18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

13 Grudnia

~Faper Noster • 2017-12-10, 10:56
Niedługo rocznica Stanu Wojennego.
Mój wujek z organizacji patriotycznej został ranny podczas akcji pacyfikacyjnej kopalni "Wujek". Górniczy kilof przebił tarczę i uderzył wujka w ramię, powodując niezdolność do służby powyżej siedmiu dni.
Prokurator Piotrowicz już miał drania, który zranił wujka wsadzić do więzienia, ale bandzior zbiegło do Raichu i do dziś szkaluje Polskę.

Halman

2017-12-10, 11:00
Dalekowzroczni górnicy walczyli o kapitalizm, kapitalizm wyj***ł górników z roboty.
Związany z tym płacz górników mnie nie rusza skoro ktoś dokonał samowyj***nia się w dupę.

Ja bym im jeszcze zabrał ostatnie przywileje żeby bardziej bolało...

krzyks

2017-12-10, 11:09
HAL9000/2 napisał/a:

Dalekowzroczni górnicy walczyli o kapitalizm, kapitalizm wyj***ł górników z roboty.
Obecny płacz górników mnie nie rusza skoro ktoś dokonał samowyj***nia się w dupę



Górnicy mieli wyj***ne na kapitalizm. Walczyli o ZZ, przywileje, strajkowali przeciw podwyżkom, a 13 grudnia w Wujku przeciwko wprowadzeniu stanu wojennego i w obronie Jana Ludwiczaka.

Halman

2017-12-10, 11:12
krzyks napisał/a:



Górnicy mieli wyj***ne na kapitalizm. Walczyli o ZZ, przywileje, strajkowali przeciw podwyżkom, a 13 grudnia w Wujku przeciwko wprowadzeniu stanu wojennego i w obronie Jana Ludwiczaka.


Też oglądałem film pt: "Śmierć jak kromka chleba"
Bardziej czarno - białego filmu ani przed ani po już nie widziałem.

tak mieli wyj***ne, tak było...

krzyks

2017-12-10, 11:19
HAL9000/2 napisał/a:


Też oglądałem film pt: "Śmierć jak kromka chleba"
Bardziej czarno - białego filmu ani przed ani po już nie widziałem.

tak mieli wyj***ne, tak było...



Twoim zdaniem walka o związki zawodowe równa się walce o kapitalizm? Przecież jedno zaprzecza drugiemu, a górnicy zawsze walczyli przede wszystkim o przywileje.

jbone

2017-12-10, 11:23
twój wujek był zomowcem czyli śmieciem tak jak i ty.

doopa

2017-12-10, 11:57
ch*j nie związki.. we Francji, związkowcy sobie wywalczyli; godzinną przerwę w ciągu dnia, mogą sobie piwko strzelić w robocie bez przypału, 36godzin pracy w tygodniu, w niektórych miastach w czwartek im się kończy tydzień pracy, albo w piątek robią do 11:30. etc.
A u nas te j***ne głąby same się w dupę wyr*chali i całe pracujące społeczeństwo, co by się sami nachapać, j***na partia polityczna a nie związki, i jeszcze ch*jom przysługują wszystkie przywileje, co ludzie łeb pod ziemią nadstawiają, a te k***y nigdy tam nie byli.. np. taka baba z kadr..

lustrować j***nych komuchów

mygyry

2017-12-10, 12:12
@up akurat z tego co się orientuje to baby z kadr wielki ch*j dostają... To lepszym przykładem są kolejarze na kopalni ;-)

tranzystor

2017-12-10, 12:25
doopa napisał/a:

ch*j nie związki.. we Francji, związkowcy sobie wywalczyli; godzinną przerwę w ciągu dnia, mogą sobie piwko strzelić w robocie bez przypału, 36godzin pracy w tygodniu, w niektórych miastach w czwartek im się kończy tydzień pracy, albo w piątek robią do 11:30. etc.
A u nas te j***ne głąby same się w dupę wyr*chali i całe pracujące społeczeństwo, co by się sami nachapać, j***na partia polityczna a nie związki, i jeszcze ch*jom przysługują wszystkie przywileje, co ludzie łeb pod ziemią nadstawiają, a te k***y nigdy tam nie byli.. np. taka baba z kadr..

lustrować j***nych komuchów





Tylko na zachodzie jest jakaś wydajność pracy i nie ma przeludnienia z zatrudnieniu, dzięki czemu można ludziom uczciwie zapłacić i nie trzeba wiecznie dopłacać do interesu, jak u nas. Poza tym, na zachodzie nie mają tylu dodatków jak nieroby u nas.

doopa

2017-12-10, 12:39
@up wydajność pracy, ahahaha, chyba nie widziałeś jak oni pracują.. może ze 2 dni w tygodniu uczciwie pracują, reszta to ściemnianie i picie kawki + to jak i ile oni robią

jjjkkkfff

2017-12-10, 12:50
@tranzystor
W dupie byłeś gówno widziałeś. Pewnie sam masz zajebistą wydajność w obsługiwaniu klientów pod latarnią...

mygyry

2017-12-10, 12:55
tranzystor napisał/a:

Tylko na zachodzie jest jakaś wydajność pracy


Włosi Hiszpanie i Grecy to wręcz tytani pracy :samoboj:

KlinikaAborcyjna

2017-12-10, 13:52
tranzystor napisał/a:





Tylko na zachodzie jest jakaś wydajność pracy.....



Zawsze ale ta zawsze znajdzie się debil twierdzący że na zachodzie to jest wydajność w ch*j w komos wyj***na w porównaniu z Polską.

To chcesz powiedzieć że w zakładach VW w Polsce odstawiają lipę a wydajność jest gorsza od tej w niemczech a to ciekawe?
Podobnie np z LG żółtki robią tu bo Polacy się opie**alają w pracy.

elfis

2017-12-10, 14:48
miałem sąsiada zomowca,
do tej pory czy winić go za to że był debilem, ponieważ gdy był młody spadł ze schodów na głowę, później nieprzytomny kilka dni