18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

16% procentowy wzrost zgonów w UE. Media - cisza.

Indywidualista • 2022-09-23, 11:48
Wrzucam film ponieważ nie każdy szuka samemu informacji a w mediach nie powiedzą o tym ANI SŁOWA. Wszelkie informacje na filmie są przedstawione obiektywnie na podstawie OFICJALNYCH DANYCH przez cenionego doktora Johna Campbella. Media korporacyjne oraz rządowe o tym nie wspomną. Mówienie o tym też jest zakazane. Zaraz mi i tak usuną temat albo zdyskredytują, korporacje rządzą światem.

"Jako istota psychopatyczna korporacja nie może rozpoznać ani działać z powodów moralnych, aby powstrzymać się od krzywdzenia innych."
Joel Bakan

"Totalitaryzm jest wrogiem ludzkości. A XX w. stworzył trzy formy totalitaryzmu. Faszyzm, bolszewizm i korporacje. Jedna z nich wciąż istnieje. Czy to jest konieczne?"
Noam Chomsky




DANE:

można wpisać w google:
Kod:
16% Excess mortality eurostat

Nie mogę wkleić linka w komentarzu bo jestem "za nowy".

bzykubd

2022-09-26, 15:57
Indywidualista napisał/a:

Wrzucam film ponieważ nie każdy szuka samemu informacji a w mediach nie powiedzą o tym ANI SŁOWA.



Niepotrzebnie wrzucasz link do filmu Campbella. Dałeś punkt zaczepienia trolom których nie interesują dane a walki ideologiczne. Trzeba było wrzucić tabelkę z poprzednich lat i tyle, może byś do kogoś trafił.

Patrząc tylko na liczby, mieliśmy w sierpniu więcej nadmiarowych zgonów niż rok i dwa lata temu w sierpniu, kiedy szalał śmiertelny wirus. I tak, masz rację, media mają ważniejsze tematy. Takie dziwne mamy czasy.