18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

40 na latarni

~_Yarko_ • 2021-09-15, 17:12

Na zakręcie przecenił swoje możliwości.

Barnellini

2021-09-15, 17:24
Z motocyklistami jest jak z murzynami. Może nie wszyscy są przygłupi i nadają się natychmiast do piachu ale mnogość filmów na sadolu w obu tematach nie bierze się znikąd. ch*j im wszystkim w dupę za poziom umysłowy.

An...........20

2021-09-15, 17:28
Ja nie wiem co jest z nimi nie tak? Czy motocyklistami zostają ci którzy nie zdali prawa jazdy na normalne 4 kołowe pojazdy?

palziu

2021-09-15, 19:35
Standard owa sytuacja - fiksacja wzroku :D Ale zaraz znajdzie się tutaj sadolowy c**oleusz ZNAFFCA tematu mający PJ tylko na taczki u Janusza na budowie i będzie wszystkich oświecał :D Typ z filmu popełnił szereg kardynalnych błędów... Zafiksował, odpuścił gaz przez co motocykl się wyprostował i (czego nie widać) wcisnął hebel :) Te wszystkie czyny to najgłupsze co można zrobić jeżdżąc na 2oo. Elo i nie posrajcie się w odpowiadaniu na ten komentarz :D Lepiej zastanówcie się co robiła wasza matka zeszłej nocy i czy na pewno z waszym starym :D

Ci...........la

2021-09-15, 20:13
Przecież to ledwo co był Zakręt

Barnellini

2021-09-16, 16:17
palziu napisał/a:

Standard owa sytuacja - fiksacja wzroku Ale zaraz znajdzie się tutaj sadolowy c**oleusz ZNAFFCA tematu mający PJ tylko na taczki u Janusza na budowie i będzie wszystkich oświecał Typ z filmu popełnił szereg kardynalnych błędów... Zafiksował, odpuścił gaz przez co motocykl się wyprostował i (czego nie widać) wcisnął hebel Te wszystkie czyny to najgłupsze co można zrobić jeżdżąc na 2oo. Elo i nie posrajcie się w odpowiadaniu na ten komentarz Lepiej zastanówcie się co robiła wasza matka zeszłej nocy i czy na pewno z waszym starym



Twój post jest tak głupi, że aż trudno go skomentować, ale spróbuję.

"Popełnić szereg kardynalnych błędów" to Twoim zdaniem "standardowa sytuacja". Chyba dla stuprocentowej motop*zdy.

Ten pojeb z filmu co ma "PJ na 2oo" (jaki debilny slang :facepalm: ) chyba znalazł je w czipsach skoro odj***ł taką kaszanę. A "znaffca" najwyraźniej jest z Ciebie bo na takiego się kreujesz a piszesz jakieś bezsensy przy okazji nieudolnie próbując być zabawny. Zamiast tego jesteś śmieszny. "Elo"

palziu

2021-09-16, 21:00
Barnellini napisał/a:

Twój post jest tak głupi, że aż trudno go skomentować, ale spróbuję.
"Popełnić szereg kardynalnych błędów" to Twoim zdaniem "standardowa sytuacja". Chyba dla stuprocentowej motop*zdy.
Ten pojeb z filmu co ma "PJ na 2oo" (jaki debilny slang ) chyba znalazł je w czipsach skoro odj***ł taką kaszanę. A "znaffca" najwyraźniej jest z Ciebie bo na takiego się kreujesz a piszesz jakieś bezsensy przy okazji nieudolnie próbując być zabawny. Zamiast tego jesteś śmieszny. "Elo"



Mogę być motop*zdą :D Tyle że mnie nie interesuje opinia życiop*zdy :D

Barnellini

2021-09-16, 22:30
palziu napisał/a:

Mogę być motop*zdą Tyle że mnie nie interesuje opinia życiop*zdy



Hahahha. Jaki dzban i w dodatku motop*zda. Ja tego nie napisałem ale fajnie, że znasz swoje miejsce i ładnie się przedstawiłaś. Życiop*zdy poszukaj w dużym pokoju skoro wychował takiego bystrzachę :D

~mg_schutze

2021-09-17, 23:21
Wygląda, jakby miał mało powietrza w przednim. Kiedyś leciałem w winklu i się położyłem, bo k***a nie mogłem się złożyć, cały czas mi przednie sp***a...ło.
Po glebie wyszło, że powietrza za mało. Mi się nic nie stało tu pewnie gorzej... Generalnie szlifierki powinni sprzedawać od 40 roku życia. Wcześniej to wielu nie myśli o konsekwencjach. No ale co by Halman robił wtedy ;)