18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

220 km/h audicą tatusia

~DMT • 2017-06-27, 18:38
Ja mam 20 lat, Ty masz 20 lat, przed nami siódme niebo...



Oryginalny opis:

spoiler

PanAndrzej666

2017-06-28, 16:15
zdaje się , że jedna nóżka będzie niedopieczona :)

Belweder

2017-06-28, 20:26
Dobrze, że mieli 5 gwiazdek NCAP bo nie było by co zbierać a tak chociaż jakieś większe kawałki się znajdą. Gardzę takimi cwe*ami z Audi... taki debil myśli, że jest królem bo ma auto za 15 tyś ( w dobrym razie ) i bierze wszystkich na styk, żeby nadgonić 2 auta na światłach... bo 1.9 TDI ciągnie jak jego stara po wypłacie... eh te klekoczące silniki napędzane gównem,bez mocy...

debol1

2017-06-28, 22:38
A ja wam mowie jak Sw. antoni. Bomba TERMOBARYCZNA!

DużaPatelnia

2017-06-29, 15:20
-Tato, mogę wziąść auto?
-A po co?
-A chcę pojechać tu, tu i tu.
-Ok.Tu masz dokumenty.Uważaj na siebie.
-Się wie.

Jadę na stację, tankuję.Wyjeżdżam, rozpędzam się do ograniczenia, chyba że słabe warunki, tempomat i sobie sunę.Cieszę się jak głupi z ładnej pogody i lasu gadam sobie na CB radiu i mam wszystko w dupie.Tylko na innych trzeba uważać.Dojeżdżam sobie na miejsce, cały i zdrowy.
Zdaję sobie sprawę że gówno umiem, więc nie odpie**alam.Przy 100-110 km/h zaczyna mnie boleć głowa bo tak się skupiam i boję że w razie czego mogę nie zapanować nad autem i zupełnie nieświadomie odpuszczam gaz, powoli zwalniam aż się nie zorientuję.I dlatego nie cierpię gnojków co podbierają rodzicom kluczyki jak ich nie ma w domu. "Patrzcie jaki ze mnie drajwer"-i kończy się jak na filmie.
I dlatego na pierwsze auto planuję jakąś vectrę c kombi, ok. 130 KM.Ojciec ma taką- 2.2 DTI, bez DPFa, 125KM, łańcuch, blachy 14 letnie a prawie idealne.Do miasta i na autostradę zupełnie wystarcza.
Strach (nie zawsze) jest najlepszym druhem za kółkiem.Szerokości.

Daaron

2018-01-29, 13:24
Audi 4 zera z przodu piąte za kierownicą.