18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

26-latek z zarzutem znęcania się nad dzieckiem

dogip • 2016-03-25, 11:44
Mam nadzieję, że w celi dadzą mu nauczkę

Cytat:

Ślady po przypalaniu żelazkiem, rączka złamana w trzech miejscach, siniaki - to obrażenia, z jakimi 11-miesięczna dziewczynka trafiła do szpitala. Prawdopodobnie znęcał się nad nią 26-letni konkubent jej matki. O sprawie pisze "Dziennik Łódzki".

Policję zawiadomili ratownicy medyczni z łódzkiego pogotowia, którzy zostali wezwani do niespełna rocznego dziecka.

Obecna na miejscu 23-letnia matka była trzeźwa, ale nie potrafiła spójnie wyjaśnić, w jakich okolicznościach powstały obrażenia na ciele malucha - pisze lokalny dziennik, powołując się na policję.

Na ciele dziewczynki w różnych miejscach ujawniono liczne ślady, świadczące o tym, że dziecko mogło być bite. Były to między innymi zasinienia, naderwane uszy oraz ślady po oparzeniach.

Matka dziewczynki początkowo nie chciała zeznawać przeciwko partnerowi. Tłumaczyła, że 26-latek, jadąc z jej córką, miał wypadek samochodowy.

Mężczyźnie postawiono zarzuty znęcania ze szczególnym okrucieństwem oraz uszkodzenia ciała. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Jak podaje "DzŁ", był on notowany za wcześniejsze konflikty z prawem.



Źródło

iamthelaw

2016-03-25, 11:46
A co z matką szmatą? Dzieciaka jej typek przypala a ta zeznawać nie chce. Kula w ten pusty łeb się należy i jej i jemu.

GlassEdi

2016-03-25, 11:51
mam nadzieję, że ch*ja dobrze tam przer*chają

józekdeluxe

2016-03-25, 11:55
Uważam, że jeśli taka szmata zajdzie w ciąże, powinna mieć możliwość bezpłatnego przerwania ciąży do końca fazy embrionalnej. Ludzie, którzy tak zaciekle bronią życia poczętego skazują te dzieci na taki los. Bogatych i tak stać na legalną aborcję za granicą, a patola rodzi patolę. Zobaczycie jakie kwiatki wyjdą jak wprowadzą 500+

kokos_123

2016-03-25, 12:09
A dlaczego matki nie podejrzewali ?
Przecież wyraźnie widać było ślady po żelazku, ŻELAZKU

mam_kompa

2016-03-25, 14:21
Sam mam 3letnią dziewczynkę i fakt, bywa wk***iająca, ale w życiu bym nie uderzył nawet. A co dopiero to co wyżej opisane.

mygyry

2016-03-25, 14:43
Pętla na szyję i puścić wolno, te k***ę razem z nim

iamthelaw

2016-03-25, 16:11
józekdeluxe napisał/a:

Uważam, że jeśli taka szmata zajdzie w ciąże, powinna mieć możliwość bezpłatnego przerwania ciąży do końca fazy embrionalnej. Ludzie, którzy tak zaciekle bronią życia poczętego skazują te dzieci na taki los. Bogatych i tak stać na legalną aborcję za granicą, a patola rodzi patolę. Zobaczycie jakie kwiatki wyjdą jak wprowadzą 500+



A ja wolę by takich sterylizować.

dimsim napisał/a:

Sam mam 3letnią dziewczynkę i fakt, bywa wk***iająca, ale w życiu bym nie uderzył nawet. A co dopiero to co wyżej opisane.



Ja też nie biję swojej dziewczyny.
A tak poza tym znajdź sobie starszą.

Tamtaramtam

2016-03-25, 17:13
Nazwisko sk***ysyna na kryminał puścić. Tam już sędziowie się nim zajmą. A ryj tej szmaty upublicznić

ti...........ax

2016-03-25, 23:11
j***nej suce dobrze było z ch*jem to k***a udawała zapewne że nic się nie dzieje. Powinni suce to samo zrobić a sk***iela publicznie oskórować.

leanest

2016-03-26, 14:18
W więzieniu zrobią mu "małą" resocjalizację .

dwroland

2016-03-26, 18:53
Żadnego filmu, zdjęcia? Sam gównotekst?


A pies Cię j***ł.

thewhitestar

2016-03-26, 18:55
Zapie**olić jak psa!
Mam nadzieję że we więźniu się nim zajmą!