18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

5-letni syn bawił się swoją ciuchcią...

qash • 2015-08-18, 22:02
znalezione jak było to...

Matka gotowała obiad, podczas gdy jej 5-letni syn bawił się swoją ciuchcią elektroniczną w pokoju obok. Kiedy pociąg zatrzymał się na dworcu usłyszała jak jej syn zaczął przeklinać: „Każdy z was, sk***ysyny, kto chce, wypie**alać z wagonu, bo jesteśmy na przystanku! Jeżeli dalej chcecie jechać to siadać na dupy i ruszamy!”

Przerażona matka podeszła do syna i powiedziała „W tym domu nie używamy takiego języka. Teraz marsz do pokoju! I przez dwie godziny proszę nie wychodzić! Później możesz dalej się bawić, ale masz używać ładnych słów.”

Dwie godziny później syn wyszedł z sypialni i ponownie zaczął się bawić. Wkrótce pociąg zatrzymał się na stacji, a matka usłyszała jak mówi: „Wszyscy wysiadający pasażerowie, proszę pamiętać o zabraniu swoich rzeczy. Dziękuję i mam nadzieję, że podróż była udana. Zapraszam do ponownego skorzystania z naszych usług. Pozostałym pasażerom przypominam, że w pociągu nie można palić. Mam nadzieję, że będą mieli państwo przyjemną i relaksującą podróż”.

Matka uśmiechnęła się delikatnie pod nosem, ale wtedy chłopiec dodał: „Do wszystkich, którzy są wkurzeni na 2-GODZINNE opóźnienie: zażalenia proszę składać do tej suki z kuchni.”

mygyry

2015-08-18, 22:25
Nieopatrznie zrozumiałem tytuł....

wiechec

2015-08-18, 22:31
To jest chyba oryginał, który słyszałem ponad dziesięć lat temu:

Jasiu dostał od ojca kolejkę i sobie ją uruchomił. Ojciec w tym czasie ogląda TV i słyszy z pokoju Jasia:
- Wsiadać! k***a! Wsiadać!
- Wysiadać! k***a! Wysiadać!
Wpada zdenerwowany ojciec do pokoju i mówi:
- Jeśli przez najbliższą godzinę usłyszę choć jedno brzydkie słowo to zabiorę Ci kolejkę!
Ojciec wraca do pokoju i dalej ogląda TV. Mija pół godziny i nic nie słychać z pokoju Jasia. Mija godzina i nic. Mija godzina i minuta i z pokoju Jasia słychać:
- Wsiadać! k***a! Wsiadać! Przez tego sk***ysyna mamy godzinę opóźnienia!

ozarimielin

2015-08-18, 22:34
teraz 5 letnie dzieci mają train simulator na tabletach, kasztany rodzice