18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

2 niggas vs white

chupio • 2009-12-04, 22:43
:-/

tym razem biały nałapał

kalo_gero

2009-12-05, 13:33
Cytat:

WaszMiso, nosz k***a.. na jakiś użytek ten regulamin chyba jest co?



regulamin, regulamin znalazł się kur... regulator idź i tych bambusów wyreguluj bananem cwaniaki bo czarno w autobusie i koleś nie podjął walki bo by nie wyszedł z tamtąd ale w solówce pewnie bambus już nie był by taki cwaniak bo w końcu małpy to zwierzęta stadne.

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2009-12-05, 14:20 ]
obalanie 'teorii' rasistowskich jest tak banalne że dam sobie spokój (btw "1 murzyn vs 3 białe cioty")
co do regulaminu to skoro 'raczysz' nas swoja obecnością na forum to się do niego chłopcze dostosuj

DMN

2009-12-05, 14:02
gab. napisał/a:

raz, w jednym filmie Pazura dobrze podsumował murzynów... patrzcie jak oni się zachowują ... te ich dziwne ruchy... oni mają to we krwi


Film się nazywa 'Chłopaki nie płaczą'. Polecam. Z tego co pamiętam, to jego kwestia miała sens mniej więcej taki: Jak można się zachwycać afroamerykańską kulturą, skoro wszyscy czarni w stanach, to potomkowie p*zd co dały się złapać w siatkę na własnym podwórku i trafić do niewoli?

Ojecik

2009-12-05, 14:27
SiRafael napisał/a:



Mam nadzieje, że mówisz to w odniesieniu do tych popie**oli wykorzystujących sytuacje w której znalazł się biały, bo jeżeli masz na myśli cały ogół ludzi o czarnym kolorze skóry, to śmiem twierdzić, że w mojej obecności dostałbyś srogi wpie**ol. Jestem przeciwnikiem jakichkolwiek przejawów rasizmu, głównie dlatego, że mój kolega a zarazem przyjaciel jest czarny. Nie od kolory skóry zależy jak człowiek się zachowuje, tylko od sposobu w jaki został wychowany.

jakiś ty k***a twardy i mocny, jesteś załosną ciotą,
SiRafael napisał/a:

to śmiem twierdzić, że w mojej obecności dostałbyś srogi wpie**ol

ciekawe co byś k***a pokazał w ringu.

AL...........ON

2009-12-05, 14:42
Ojecik ojejciu. Nie posraj się z nadmiaru adrenaliny..

Kmieciu

2009-12-05, 14:43
Tak swoją drogą-nie widziałem nigdy żeby czarny dostał od białego, a kilka filmików z "kolorowych" bójek widziałem. Nic tu nie sugeruje, ale czy macie gdzieś filmik gdzie w solówce to czarny obrywa?

Zolner

2009-12-05, 14:46
mam nadzieję, że 10 minut później ten autobus się gdzieś rozpie**olił

Kr...........ex

2009-12-05, 15:16
Musze pamiętać, żeby nigdy nie wsiadać do autobusu pełnego murzynów.

SadIsT

2009-12-05, 15:26
W takich chwilach mogę powiedzieć, że jestem rasistą!!!

ba...........ta

2009-12-05, 15:48
j***ne tępe bydło-bez wyjątków

avesatan

2009-12-05, 17:15
50 cent to chyba na sucharkach jedzie i cos sily w tych czarnych lapkach nie ma, bo po takiej seryjce to chociaz farba sie powinna puscic

.:...........:.

2009-12-05, 18:06
Wódz mawiał, że czarne jest białe...

mesiash

2009-12-05, 18:39
a może by tak po prostu karać jakoś ludzi, którzy nie stosują się do regulaminu?
Swoją drogą to filmik pokazuje dziecięcą bójkę, bo w prawdziwej walce po 3 ciosach na twarz bitego powinno się zbierać z podłogi, a nie on sobie siedzi i tyle

szysza

2009-12-05, 19:50
a czego chcieć od dzieci się po mordach klapiących. Toć to jakaś "dziecińska" bójka jeno je.

Kastrator

2009-12-05, 20:53
1:20- dźwięki rodem z Discovery...
Jakiś program o małpach leciał niedawno, chyba głos na tym programie naukowym został podłożony ^^