18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

2 niggas vs white

chupio • 2009-12-04, 22:43
:-/

tym razem biały nałapał

PinkRose

2009-12-04, 22:54
Tylko wpuścić człowieka do stada małp.

Jakby ten Nigga jechał z białymi to by na pewno nie miałby aż tak kolorowo, jak ten biały który siedział zamroczony i nie był w stanie nic zrobić.

AdiX

2009-12-04, 22:59
No ale nie mówcie ze seryjek fajnych na maskę nie przyjął ;d

Migas

2009-12-04, 23:17
w tym autobusie aż czarno.

Magik2501

2009-12-04, 23:24
Dzikie ludy sprowadzone do cywilizacji.
Na swojej ziemi jeszcze kilka tysięcy lat by żyli i nie wynaleźli pojazdu, jakim mają przyjemność jechać...

Ra...........og

2009-12-04, 23:30
Widząc co się szykuje w tym temacie przypomne wam pkt.6 ZPTiP
Cytat:

6. Wyzwiska, bezcelowe kłótnie, trollowanie, jawny razism objawiający się agresywnymi komentarzami nie są tolerowane na tym forum.


Magik2501

2009-12-05, 00:05
~Baalp - ale kary są za rasizm, a nie stwierdzanie faktów. Rasizm to pogląd, że jedna rasa jest lepsza od drugiej. Ja nie twierdzę, że biała jest lepsza. Ja stwierdzam fakt, że jak w Rzymie budowano Koloseum to w Afryce robili chatki z błota. Teraz inżynieria dużo dalej się nie posunęła. Faktem jest, że biali i żółci są dużo inteligentniejsi od czarnych, ale za to czarni lepiej biegają (ale gorzej pływają - to ma coś wspólnego z bodajże minimalną różnicą w kości udowej). Także wiem, że dziś wszystko co się mówi/pisze inaczej niż chce tego "opinia publiczna" i nie jest się tolerancyjną p*zdą to jest się szykanowanym, niemniej jednak w regulaminie jest o "RASIZMIE", więc trzymajmy się definicji rasizmu.
Czarni do Afryki

Wa...........so

2009-12-05, 00:34
Baalp napisał/a:

Widząc co się szykuje w tym temacie przypomne wam pkt.6 ZPTiP


Masakra. W hardzie są rozj***ne zwłoki, ludzie jedzący gówno, pedały walące się w kakao coraz to większymi rzeczami, ludzie znęcający się nad innymi lub nad zwierzętami, a ty zwracasz uwagę na to że ktoś sobie po murzynie pojeździ? :/

.:...........:.

2009-12-05, 00:40
WaszMiso, ślepy jesteś?

marna

2009-12-05, 00:44
WaszMiso, nosz k***a.. na jakiś użytek ten regulamin chyba jest co? :roll:

VVigor

2009-12-05, 01:00
Nie dziwie się ludzią,że tak reagują,trudno oglądać to i spokojnie przemilczeć.Tym bardziej,że czarni klepią białego.

PanBodzio

2009-12-05, 02:16
Tyle, że jak był temat 4 białych na jednego i biali wpie**ol dostawali to już cwano nie było :D

moronz

2009-12-05, 08:10
Co to ? Nyggasi swirują skaczą po tym autobusie i wydaja dziwne odgłosy no jak małpy

SiRafael

2009-12-05, 08:19
grzybotron napisał/a:

j***ne asfalty



Mam nadzieje, że mówisz to w odniesieniu do tych popie**oli wykorzystujących sytuacje w której znalazł się biały, bo jeżeli masz na myśli cały ogół ludzi o czarnym kolorze skóry, to śmiem twierdzić, że w mojej obecności dostałbyś srogi wpie**ol. Jestem przeciwnikiem jakichkolwiek przejawów rasizmu, głównie dlatego, że mój kolega a zarazem przyjaciel jest czarny. Nie od kolory skóry zależy jak człowiek się zachowuje, tylko od sposobu w jaki został wychowany.

Antek_amb

2009-12-05, 09:27
Biały frajer. Od dziecka uczony przez przygłupich rodziców o nadstawianiu drugiego policzka.