18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aleo

2019-05-15, 18:34
kry.ha napisał/a:

Te wszystkie "cudowne" Audi i BMW, co mają więcej niż 10 lat, to jest taki szrot że niech mnie ch*j. Wszyscy to gówno kupują, bo to przecie taka renoma i prestiż. 4/5 znajomych, którzy jeżdżą tym ch*jostwem, co chwile musi w to hajs pchać, bo co chwilę coś się jebie. Znam takich co mają o połowę tańsze Fiaty z podobnych roczników co te Audi i Beemki, jakieś Bravo w ocynku czy inne Hondy i nic im się z tymi autami nie dzieje. No ale gdzie to tak POD REMIZO się Fiatem pokazać, toć to wstyd.



chłopie bo zdecydowana większość tych aut niemieckich sprowadzana jest z niemiec ze stanem licznika lekko pół miliona a potem licznik owy zostaje skręcony przynajmniej poniżej 200 000. Rozumisz?

freddy.krueger

2019-05-15, 18:59
help3r napisał/a:

Ale musisz miec naj***ne w tym pustym lbie



właściciele opli stawiajcie mu powa :D hahahah :D

ellsworth

2019-05-15, 19:24
Co za idiota. Szerokość taka że tirem można bez problemu przejechać, a ten się osobówką nie zmieścił...

bacio

2019-05-15, 19:57
Nie opanował mocy

kry.ha

2019-05-15, 19:58
Aleo napisał/a:

chłopie bo zdecydowana większość tych aut niemieckich sprowadzana jest z niemiec ze stanem licznika lekko pół miliona a potem licznik owy zostaje skręcony przynajmniej poniżej 200 000. Rozumisz?



Ja doskonale rozumiem. Kumpel Bravo też z Niemiec sprowadził z przebiegiem ponad 150 tysięcy. Wcześniej miał A4 B7 w TDI. Fiat w utrzymaniu trzy razy tańszy i trzy razy rzadziej się jebie. Drugi kumpel kupił Hondę z przebiegiem 200 tysięcy i od czterech lat wymienia tylko części i płyny eksploatacyjne. Obecnie ma prawie 300 nalotu i gówno w nią włożył. U mnie za to w rodzinie, ojciec z bratem miłośnicy niemieckich diesli. Całe życie Audi, VW, obecnie BMW serii 3 z 2006 roku i wkładają w to całe życie kupe hajsu. A dodam tylko, że mój stary to mechanik samochodowy i o swoje auta dba. Sam w końcu zmądrzał i zastanawia się nad czymś innym niż ten wyp***ziany przez niemców szrot.

gulgulator

2019-05-15, 21:00
Z tyłu nadjechało czerwone na części :D

ZajętyPelikan

2019-05-15, 21:24
Ostatnio byłem w serwisie opla z samochodem. Sprzedawca pokazywał nowe okazy (nie mój złom nie jest taki stary ma chyba 5 lat, tak jestem pierwszym włascicielem), z nudy chodziłem i oglądałem. Ma koniec poszedłem jeszcze ze sprzedawcą na fajkę i w tedy stwierdziłem, że nigdy nie kupiłbym nowego opla.

Bez obrazy dla wszystkich ale te ople jakieś takie rozmemłane są :D

Nie a tak serio, to nie mam zbyt dobry wspomnień z nowym oplem.

P.S. Drugi mój samochód to jak to ktoś napisał wcześniej przedłużacz przyrodzenia, fakt trochę kasy w niego pakuję, ale mam go ze względu na fajny silnik. Chociaż powoli zaczynam myśleć o zmianie, bo i tak nie wykorzystuje potencjału spod maski.

Reasumując, każdy jeździ czym chcę, jak komuś podobają się stare e46, e36, e39 to niech ma. Jeśli jeździ nim normalnie to jak dla mnie jest normalnym człowiekiem, a nie jakimś tam sebixem czy innym piździarzem.

Edit. Zapomniałbym o najważniejszym, nie wiem jak Wy panowie, ale ja lubię pogrzebać sobie w samochodzie... w nowym tego nie zrobię bez specjalistycznego sprzętu i komputera.

kzf

2019-05-15, 21:38
Chciał być szybki, a teraz jego ojciec będzie wściekły.

Dupaapud

2019-05-15, 23:02
NIeogarnąć przednionapędowego gówna...bezcenne...

aberidicule

2019-05-15, 23:03
na codzien sam latam audi starym bo z 94 roku jest to staruszka a8 4.2 ale traktuje to jako klasyka ponieważ wpakowałem w auto już ponad 45 tyś i robie je na klasyka. Mimo swojego wieku jest zrywne i mocy mu nie brakuje jednak to nie auto robi z człowieka kierowcę. Często jest tak, że małolat kupi stare audi lub mw i je zajedzie do konca a nie na tym rzecz polega. To jak z alkoholem pić trzeba umieć! Dla mnie stare audi jest pasją i zupelnie inaczej podchodze do tematu motoryzacji. Cóż mamy ludzi i parapety!

sereja3

2019-05-16, 08:09
camson napisał/a:

Śmieszą mnie te wszystkie małolaty i wieśniaki co nakupują 20-letnich audiczek i wożą się tym niemieckim gównem jakby to były co najmniej auta sportowe



Bo Ty jezdziłeś nówką sztuką jak byłeś młodym kierowcą. Mhm...

Budrys2000

2019-05-16, 10:01
18-latek z ałdi to jak trzylatek z zapałkami.

Aczkolwiek spokojniejszy byłbym o tego trzylatka.

;-)

Adrian92

2019-05-16, 16:27
camson napisał/a:

Śmieszą mnie te wszystkie małolaty i wieśniaki co nakupują 20-letnich audiczek i wożą się tym niemieckim gównem jakby to były co najmniej auta sportowe



Typowy k***a sadol, małolaty i wieśniaki, a kim ty k***a jesteś anonimowy błaźnie?
Nagonka na Golfa, nagonka na BMW, teraz nagonka na Audi a pewnie Ci co tak najwiecej krzyczą zapie**alają rowerem albo seicento.
Odciąć Wam dostęp to internetu to byście zdechli bez tych waszych stereotypów ograniczone ameby

kapelan_szturmowy

2019-05-16, 17:57
Adrian92 napisał/a:

Typowy k***a sadol, małolaty i wieśniaki, a kim ty k***a jesteś anonimowy błaźnie?
Nagonka na Golfa, nagonka na BMW, teraz nagonka na Audi a pewnie Ci co tak najwiecej krzyczą zapie**alają rowerem albo seicento.
Odciąć Wam dostęp to internetu to byście zdechli bez tych waszych stereotypów ograniczone ameby


no nie mam Kaudi ,BMW ani nawet VW a piwo Ci postawie. Normalnego aż miło poczytać.

r4per

2019-05-16, 18:09
Moje rodzinne miasto takie sławne :-D