18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

22-latka zgwałciła i zabiła sąsiada. "Rozpruła" go

Stachu Wichura • 2010-06-21, 15:54
Zakuta w kajdanki, ze spuszczoną głową, weszła przygarbiona na salę rozpraw w asyście policji. Na jej dziewczęcej twarzy nie było już tego szatańskiego uśmiechu, z jakim rok temu znęcała się w nieludzki sposób nad Bogdanem B. (+47 l.). Prokurator nie ma wątpliwości, że Anna Ś. (22 l.) dopuściła się bestialskiego gwałtu i zabójstwa. Resztę swego życia może spędzić za kratami.

Punktualnie o 11.00 do Sądu Okręgowego w Lublinie, prosto z aresztu, przyjechała skuta w kajdany Anna Ś. (22 l.) i jej kompan Andrzej W.


Oboje odpowiedzÄ… za zbrodniÄ™, którÄ… popeÅ‚nili 2 sierpnia zeszÅ‚ego roku. W upalne popoÅ‚udnie Bogdan B. (†47 l.) piÅ‚ piwo z kolegÄ… niedaleko domu w Motyczu. Siedzieli w pobliskim zagajniku, gdy nadjechaÅ‚a volkswagenem Anna Åš. z Andrzejem W. i 17-letniÄ… PaulinÄ… P. Od rana pili i jeździli po okolicy. Anna Åš. znaÅ‚a Bogdana B., byli sÄ…siadami. Najpierw wszyscy rozmawiali i Å›miali siÄ™, potem zmÄ™czony upaÅ‚em Bogdan B. siÄ™ zdrzemnÄ…Å‚. I wtedy Anna Åš. z rozeÅ›mianej koleżanki przemieniÅ‚a siÄ™ w potwora. Razem z PaulinÄ… zaczęły bić i kopać leżącego mężczyznÄ™. Po chwili skakaÅ‚y na niego z maski golfa Å‚amiÄ…c mu żebra, obojczyk i nos. Bogdan B. zwijaÅ‚ siÄ™ z bólu, ale Annie Åš. ciÄ…gle byÅ‚o maÅ‚o.

Jak wynika z akt śledztwa Andrzej W. i Paulina P. przytrzymali ofiarę za nogi i ręce, a Anna Ś. zdjęła mu spodnie i bieliznę, i stanęła nad nim z drewnianym kołkiem w ręku. Zamachnęła się, z całych sił wbiła kij w odbyt ofiary i złamała. Pięciocentymetrowy kawałek drewna został w jamie brzusznej Bogdana B. i rozerwał mu wnętrzności. Mężczyzna z bólu zemdlał.

Wtedy oprawcy uciekli. Zalanego krwią Bogdana B. znaleźli mieszkańcy Motycza. Gdy trafił do szpitala w Lublinie, lekarze robili co mogli, by ocalić mu życie. Przeprowadzili kilka ciężkich operacji, ale niestety po dwóch miesiącach Bogdan B. zmarł.

– Ponoć skatowaÅ‚y go za to, że je podrywaÅ‚. To kÅ‚amstwo. On taki nie byÅ‚. ZnaÅ‚am go 30 lat – mówiÅ‚a w sÄ…dzie zdruzgotana żona Bogdana B.

Åšledczy nie majÄ… wÄ…tpliwoÅ›ci, że oprawcy dziaÅ‚ali ze szczególnym okrucieÅ„stwem. – Anna Åš. i Andrzej W. usÅ‚yszeli zarzut zabójstwa i gwaÅ‚tu. Nieletnia Paulina P. odpowie przed sÄ…dem dla nieletnich – powiedziaÅ‚a nam Dorota Kawa, szefowa Prokuratury Rejonowej w Lublinie.
+ foto


Wa...........is

2010-06-22, 16:02
buuuuuuuuuuuu myślałem ze go zgwałicły a nie rozj***ły pupe patykiem :/ i have boner :///

domage

2010-06-22, 16:13
WaterJetPenis też o tym samym pomyślałem :/
W stanach jakiś koleś pozwał do sądu siostrzenice, albo kuzynke, za to że zrobiła mu laske kiedy on spał na kanapie...

zonk

2010-06-22, 16:14
ee to jest zadawanie ciężkich obrażeń a nie gwałt. Zapewne nie jeden chciałby być zgwałcony ale nie pobity.

Co...........ru

2010-06-22, 16:28
A ja bym sobie zrobił pal taki gruby, naostrzyl go, posmarował masłem i wbił ją na ten pal i patrzył jak umiera dniami i nocami błagając o śmierć. Ehh piekny widok...

tashi

2010-06-22, 17:19
up@ cool story bro.

snik0

2010-06-22, 19:13
Kiedy przeczytalem ze go zgwalcila pomyslalem
mmmmm
Kiedy zobaczylem jak wyglada pomyslalem
eeee
Kiedy przeczytalem ze "zgwalcila" = wsadzila patyk w dupe pomyslalem
fuuuuu

axtxn

2010-06-22, 20:00

name01

2010-06-22, 21:28
a to k***y j***ne

PCXT

2010-06-22, 23:29
ku...aaa... że też pewnemu profesorowi się takie rzeczy jak kij w odbycie nie przytrafiają... a tak ładnie gaworzyła menda jak mordowała małpki w afryce. Kiedyś muszę to wszystko znaleźć, wpisać do kompa i tu puścić...

Dervisz

2010-06-22, 23:46
Lubie takie zabawy :D

Andraste

2010-06-23, 11:13
Oczyszczacz napisał/a:

Po roku w pierdlu będzie miała w cipie więcej h*ji niż makaronu w zupie.



Jak na razie to więzienia chyba nie są koedukacyjne ..

SpyAmericano

2010-06-25, 09:46
Krzesło elektryczne powinni jej dać! Szkoda że w tym tępym kraju nie ma sprawiedliwości...:/

BÃ...........³g

2010-09-16, 20:22
SpyAmericano napisał/a:

Krzesło elektryczne powinni jej dać! Szkoda że w tym tępym kraju nie ma sprawiedliwości...:/



Jak ona ma dostać krzesło to ja też chcę.

Mr.Ziemniak

2010-09-24, 20:41
Oczyszczacz napisał/a:

Po roku w pierdlu będzie miała w cipie więcej h*ji niż makaronu w zupie.



:facepalm: są oddzielne więzienia dla kobiet i mężczyzn

pi...........23

2010-10-26, 05:38
Co za skandal !!!
To jest oburzajÄ…ce !!!
Jak tak można ludzi traktować ?
Polska to dziki kraj !!!

... żeby rok na rozprawę czekać ? :/