem i miodem płynąca według opowiadań wielu polaczków. Przyjedzie taki polski zarobas po roku i pieprzy farmazony, jakie to wspaniałe zarobki w UK i że odkładał 700 funciaków miesięcznie, a cymbały pracujące w Polsce mu wierzą. Tylko, że po brexicie, jak wywalili polaczków, rumunów i innych zarobasów, to nie ma chętnych do roboty jako kierowca tira, takie ch*jowe tam płace...



Następny pisowski trol coś o Tusku musi pie**olić nawet w temacie o jakiś menelu z UK. Nie oglądaj już więcej TVPis bo Ci ewidentnie odj***ło.

:-D

szoopyoku

2021-11-09, 18:40
Co temu Gargamelowi z nogą się stało ?

WYPAL0NY

2021-11-09, 18:48
SirMajkel napisał/a:

Następny pisowski trol coś o Tusku musi pie**olić nawet w temacie o jakiś menelu z UK. Nie oglądaj już więcej TVPis bo Ci ewidentnie odj***ło.



Cymbale ukraiński, nie jestem ani za POsrańcami, ani za PISdzielcami, ani za inną partią oszołomów pokroju k***ina , czy Kukiza. W zasadzie lata mi koło ch*ja, kto jest u władzy, bo wiem, że każda partia, jaka by nie rządziła, idzie do władzy tylko po to, żeby się nachapać jak najwięcej kasy i nakraść. Po prostu mówię, jak jest.

lakiluki

2021-11-09, 19:39
O k***a jaki kolonko się znalazł.
Nie tłumacz się, po składni i sposobie wypowiedzi poznać, że głosowałeś na pisdy, k***ina czy bosaka.
Nawet mi cie nie żal kucu, dorośli ludzie już dawno mają wyj***ne na twój sposób. Może za kilka lat sam zdasz sobie sprawę z sensu obrony "swojej", ale jednak zewnętrznie narzuconej racji.
Elo.

sothis

2021-11-09, 19:59
WYPAL0NY napisał/a:

Cymbale ukraiński, nie jestem ani za POsrańcami, ani za PISdzielcami, ani za inną partią oszołomów pokroju k***ina , czy Kukiza. W zasadzie lata mi koło ch*ja, kto jest u władzy, bo wiem, że każda partia, jaka by nie rządziła, idzie do władzy tylko po to, żeby się nachapać jak najwięcej kasy i nakraść. Po prostu mówię, jak jest.



Po wypowiedzi wnioskuję, że preferujesz Kukiza, bo jako jedynego nie przerobiłeś w obraźliwy sposób. Albo po prostu nie umiałeś tego zrobić. :D

ProVVe

2021-11-09, 20:25
szoopyoku napisał/a:

Co temu Gargamelowi z nogą się stało ?



Ćwiczył kopnięcia u kalima na drewnianych słupach (cytay z ziomka jak ktoś wie to wie)

pyskatyyy

2021-11-09, 21:34
WYPAL0NY napisał/a:

Cymbale ukraiński, nie jestem ani za POsrańcami, ani za PISdzielcami, ani za inną partią oszołomów pokroju k***ina , czy Kukiza. W zasadzie lata mi koło ch*ja, kto jest u władzy, bo wiem, że każda partia, jaka by nie rządziła, idzie do władzy tylko po to, żeby się nachapać jak najwięcej kasy i nakraść. Po prostu mówię, jak jest.



Może i nie masz preferencji politycznych, jednak z całą pewnością jesteś umysłową sp***oliną. Prawdopodobnie dlatego nie jesteś w stanie wykształcić żadnych poglądów. Hatfu na ciebie, podludziu.

djpyza

2021-11-09, 21:54
:D jest się czym chwalić większość SADOLI to virgin nie żeby to wszyscy !

WYPAL0NY napisał/a:

Cymbale ukraiński, nie jestem ani za POsrańcami, ani za PISdzielcami, ani za inną partią oszołomów pokroju k***ina , czy Kukiza. W zasadzie lata mi koło ch*ja, kto jest u władzy, bo wiem, że każda partia, jaka by nie rządziła, idzie do władzy tylko po to, żeby się nachapać jak najwięcej kasy i nakraść. Po prostu mówię, jak jest.



mam takie samo zdanie co ty ale tu zawsze się znajdzie jakiś zjeb co wyskoczy z pis,po czy ch*j wie czym jeszcze im sraki pieką od tej polityki a ch*ja mogą

Xenon

2021-11-09, 22:31
ciaparitto przyjechały go rozdziewiczyc

Arathnmor

2021-11-09, 23:56
szoopyoku napisał/a:

Co temu Gargamelowi z nogą się stało ?



Pewnie to - "Słoniowacizna, czyli ostatnie stadium obrzęku limfatycznego, spowodowana jest zastojem limfy w tkankach. Stan taki może być wynikiem wad wrodzonych albo pojawić się wskutek uszkodzenia naczyń chłonnych odprowadzających limfę." Czyli ciśnienie w jajach mu nogę rozj***ło ;)

orloski

2021-11-10, 00:29
Za dużo low kingów..