18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

13 Grzechów

HardkorBukkake • 2014-06-18, 19:04
"Zadłużony Eliot zostaje wciągnięty w grę składającą się z 13 zadań, w której może zarobić dużo pieniędzy. Każde kolejne zadanie to jednak krok bliżej piekła."

Ciekawy film, thriller z elementami czarnej komedii, mimo niepochlebnych recenzji każdy sadol powinien go zobaczyć.

smiesznypizdek

2014-06-19, 12:31
HardkorBukkake napisał/a:

"Zadłużony Eliot zostaje wciągnięty w grę składającą się z 13 zadań, w której może zarobić dużo pieniędzy. Każde kolejne zadanie to jednak krok bliżej piekła."

Ciekawy film, thriller z elementami czarnej komedii, mimo niepochlebnych recenzji każdy sadol powinien go zobaczyć.

Oglądałem i nie rozumiem dlaczego recenzanci go tak krytykowali? kto sie przejmuje recenzantami?

Filozof

2014-07-10, 22:16
Chyba gimbus.

W filmie nie ma ani scen śmiesznych, ani brutalnych. Z każdym zadaniem zbliżamy się do krainy snów. Jak ktoś cierpi na bezsenność, to ten tytuł będzie idealnym rozwiązaniem, żaden chemiczny syf tego nie przebije.

rav4ever

2014-07-13, 00:17
Najlepiej polegać na recenzjach użytkowników. Kilka razy spotkałem się ze wspaniałymi ocenami recenzentów, a film okazał się gniotem jakich mało, w drugą stronę też to działało.

Alex_De_Large

2014-07-20, 04:49
rav4ever napisał/a:

Najlepiej polegać na recenzjach użytkowników. Kilka razy spotkałem się ze wspaniałymi ocenami recenzentów, a film okazał się gniotem jakich mało, w drugą stronę też to działało.



Mój znajomy pisał recenzje na filmweb'a, przestał po tym jak napisał trochę nieprzychylną recencję "Labiryntu Fauna" i miał ją albo zmienić albo nie zostanie upubliczniona. Wieć najlepiej po prostu obejrzeć, nic nie czytając. Ja nawet nie oglądam trailerów.