18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PieronJasnySzlag

2020-02-01, 17:12
Dla tego chudego to chyba pierwsza walka w życiu. Gruby dostał by dwóch bardziej kumatych to już by nie było tak kolorowo.

mesjans

2020-02-01, 18:03
Ten szczupły to swoimi ciosami mógłby co najwyżej jemu plecy masować. Ale szacun za odwagę.

~Velture

2020-02-01, 18:30
Jednego i drugiego rozj***ł w ten sam sposób...

Nie wiem jakie tam są zasady tej walki ale takie szopki to można w objazdowym cyrku pokazywać bo ze sztuką walki nie ma to nic wspólnego.

Dali jakiegoś szczypiora co pojęcia o walce nie ma w parze z jakimś typkiem co już pojęcie miał ale i tak był 2x mniejszy od tego byka.
Nie powiem, fajnie się to ogląda ale tak samo fajnie oglądało się za dzieciaka klaunów w cyrku.

Łokieć to lata jak chce, wali się jak chce i w co chce więc nie wiem po ch*j tam aż dwóch sędziów to tego ale chyba po prostu hajs się musi zgadzać i aby w razie jak temu obelixowi nerwy puszczą to chociaż udawać, że coś zrobią.
Zaj***ł ich masą a nie techniką - chociaż widać, że na początku miał o niej pojęcie ale jak przyszło zmęczenie i te przekoksowane mięśnie oblane tłuszczem pozbyły się resztek tlenu to już się zaczął cyrk.
Podobnie jak walki pudziana i innych "siłaczy" co się przebranżowili na mma.
Jak taki wielki typ nie załatwi wszystkiego w minutę to już przeciwnik tylko czeka aby tamten opadł z sił.
Ich mięśnie nie są przystosowane do długotrwałego wysiłku a do tego spalają od ch*ja tlenu w takiej ilości więc typ ma pary na minutę a potem ch*j.

Bez sensu, bez polotu, bez honoru i bez techniki.
Nawet bym wolał to zamiast naszego rodzimego KSW obejrzeć a do tego jest za darmo a nie kilka dych.

Aż dziwne, że Najmana tam nie dali ale widocznie dostał lepsze zlecenie na obskoczenie wpie**olu.

Hege

2020-02-01, 19:29
Ten gruby to jest Diacyk, chora głowa...

luja27

2020-02-01, 20:02
Gruby pozamiatał

Mom and Death

2020-02-01, 20:08
Cytat:

Jednego i drugiego rozj***ł w ten sam sposób...

Nie wiem jakie tam są zasady tej walki ale takie szopki to można w objazdowym cyrku pokazywać bo ze sztuką walki nie ma to nic wspólnego.

Dali jakiegoś szczypiora co pojęcia o walce nie ma w parze z jakimś typkiem co już pojęcie miał ale i tak był 2x mniejszy od tego byka.
Nie powiem, fajnie się to ogląda ale tak samo fajnie oglądało się za dzieciaka klaunów w cyrku.

Łokieć to lata jak chce, wali się jak chce i w co chce więc nie wiem po ch*j tam aż dwóch sędziów to tego ale chyba po prostu hajs się musi zgadzać i aby w razie jak temu obelixowi nerwy puszczą to chociaż udawać, że coś zrobią.
Zaj***ł ich masą a nie techniką - chociaż widać, że na początku miał o niej pojęcie ale jak przyszło zmęczenie i te przekoksowane mięśnie oblane tłuszczem pozbyły się resztek tlenu to już się zaczął cyrk.
Podobnie jak walki pudziana i innych "siłaczy" co się przebranżowili na mma.
Jak taki wielki typ nie załatwi wszystkiego w minutę to już przeciwnik tylko czeka aby tamten opadł z sił.
Ich mięśnie nie są przystosowane do długotrwałego wysiłku a do tego spalają od ch*ja tlenu w takiej ilości więc typ ma pary na minutę a potem ch*j.

Bez sensu, bez polotu, bez honoru i bez techniki.
Nawet bym wolał to zamiast naszego rodzimego KSW obejrzeć a do tego jest za darmo a nie kilka dych.

Aż dziwne, że Najmana tam nie dali ale widocznie dostał lepsze zlecenie na obskoczenie wpie**olu.




ManiacGregor

2020-02-01, 20:09
Sam bym chętnie poleżał pod tym pulpecikiem slodkim mmm

jbone

2020-02-01, 20:14
te 80 kg trzeba mieć żeby wbić z rozpędu(masa obalająca),poza tym trzeba wiedzieć jak pracować nogami i rękami.użyć trochę głowy w bijatyce.


Jedni twierdzą że boks to tylko nadupianie się kto pierwszy padnie.NIE- to sztuka zadawania i unikania ciosów aż przeciwnik padnie ze zmęczenia-wbrew pozorom adrenalina nakręca człowieka ale szybko zużywa tlen którego płuca nie są w stanie dostarczyć i wojownik pada.

ritu4l

2020-02-01, 20:55
Ten pierwszy to szkoda gadać, ale drugi już wygląda na 80 - 90 kg, żaden to szczypior tylko za mało umiejętności.

Fifka

2020-02-01, 21:22


A to to k***a co?

CHRUSTfeedMAX

2020-02-01, 22:13
Ahh ten Dacik. zawsze lubiłem patrzeć jak walczy :D

sunnychris

2020-02-01, 23:28
ryży Tarzan syna Swaroga

GoldenDragon

2020-02-01, 23:58
13:30 ten grubas to zwykła k***a j***na, rozumiem, ze zlapal typa do duszenia ale po co go tak wywala przez liny? No smiec co walczy z 50kg lzejszymi.

Nazgrel

2020-02-02, 00:02
Przecież tu k***a nikt nie ma pojęcia o sportach walki, to trzech pojebów w teleturnieju dla pojebów.