18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

16% procentowy wzrost zgonów w UE. Media - cisza.

Indywidualista • 2022-09-23, 11:48
Wrzucam film ponieważ nie każdy szuka samemu informacji a w mediach nie powiedzą o tym ANI SŁOWA. Wszelkie informacje na filmie są przedstawione obiektywnie na podstawie OFICJALNYCH DANYCH przez cenionego doktora Johna Campbella. Media korporacyjne oraz rządowe o tym nie wspomną. Mówienie o tym też jest zakazane. Zaraz mi i tak usuną temat albo zdyskredytują, korporacje rządzą światem.

"Jako istota psychopatyczna korporacja nie może rozpoznać ani działać z powodów moralnych, aby powstrzymać się od krzywdzenia innych."
Joel Bakan

"Totalitaryzm jest wrogiem ludzkości. A XX w. stworzył trzy formy totalitaryzmu. Faszyzm, bolszewizm i korporacje. Jedna z nich wciąż istnieje. Czy to jest konieczne?"
Noam Chomsky




DANE:

można wpisać w google:
Kod:
16% Excess mortality eurostat

Nie mogę wkleić linka w komentarzu bo jestem "za nowy".

~tedwaha

2022-09-23, 12:17
chyba podliczyli zgony rosjan na Ukrainie

a tak na serio to materiały z pogranicza teorii spiskowych, po pierwsze to żaden z niego specjalista bo doktorat to ma z opieki pielegniarskiej, a tutaj proszę wikipedia na temat pana Campella https://en.wikipedia.org/wiki/John_Campbell_(YouTuber)
Wynika z tego ze to zwykły youtuber zamieszany w dezinformacje szczepionkową, polecam zajrzeć do odnośników na dole na temat pana "Doktora"
O tym że żadnych legitnych danych ani opracowań naukowych potwierdzających swoje urojenia nie udostępnia nie muszę mówić, tak jak o tym że autor tematu nie słyszał o czymś takim jak "metoda naukowa"

tak wygląda twoja sztuka szukania (dez)informacji w sieci a innych użytkowników uczulam aby weryfikowali źródła informacji bo często takie kwiatki jak tu wychodzą

Indywidualista

2022-09-23, 12:39
tedwaha napisał/a:

chyba podliczyli zgony rosjan na Ukrainie
a tak na serio to materiały z pogranicza teorii spiskowych, po pierwsze to żaden z niego specjalista bo doktorat to ma z opieki pielegniarskiej, a tutaj proszę wikipedia na temat pana Campella
Wynika z tego ze to zwykły youtuber zamieszany w dezinformacje szczepionkową, polecam zajrzeć do odnośników na dole na temat pana "Doktora"
O tym że żadnych legitnych danych ani opracowań naukowych potwierdzających swoje urojenia nie udostępnia nie muszę mówić, tak jak o tym że autor tematu nie słyszał o czymś takim jak "metoda naukowa"
tak wygląda twoja sztuka szukania (dez)informacji w sieci a innych użytkowników uczulam aby weryfikowali źródła informacji bo często takie kwiatki jak tu wychodzą



Po pierwsze popełniasz błąd logiczny w argumentowaniu:

Cytat:

Argumentum ad personam (łac. „argument wymierzony w osobę”) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika bądź jego dokonania. W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane, a jednocześnie sugeruje audytorium, że poglądy oponenta są fałszywe. Dodatkowo obrażanie oponenta ma na celu wyprowadzenie go z równowagi, tak by utrudnić mu adekwatne reagowanie na przedstawiane argumenty.



Po drugie:

Dane możesz znaleźć na stronie Eurostatu wpisując w google:
Cytat:

16% Excess mortality eurostat


Nie mogę wkleić linka bo jestem "za nowy" na portalu.



Proszę udać się do oficera prowadzącego i powiedzieć że manipulacja nie pykła. Pozdrawiam.

~tedwaha

2022-09-23, 13:39
Indywidualista napisał/a:

Po pierwsze popełniasz błąd logiczny w argumentowaniu:



Wiem czym jest błąd logiczny więc mi go wskaż a nie definiuj

Jeżeli i autor filmu jest niewiarygodny, jakie ma znaczenie że opiera się na danych z eurostatu skoro wyciąga błędne wnioski aby udowodnić fałszywie głoszoną tezę. Są naukowe artykuły na temat tego jegomościa i to są dowody a nie jakiś film na yt, wystarczająco logicznie?

Indywidualista

2022-09-23, 13:44
tedwaha napisał/a:

Wiem czym jest błąd logiczny więc mi go wskaż a nie definiuj
Jeżeli i autor filmu jest niewiarygodny, jakie ma znaczenie że opiera się na danych z eurostatu skoro wyciąga błędne wnioski aby udowodnić fałszywie głoszoną tezę. Są naukowe artykuły na temat tego jegomościa i to są dowody a nie jakiś film na yt, wystarczająco logicznie?



Daj se spokój typie, masz dane, argumentuj wobec tego co mówi trollu :D beka z Was. Pozdrów oficera prowadzącego.

