2 lata chował się przed policją pod podłogą

Centurion • 2007-11-29, 15:02
Cytat:

Na Podkarpaciu policja znalazła mężczyznę poszukiwanego listami gończymi od dwóch lat w skrytce pod podłogą kuchni. Andrzeja P., 32-letniego mieszkańca jednej z miejscowości w gminie Chorkówka w powiecie krośnieńskim policja szukała na wniosek Prokuratury w Krośnie i Sądu w Sanoku.

Prokuratura chciała zatrzymać mężczyznę podejrzewając go o kradzież samochodu, przywłaszczenie telefonu i groźby karalne, a Sąd Rejonowy w Sanoku w związku z wyrokiem skazującym go na karę 3 lat i 4 miesięcy więzienia za kilka przestępstw kryminalnych.

Rodzina mężczyzny zapewniała że wyjechał on za granicę. Wczoraj policja otrzymała informację że poszukiwany z całą pewnością przebywa w domu. Budynek został otoczony przez funkcjonariuszy z Dukli, Chorkówki i Krosna. Aby wejść do środka musieli oni wymontować drzwi, zabarykadowane przez domowników meblościanką. Podczas drobiazgowego przeszukania znaleziono przemyślaną skrytkę, wykonaną przez Andrzeja P. pod podłogą kuchni. Wejście do niej znajdowało się pod jedną z płytek - zamaskowane dodatkowo przez leżącą na podłodze wykładzinę, na której stała sofa. Andrzej P. przebywa w policyjnym areszcie. Policjanci sprawdzają, czy w okresie kiedy się ukrywał popełnił inne przestępstwa.Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1649611,11,1,1,item.html

LadyBergamoth

2007-11-30, 16:55
"Policjanci sprawdzają, czy w okresie kiedy się ukrywał popełnił inne przestępstwa."

- wyżarł konfitury z piwniczki

Prawie jak Underground...