18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

42-letnia kobieta wpada pod tramwaj

Halman • 2016-04-26, 15:49


Info dla wszystkich którzy utknęli mentalnie i umysłowo kilka lat wstecz: tak, to Sosnowiec.

żródło

mygyry

2016-04-26, 15:50
Miejsce wskazuję na samobójstwo, ale mogłeś chociaż napisać czy skuteczne

hellbwoi

2016-04-26, 15:55
Jakieś foczki z afterparty?

janlew

2016-04-26, 15:56
krzyks napisał/a:

Nie wpadła, tylko się ewidentnie wpie**oliła :roll:

Przeżyła:
http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/sosnowiec/a/wypadek-w-sosnowcu-kobieta-weszla-pod-tramwaj-wideo,9922221/

Tak swoją drogą.... widzę tam znak przejście dla pieszych, ale nie widzę "Uwaga tramwaj"..... 8-)



Wola, by nie umrzeć w Sosnowcu, była silniejsza niż tramwaj.

PS. Inna sprawa że ten hejt na Sosnowiec, to przeniesienie na grunt Polski lokalnych animozji ślązoków, graniczących z nieślązokomi.
Trzeba by Katowickim czy Chorzowskim ślunzokom też powoli zacząć cisnąć. Jeszcze nam węglokopy w piórka poobrastają, a fakty są takie, że dzieci tam w bramach wungiel wpierdzielają ;)

tarcer123

2016-04-26, 16:02
Jak ona to przeżyła? Podejrzewam że brakowały centymetry do rozszatkowania przez koła.

pkh

2016-04-26, 16:05
o k***a. To w sosnowcu są tramwaje??

"W tej chwili nie wiadomo dlaczego kobieta weszła pod nadjeżdżający tramwaj."
bo jest głupią pindą, ot co.

~Velture

2016-04-26, 16:53
Nigdy nie pojmę jaką p*zdą trzeba być aby wpaść pod pociąg albo tramwaj przypadkiem.

Przypadkiem to gimnazjaliści robią dzieci a żeby nie zauważyć pie**olonego tramwaju to trzeba być popie**olonym zjebem.

Qunda

2016-04-26, 17:30
@up. Może miała słuchawki, dziś miałem podobna sytuacje, ale jechałem rowerem. Najlepiej się k***a odciąć od świata. No bo co to za słuchanie muzyki uważając na otaczający świat, przecież się nie skupie na muzyce. Chcesz sobie posłuchac i się rozluźnić? Zrób to w domu. :idzwch*j:

Insaner

2016-04-26, 18:53
Velture napisał/a:

Nigdy nie pojmę jaką p*zdą trzeba być aby wpaść pod pociąg albo tramwaj przypadkiem.

Przypadkiem to gimnazjaliści robią dzieci a żeby nie zauważyć pie**olonego tramwaju to trzeba być popie**olonym zjebem.



Wiesz, o ile pod pociąg faktycznie nie da się wpaść, bo wszędzie masz jak nie rogatki, to sygnalizację i sygnał akustyczny to z tramwajami różnie to bywa. Te nowe nie są takie głośne. Gdy pokonujesz dane miejsce 2 razy dziennie, kilkaset razy w roku to robisz to automatycznie. Ja się zawsze rozglądam i nigdy nie miałem wypadku, ale sam się złapałem kilka razy na tym, że zamyślony przeszedłem szybko przez przejście dla pieszych na torowisku (przy przystanku, ale po drugim torze mógł już jechać tramwaj) bez sygnalizacji i nie spojrzałem czy jakiś nie wjeżdża/wyjeżdża z przystanku. Na pewno też kilka razy upewniwszy się, że z PRZECIWNEJ strony nic nie jedzie wszedłem od razu za tramwajem, który przejechał. Gdyby za nim jechał od razu kolejny, to by mnie przejechał. Zdarza się każdemu. Nikt nie utrzyma 100% czujności przez całe życie i jeśli straci ją w nieodpowiednim momencie to można się łatwo zabić.

Na tym filmiku jednak na pewno tramwaj dzwonił jak już się zbliżała do przejścia i ostro hamował, a ta głupia baba przez do ostatniej sekundy nawet głowy nie obróciła.

Nikodem_Szulcc

2016-04-26, 19:13
Wiecie co? Ja rozumie bycie zabieganym, zamyślonym itd...

Ale to poprostu głupota pie**olonych świętych krów. Prawie codziennie spotykam sie na drodze z sytuacjami w których widze, pedałów ze słuchawkami na uszach i wpatrzonych w smartfoniki lezący po przejsciu i nie patrzący w ogole na boki. On ma pierwszeństwo i ch*j.

Mi może strzelić wężyk paliwowy w moim 30 letnim polonezie, moge akurat być poj***nym bananem któremu tata kupił GTR-a i chce przyszpanować latając po miescie 150km/h, moge być pijany, zmęczony, nie wyspany, moge Cie mieć zakrytego przez słupek w samochodzie i wiele wiele innych....

Jebne Cie i zabije, albo zrobie z ciebie warzywo. Wtedy nadal bedziesz sie tłumaczył, że miałeś pierwszeństwo? Mi zabiorą prawko, albo dostane ze 2 lata w kiciu, będe machał rękami, nogami i korzystał z życia. A Ty bedziesz wpie**alał piach, albo nak***iał na wózku.

Warto? Czy może k***a warto było włażąc na tor lotu kilkutonowych pocisków, spojrzeć w prawo w lewo oceniając sytuacje, i wtedy wleść. Ulica to miejsce dla samochodów, pasy to miejsca w których pieszy może przejść przez nią a kierwoca powinien uwarzać, ale jeśli kierowca nie uwarza, to Cie zajebie, mimo, że to Ty miałeś pierwszeństwo.

I nie wiem jak to prawnie wyglada ale chyba nawet wyglada to w ten sposob ze masz prawo przejsc przez pasy po uprzednim zatrzymaniu sie i rozejrzeniu a włazic z marszu.

MajkelT

2016-04-26, 19:18
Tam gdzie kończy sie Sosnowiec, zaczyna sie cywilizacja.

fantastico

2016-04-26, 19:36
42-letnia kobieta była przytomna i komunikatywna. Została przewieziona do szpitala.

łeeeeee!

Adrian92

2016-04-26, 19:38
MajkelT napisał/a:

Tam gdzie kończy sie Sosnowiec, zaczyna sie cywilizacja.



Nie wiesz co mówisz. Z całym szacunkiem dla normalnych ludzi tam mieszkających, najwięcej patologii jest na śląsku. Bytom, Chorzów, Katowice. Naprawdę , masa slumsów i innych cyganów. Jest tego dużo więcej niż w Sosnowcu.
Kto mieszka w tym regionie ten dobrze wie, nawet rodowici ślązacy(Ci normalni) potrafią to przyznać. I Ci normalni nie mają nic do sosnowiczan, tak jak i sosnowiczanie do osób ze śląska. Po prostu gimbusy szaleją w internetach, ileż można..