~tedwaha

2022-09-23, 13:56
ja znalazłem za to błąd logiczny w rozumowaniu doktorka, o ile opiera się na danych eurostatu jeżeli chodzi o całkowitą liczbę zgonów to dane o zgonach z powodu Covid bierze ze strony ons.gov.uk
A więc ekstrapoluje dane z Wielkiej Brytanii i zestawia je z danymi o śmiertelności w całej Unii, a jak powszechnie wiadomo liczba procentowa liczba zgonów w poszczególnych krajach znacząco się różniła w zależności od przyjętej strategii szczególnie mam na uwadze tutaj strategię Brytyjską, która ulegała zmianie parokrotnie. Więc takie uogólnienie danych brytyjskich do danych europejskich to gruba manipulacja i zapewne jak by policzyć średnią europejską to rozbieżność przewyższała by wartość odchylenia standardowego

Indywidualista napisał/a:

Daj se spokój typie, masz dane, argumentuj wobec tego co mówi trollu beka z Was. Pozdrów oficera prowadzącego.



no chłopie wskaż mi ten błąd logiczny a nie uciekaj od dyskusji, przegadać to możesz debila a nie kogoś kto ma odrobinę oleju w głowie

Indywidualista napisał/a:

beka z Was



i po drugie jaka beka z was? jak sami tu gadamy? kraje ci się popie**oliły?

No i gdzie ta twoja socjotechnika którą się tak przechwalasz? I ta inteligencja która ogranicza się do wstawek po Łacinie których i tak nie rozumiesz dlatego wklejasz ich definicje zamiast powiedzieć własnymi słowami lub docenić rozmówcę i wcale nie tłumaczyć, Chcesz się bawić w merytorykę to się k***a pobawimy śmierdzący onucu, będę ci uprzykrzał życie na tym portalu niezależnie ile nowych kont założysz i ile razy zmienisz taktykę, Ty masz za zadanie szerzyć nienawiść i dezinformację, ja za zadanie stawiam sobie gnębienie takich pajaców

Lublin nie jest taki duży w końcu cie znajde

Indywidualista

2022-09-23, 14:00
Człowieczku śmieszny, w tym roku zmarło mniej ludzi na covid jak w zeszłym roku, chyba że twierdzisz że zmarło więcej w tym półroczu jak w ciągu całego zeszłego roku.

ps. fajne konta Ci dają plusy :D






~tedwaha

2022-09-23, 14:07
Dobra nie zmieniaj tematu, ten błąd logiczny miałeś mi wskazać

Indywidualista

2022-09-23, 14:11
tedwaha napisał/a:

Dobra nie zmieniaj tematu, ten błąd logiczny miałeś mi wskazać



No proszę się odnieść do danych "argumentum ad personam" czyli atakowanie osoby jest błędem logicznym, wpisz w google co to jest "argumentum ad personam".

~tedwaha

2022-09-23, 14:14
ty mi k***a nie mów co mam w google wpisywać tylko wskaż mi błąd logiczny w moim argumentowaniu, Pełnym zdaniem i z kontrargumentacją proszę.


Zacznij zdanie od "Twoja argumentacja jest błędna ponieważ..."

Najpierw mi wskaż błąd jaki mi zarzuciłeś to się do tego odniosę, a nie każesz mi się odnosić do całkiem innej rzeczy, czyli mówiąc kolokwialnie "odwracasz kota ogonem"

Indywidualista

2022-09-23, 14:20
tedwaha napisał/a:

ty mi k***a nie mów co mam w google wpisywać tylko wskaż mi błąd logiczny w moim argumentowaniu, Pełnym zdaniem i z kontrargumentacją proszę.
Zacznij zdanie od "Twoja argumentacja jest błędna ponieważ..."



napisałem. Argumentum ad personam wobec autora filmu.

~tedwaha

2022-09-23, 14:33
i to jest ten mój błąd logiczny?

to ty popełniasz Argumentum ad personam uciekając od wskazania mi błędu logicznego który mi zarzuciłeś, porzucasz właściwy spór

moja teza była prosta: twój temat to gówno
argument też był prosty: autor filmu to ściemniacz
na dowód przedstawiłem link do wikipedii który podważa wiarygodność tego autora dodatkowo w tym linku w dziale References możesz znaleźć więcej artykułów dowodzących słuszności mojego argumentu

przeczytaj jeszcze raz tą definicje bo widzę ze nie rozumiesz co to znaczy Argumentum ad personam, ja nie spieram się z autorem filmu tylko z tobą rozumiesz?

Nie używaj pojęć których nie znasz matołku

Indywidualista

2022-09-23, 14:40
tedwaha napisał/a:

i to jest ten mój błąd logiczny?
to ty popełniasz Argumentum ad personam uciekając od wskazania mi błędu logicznego który mi zarzuciłeś, porzucasz właściwy spór
moja teza była prosta: twój temat to gówno
argument też był prosty: autor filmu to ściemniacz
na dowód przedstawiłem link do wikipedii który podważa wiarygodność tego autora dodatkowo w tym linku w dziale References możesz znaleźć więcej artykułów dowodzących słuszności mojego argumentu
przeczytaj jeszcze raz tą definicje bo widzę ze nie rozumiesz co to znaczy Argumentum ad personam, ja nie spieram się z autorem filmu tylko z tobą rozumiesz?
Nie używaj pojęć których nie znasz matołku



Czyli przyznajesz że nie odniesiesz się do danych, rozumiem,. zajmujesz mój czas nie mając argumentów.

NIE POZDRAWIAM

~tedwaha

2022-09-23, 14:41
Ty k***a zj***ny jednak jesteś

Indywidualista

2022-09-23, 15:07
tedwaha napisał/a:

Ty k***a zj***ny jednak jesteś



Dziękuję za wykazanie po raz kolejny tego że jesteś albo trollem, albo emocjonalnym desperatem potrafiącym wyzywać bez możliwości logicznego ustosunkowania się do danych, liczb, statystyk.

kolejny raz, NIE POZDRAWIAM.