18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

11 Września.

ohjaniemoge • 2013-09-11, 00:01
Lego ogłosiło że w roku 2016 wypuści modele wieży WTC na rocznicę zamachów.
Instrukcje będą tak proste że nawet Amerykanin będzie je w stanie zbudować.

Wysyp zawartość na podłogę.

BONUS.
wiem że było ale zawsze miło popatrzeć.


:ok***a:

POPISowyNumer

2013-09-11, 00:13
No cóż, w takim wypadku nachodzi mnie tylko jedno pytanie. Czemu po pierwszym ataku nie poderwano do lotu wszystkich możliwych myśliwców z rozkazem zestrzelenia wszystkiego co odmówi lądowania?

wiesiors4

2013-09-11, 00:39
POPISowyNumer napisał/a:

No cóż, w takim wypadku nachodzi mnie tylko jedno pytanie. Czemu po pierwszym ataku nie poderwano do lotu wszystkich możliwych myśliwców z rozkazem zestrzelenia wszystkiego co odmówi lądowania?


Wątpliwości jest znacznie więcej:
czemu krążące w powietrzu głuche samoloty nie zostały wcześniej zestrzelone?
Dlaczego w noc przed atakami wywieziono z WTC znaczne części złota? Dlaczego akurat 11 września pracowali tam zwykli ludzie, bo wszyscy ważniejsi dostali wolne? Dlaczego runęły też wieże 3 i 7 mimo że nie trafił w nie samolot? Dlaczego z samolotu, który uderzył w "akurat remontowaną" część pentagonu został tylko silnik? Dlaczego kamera zarejestrowała wstrząs zanim samolot uderzył w wieżę (http://www.sadistic.pl/wtc-security-cam-vt108138.htm)? Dlaczego inne budynki w które wleciały samoloty na świecie się nie zawaliły (przykłady w Internecie)?

Prawda jest taka, że była to typowe "inside job". Po co? Obejrzyjcie film, jak samoloty uderzają w wieże a potem się walą. Wszędzie latają papiery. Nie byle jakie, jak pamiętamy WTC było światową stolicą handlu i te "papiery" miały ogromne wartości. Tyle umów poszło z dymem, że wszystko się zachwiało i potem mieliśmy sztucznie wywołany kryzys.
Drugi powód, to wymówka aby uderzyć na bliskim wschodzie. Bez tego hamburgery byłyby przeciwko wojnie, więc USA zrobiło krwawą masakrę na swoich obywatelach, żeby obywatele poparli wojnę w celu odwetu.

Szron

2013-09-11, 00:41
@up nie wiem czy wiesz a na dokładkę tego dnia lotnictwo miało ćwiczenia w okolicy Manhattanu.

Najciekawsze chyba i tak z tego wszystkiego jest to że wszystkie żydołaki pracujące w tych budynkach wzięły wolne.

Shaggy93

2013-09-11, 00:45
przede wszystkim powiedz mi po kiego h*ja jakiś kozojebca miałby organizować zamach na niewiernych w wtc zamiast pie**olnąć w plac papieski w czasie mszy ... sadze że to by była lepsza święta wojna. ale przecież to ameryke zawsze wszyscy biją i ona sie musi bronić mordując cywilów na całym świecie. to całkiem logiczne jest.

Lopez

2013-09-11, 01:05
Ha, w USA żałoba, a ja mam urodziny i świętuję :wodka:

Bociek

2013-09-11, 02:17
Dziwnie ci ludzie kalkulowali ryzyko, już bym chyba zaryzykował oparzenia i ewentualną śmierć niż skok i pewną śmierć, tak czy siak, szkoda że tysiące niewinnych ludzi musiało umrzeć dla ropy i innych pieniężnych interesów hamburgerów :(

Jebus_Chytrus

2013-09-11, 03:23
Lopez napisał/a:

Ha, w USA żałoba, a ja mam urodziny i świętuję :wodka:



Wszystkiego naj... a ch*j Ci w dupę :amused: .

Lopez

2013-09-11, 03:57
Wal_Kwasa napisał/a:



Wszystkiego naj... a ch*j Ci w dupę :amused: .



ale nie musisz powtarzać tekstów swojej rodziny podczas twoich jubilacji.
:amused:

dobra - liczy się pamięć i szczere intencje, dzięki!

ko...........ca

2013-09-11, 07:01
Lopez, to ja ci życze żebyś w końcu zar*chał :wytrysk:

Lopez

2013-09-11, 09:08
warstolog napisał/a:

Lopez, to ja ci życze żebyś w końcu zar*chał :wytrysk:



Nie martw się, Twoja matka nie jest taka trudna, po 2 piwach juz obciąga, następnym razem lepiej się przygotuje. Dzięki!

bisfhcrew

2013-09-11, 10:55
Ciekawe czy samoloty będę w zestawie.

ml...........kv

2013-09-11, 12:30
Śmiejesz się z czyjejś tragedii ?? Szkoda ze nie było tam twojej starej tylko stała pod latarnio

go...........11

2013-09-11, 13:40
I ktoś później musiał "to" posprzątać, ja pierdyle...