18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

16% procentowy wzrost zgonów w UE. Media - cisza.

Indywidualista • 2022-09-23, 11:48
Wrzucam film ponieważ nie każdy szuka samemu informacji a w mediach nie powiedzą o tym ANI SŁOWA. Wszelkie informacje na filmie są przedstawione obiektywnie na podstawie OFICJALNYCH DANYCH przez cenionego doktora Johna Campbella. Media korporacyjne oraz rządowe o tym nie wspomną. Mówienie o tym też jest zakazane. Zaraz mi i tak usuną temat albo zdyskredytują, korporacje rządzą światem.

"Jako istota psychopatyczna korporacja nie może rozpoznać ani działać z powodów moralnych, aby powstrzymać się od krzywdzenia innych."
Joel Bakan

"Totalitaryzm jest wrogiem ludzkości. A XX w. stworzył trzy formy totalitaryzmu. Faszyzm, bolszewizm i korporacje. Jedna z nich wciąż istnieje. Czy to jest konieczne?"
Noam Chomsky




DANE:

można wpisać w google:
Kod:
16% Excess mortality eurostat

Nie mogę wkleić linka w komentarzu bo jestem "za nowy".

Kriski

2022-09-23, 15:43
W brednie wierzysz, brednie piszesz i bredniami zarażasz.

Indywidualista

2022-09-23, 15:48
Kriski napisał/a:

W brednie wierzysz, brednie piszesz i bredniami zarażasz.



masz dane. argumentuj wobec nich.

Kriski

2022-09-23, 16:08
Indywidualista napisał/a:

masz dane. argumentuj wobec nich.



Dane z d..y wzięte to nie dane.


Indywidualista

2022-09-23, 16:13
Kriski napisał/a:

Dane z d..y wzięte to nie dane.



To znaczy? Dane są z Eurostatu, ONS (Office of National Statistics - UK).

pod filmem na YT masz linki i dane.

Kriski

2022-09-23, 16:28
Indywidualista napisał/a:

To znaczy? Dane są z Eurostatu, ONS (Office of National Statistics - UK).
pod filmem na YT masz linki i dane.





Mi więcej nie trzeba

~tedwaha

2022-09-23, 16:34
A ten dalej się tu pogrąża :mrgreen:
Indywidualista lemingu ty jeden popełniasz klasyczne "Fuisti in asino tuo, stercore vidisti" :mrgreen:

Indywidualista

2022-09-23, 16:36
Kriski napisał/a:

Mi więcej nie trzeba



Popełniasz argumentum ad personam:

Argumentum ad personam (łac. „argument wymierzony w osobę”) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika bądź jego dokonania. W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane, a jednocześnie sugeruje audytorium, że poglądy oponenta są fałszywe. Dodatkowo obrażanie oponenta ma na celu wyprowadzenie go z równowagi, tak by utrudnić mu adekwatne reagowanie na przedstawiane argumenty.



Więc nie zmieniaj tematu, linki do danych masz na filmie.

~tedwaha

2022-09-23, 17:22
@up

Po raz kolejny popełniasz robienie z siebie debila

Wiewór

2022-09-23, 19:36
Następny „wloncz myźlenie” :!:

Heliar

2022-09-23, 19:43
"cenionego doktora" pytanie przez kogo? Na pewno nie prze zemnie, nie znam człowiek więc go nie cenię. A slogany tego typu powoduję, że staję się bardziej nieufny. To tak jak bym słyszał w TV "ekspert od".

Indywidualista

2022-09-23, 20:26
Wiewór napisał/a:

Następny „wloncz myźlenie”





Heliar napisał/a:

"cenionego doktora" pytanie przez kogo? Na pewno nie prze zemnie, nie znam człowiek więc go nie cenię. A slogany tego typu powoduję, że staję się bardziej nieufny. To tak jak bym słyszał w TV "ekspert od".




Czy mógłbyś się jeden z drugim odnieść do danych Eurostatu i ONS?

Siriuz

2022-09-23, 21:35
~tedwaha napisał/a:

a tak na serio to materiały z pogranicza teorii spiskowych, po pierwsze to żaden z niego specjalista bo doktorat to ma z opieki pielegniarskiej, a tutaj proszę wikipedia na temat pana Campella https://en.wikipedia.org/wiki/John_Campbell_(YouTuber)
Wynika z tego ze to zwykły youtuber zamieszany w dezinformacje szczepionkową, polecam zajrzeć do odnośników na dole na temat pana "Doktora"



Ciekawe jest to, jak niektórzy dokładnie sprawdzają kompetencje jakiegoś youtubera, ale bez mrugnięcia łykają "tytuły" na paskach w telewizore i w ten sposób budują swój światopogląd.

~tedwaha

2022-09-24, 10:04
Siriuz napisał/a:

Ciekawe jest to, jak niektórzy dokładnie sprawdzają kompetencje jakiegoś youtubera, ale bez mrugnięcia łykają "tytuły" na paskach w telewizore i w ten sposób budują swój światopogląd.


Nie osądzaj na podstawie domysłów bo telewizji nie oglądam od 18 lat, a weryfikowanie źródeł to podstawa gdy żyje się w społeczeństwie informacyjnym

TarczaKowadło

2022-09-25, 16:37
kolejny, któremu indywidualizm popie**olił się z szurstwem. ha tfu.

Heliar

2022-09-25, 22:05
Indywidualista napisał/a:

Czy mógłbyś się jeden z drugim odnieść do danych Eurostatu i ONS?



A po co? Statystyki są robione dla oczekiwanej korzyści i w celu manipulowania.