18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

1,5 roczna dziewczynka znaleziona w bagażniku. Była więziona

chomicek199 • 2013-10-29, 16:06
1,5 roczna dziewczynka znaleziona w bagażniku. Była więziona od urodzenia



Szokujące odkrycie we Francji. Naga i odwodniona dziewczynka została znaleziona i uratowana przez mechaników samochodowych. Okazało się, że dziecko było przetrzymywane przez rodziców od urodzenia w bagażniku ich samochodu. Gehenna dziewczynki trwała przez około półtora roku - donosi portal Russia Today.

Z relacji mechaników wynika, że z bagażnika dochodziły jęki oraz silny zapach odchodów. Kobieta, która przyprowadziła auto do warsztatu starała się ich uspokoić i tłumaczyła, że przez przypadek pewnie włączyły się zostawione tam zabawki. Mężczyźni jednak w to nie uwierzyli i otworzyli bagażnik. Ich oczom ukazała się mała dziewczynka. Była przytomna i bardzo brudna.

Dziecko zostało przewiezione do szpitala. Lekarze ocenili jej wiek na ok. 15 miesięcy do dwóch lat. Dodali, że jest opóźnione w rozwoju

Źródło wp......Prawdziwi sadole :samobojstwo:

kolkapl

2013-10-29, 16:07
w ramach kary powinni ich wsadzic do bagaznika na 15 lat

PatrolZG

2013-10-29, 16:11
No cóż, nie mamy NIEZAWODNEGO kodeksu Hammurabiego, więc takich patologii będzie coraz więcej.
Najlepszą karą będzie zamknięcie tej popie**olonej tępej k***y w bagażniku na 1,5 roku na klucz. Potem można ją wypuścić. Oczywiście w czasie kary nie dajemy picia i jedzenia.

Swoją drogą jak można być aż takim ochydnie tępym debilem żeby jechać z dzieckiem w bagażniku do mechanika ? Zakładam się o moje mieszkanie, że to jakiś islamski popie**oleniec.

halobiba

2013-10-29, 16:15
PatrolZG napisał/a:

Zakładam się o moje mieszkanie, że to jakiś islamski popie**oleniec.


zakład stoi, bo ja w sumie szukam mieszkania.

PatrolZG

2013-10-29, 16:16
halobiba napisał/a:


zakład stoi, bo ja w sumie szukam mieszkania.



To jak wygram to co mi dasz ? Buzi ? :>

halobiba

2013-10-29, 16:22
PatrolZG napisał/a:



To jak wygram to co mi dasz ? Buzi ? :>


ponegocjujemy. póki co wiemy tyle, że para jest z pochodzenia z Portugalii, a tam dominuje religia katolicka. pakuj się :P

cys23

2013-10-29, 17:11
k***a, jakby nie mogła dziecka wyjąć przed wizytą u mechanika O.o

brK.

2013-10-29, 17:40
A może pojechała do mechanika bo jej się bagażnik zatrzasnął... 1.5 roku temu i zapomniała, że to dziecko tam jest?

SzczadoWazy

2013-10-29, 20:42
@up

właśnie, a w komentarzach na górze odrazu hejt na biedną kobite :(

Dannybow

2013-10-30, 10:52
Bardzo nowatorski pomysł!
Wreszcie nie piwnica czy szafa ewentualnie lodówka.
Brawo dla Pani za nieszablonowe myślenie:)

Smoczoor

2013-10-30, 15:37
Rodzice okazali się muzełmanami tak więc halobiba robisz laskę PatrolZG.
A Ty PatrolZG nie zapomnij włączyć kamerki i wstawić tutaj filmiku...

PatrolZG

2013-10-30, 15:46
halobiba napisał/a:


ponegocjujemy. póki co wiemy tyle, że para jest z pochodzenia z Portugalii, a tam dominuje religia katolicka. pakuj się :P



Jak tam ? Rzeczy w kartonach ? Po wszystkich świętych dogadamy sie jakoś, powiedzmy że firma przeprowadzkowa na mój koszt.

Bociek

2013-10-30, 15:54
samobieżny inkubator

gavron04

2013-10-30, 15:57
Na tvn24 (tak tak, tvn24) jest dalsze info, że kobieta ukrywała to dziecko przed mężem ;)