18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

173 inżynierów na pokładzie

WYREW0LWER0WANY • 2020-08-22, 06:30
Dokładnie 173 nielegalnych imigrantów – podkreślam, 173 osób – znajdowało się w naczepie jednej ciężarówki. Byli to obywatele Afganistanu oraz Pakistanu, zmierzający w kierunku Europy.

18 sierpnia, pod miastem Samsun na północy Turcji, policja zatrzymała do kontroli Iveco Stralis z naczepą. Gdy pojazd podjechał do punktu kontrolnego, w jego naczepie dostrzeżono liczne rozcięcia. Jak się okazało, wykonali je nielegalni imigranci, by mieć dostęp świeżego powietrza do bardzo nagrzanej naczepy.

Początkowo media mówiły o około 100 osobach. Dzisiaj jednak dokładnie podano, że imigrantów było 173. To młodzi mężczyźni z Afganistanu oraz Pakistanu, których ciężarówka miała dowieźć do Stambułu, a więc na pogranicze Europy.

Wszystkie osoby zostały zatrzymane i oskarżone między innymi o złamanie przepisów dotyczących zapobieganiu pandemii. Wszyscy zostaną też deportowani. Jeśli natomiast chodzi o kierowcę ciężarówki, to okazał się nim obywatel Turcji. Został on zatrzymany i prawdopodobnie odpowie za świadomy udział w przemycie.

Poniższy film nagrano krótko po zatrzymaniu pojazdu. Policja doprowadziła wówczas węże do naczepy, by imigranci mogli się schłodzić oraz nawodnić.


Źródło:
spoiler

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-22, 20:31
BolekMaku napisał/a:

Kurde jak ja zjem kukurydzę to zawsze widze w gównie ziarenka.



Rak jelita, żołądka i mózgu. Rokowania średnie ;)

Kofe28

2020-08-22, 22:39
Czegoś tu k***a nie rozumiem. Zostali oskarżeni i łamanie przepisów dot. pandemii, większość z nich wsadza sobie do ryja ten sam wąż...

robo72

2020-08-23, 12:08
jedyny model witający inżynierów w Europie


jedyne przywitanie

Roman270297

2020-08-23, 12:32
Zjeby sp***alaja zostawiając żony, kobiety i dzieci. Czemu ini tego nie podpalili?

JednorękiBandyta

2020-08-23, 14:22
k***a jeszcze cieszą tego ryja ja pie**ole...I ch*ja im zrobią następnym razem im się uda... Jak im tak zle w swoich krajach to czemu tego nie podbić i zarządzić swoje cywilizowane prawa, zaraz by sie praca dla nich znalazła produkcja zwiększyła i tak dalej granice uszczelnić niech ch*je głupie robią na swojej ziemi bo surowców to tam nie brakuje tylko myślenie mają popie**olone przez chory Islam i tylko na amunicje do kałachów umieją wydawać i wojny religijne w nieskończoność prowadzić...
Ich IQ jest tak niskie że nie ogarniają tego że czy to Judeo-USA czy Rosja tylko prowokują ich na sb samych robiąc doskonały biznes + oczywiście wieczny konflikt z Żydami i potem mają idioci, ale spokojnie na nas już też biznes zaczynają robić już im hajs dajemy za stacjonowanie ich zołnierzy bazy pozwalamy budować i tak dalej
w dupe włazimy po same jelita bo k***a oni sb liczą za zolnierza tyle co za naszych k***a 10 chyba... Nie chce mi się tego dokladnie szukać ale ja pie**ole ale to jest chore jakby mi ktoś dał 8 tys miesieczniei zebym sb w mundurze w bazie posiedział w razie czego od razy bym pojechał a tak to jakieś smieszne pieniadze Polscy zolnierze dostają ale nie bo to USA im sie w k***e daje.... Bo sprzet bo to tamto no k***a po co to, sami nie mozemy za ten hajs sie dozbroić to jest zdrada narodu jak sie patrzy. sprzedajny zydowski rzad kolejny konflikt juz planuje..... TFU na morde.

Takie rzeczy jak się odpie**alają ostatnio to jest już tak przegięte premie sb chcą dać 100% Piłsudski wjechał z butem w podobne ścierwo i moment za takie akcje wprowadził kary śmieri badz 20 lat cięzkich robót a teraz co? W razie czego dymisja i wyj***ne na wyspy Kanaryjskie za skradzione pieniądze... Wszyscy po tych licznych aferach co dymisje zrobili w rządku pod murem powinni stać bo za ich decyzje nie jedna osoba się powiesiła bo nie miała za co żyć,

miskolargol

2020-08-24, 11:21
Tak mi się skojarzyło.