18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

12-letni dziewczynka urodziła dziecko (Rosja)

S.T.U_Cummins • 2016-02-19, 15:49
12-letni dziewczynka urodziła dziecko. Po przeprowadzeniu badan DNA okazało się, że ojcem maleństwa jest 64-letni sąsiad pokrzywdzonej. W tej chwili 12-latka znajduje się pod opieką specjalistów, z nią pracują psychologowie.

12-letnia dziewczynka ze wsi Krasnij Oktiabr, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza Czerwony Październik, urodziła dziecko. Mała Rosjanka w tej chwili przebywa pod opieką odpowiednich organów, a stan psychiczny dziewczynki określony został jako stabilny.

Ta sprawa trafiła do prokuratury jeszcze dwa miesiące temu, kiedy nauczyciele zauważyli wystający brzuch uczennicy. 20-letniego brata pokrzywdzonej natychmiast uznano za głównego podejrzanego, jednak po badaniach DNA okazało się, że sprawcą jest 64-letni sąsiad dziecka! Mieszkańcy wsi od dawna byli zaniepokojeni zachowaniem emeryta, według nich mężczyzna dziwnie przyglądał się kilkunastoletnim dziewczynom.

Obecnie sąd zastanawia się, czy 12-latka będzie w stanie samodzielnie wychowywać własne dziecko. Matka pokrzywdzonej zostanie pozbawiona praw rodzicielskich, w rodzinie, z której pochodzi dziewczynka, jest siedmioro dzieci.

CTRL+C i CTRL+V z http://www.fakt.pl/swiat/12-latka-urodzila-dziecko-jak-do-tego-doszlo-,artykuly,612246.html?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage

_H...........r_

2016-02-19, 15:59
Biedny pedofil, myślał że dwunastki nie zapłodni, a tu zong ! Kurde szkoda faceta, niedługo to niemowlaki będą płodne

macleod

2016-02-19, 16:51
Cytat:

Biedny pedofil, myślał że dwunastki nie zapłodni, a tu zong ! Kurde szkoda faceta, niedługo to niemowlaki będą płodne



Co to jest zong? :kawa:

ProVVe

2016-02-19, 16:51
Utylizować i po temacie, a nie ludziom dupy zawracać odszczepieńcem!!!

maxximal

2016-02-19, 17:03
Ciekawe, że psychologa to dostała jak urodziła. Czyli przez całą ciążę czuła się świetnie i stabilnie, to co potem się nagle stało?

Loaloa

2016-02-19, 17:24
Kiedyś, podobno, jedna dwunastolatka też urodziła dziecko. Nie dość, że nikt nie ścigał domniemanego ojca, to jeszcze na starośc ta kobieta została zabrana do nieba, a jej syn zrobił oszałamiającą karierę w branży rozrywkowej i nawet dorobił się kalendarza opartego na dacie swoich narodzin.

~Velture

2016-02-19, 18:01
Sąd się zastanawia czy 12 latka może samodzielnie wychowywać niemowlaka.... k***a mać. Niech się jeszcze zastanowi czy 12 latka może pilotować dreamlinera samodzielnie albo lecieć na księżyc.

12 latce zabrano jej matkę ale jakoś nic nie słychać o tym zj***nym pedofilu i co jemu grozi. Oczywiście najlepiej było się doszukać u brata a potem zdz**ko ,że to nie brat zakisił tylko stary dziad sąsiad.

Może jestem poj***ny i wyznaję mało nowoczesne wartości ale jakbym miał 12 letnią siostrę zapłodnioną przez 64 letniego sąsiada to w dzień po tym jakbym się o tym dowiedział po sąsiedzie nie byłoby śladu a sposób w jaki bym go katował i torturował przez ukatrupieniem byłby tak okrutny ,że weganie woleliby jeść kurczaki z ferm hodowlanych oglądając ich produkcję niż to co ja bym zrobił.

Autentycznie. Jako brat albo co gorsza dla typa ojciec takiej dziewczynki bym ch*ja zabił. To była by bardzo długa śmierć dla niego. Miałbym w dupie odpowiedzialność karną i co by mi groziło. Tak bym ch*ja zaj***ł ,że by bez testów dna go nie rozpoznano.

Radysh

2016-02-19, 18:26
"...byli zaniepokojeni zachowaniem emeryta,
według nich mężczyzna dziwnie przyglądał się kilkunastoletnim dziewczynom."

Ja pie**olę! Też przyglądam się kilkunastoletnim dziewczynom.

Mam szkolne pracownie informatyczne pod opieką i mówię wam.
Niektóre z licealistek wcale nie wyglądają na pierwszoklasistki
i przeważnie są tak śliczne, że można się zaślinić.

A, że stary jestem jak zwierz
to pewnie z automatu muszę być pedofilem?

PS Ale różnica między wyrośniętą pannicą a 12stolatką
jest oczywista i widoczna na pierwszy rzut oka.

PSS Znowuż z przykładową licealistką wystarczy zamienić
dwa zdania, żeby zdać sobie sprawę, że to jeszcze dzieciak.
A nawet przebłyskuje, że jakiś niepełnosprytny. ;)





~żułw

2016-02-19, 18:27
co por*chał to jego
hehe

bombel076

2016-02-19, 18:28
Jeszcze trochę to to będzie norma, jak nie urodzi arabusowi do piętnastki to do ukamienowania za brak socjalu.

Harry Pojeb

2016-02-19, 18:40
j***ny Szon Konery ją wydupczył

dumad

2016-02-19, 19:06
Na Warszawskiej Pradze kiedyś zaciążyła trzynastolatka.
W sumie to niedawno

Loaloa

2016-02-19, 20:31
Cytat:

Ja pie**olę! Też przyglądam się kilkunastoletnim dziewczynom.

Mam szkolne pracownie informatyczne pod opieką i mówię wam.
Niektóre z licealistek wcale nie wyglądają na pierwszoklasistki
i przeważnie są tak śliczne, że można się zaślinić.

A, że stary jestem jak zwierz
to pewnie z automatu muszę być pedofilem?

PS Ale różnica między wyrośniętą pannicą a 12stolatką
jest oczywista i widoczna na pierwszy rzut oka.



Jakbyś na co dzień nosił sutannę, to nie tylko mógłbyś sobie dotykać do woli, ale jeszcze rodzice twoich hmmmm... przyjaciółek całowaliby cię po rękach. A tak to pozostaje ci przyglądanie się im w pracowni i rękodzieło, gdy zasypiasz po kolejnym dniu patrzenia.

uho82

2016-02-19, 20:43
Velture podobasz mi się. Tzn. Twoje podejście do tego rodzaju spraw. Ja tak samo bym zrobił.