18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

11 Września 2001 r World Trade Center - smutna prawda

Splitterek • 2012-01-16, 17:31
Coś dla ambitnych którzy nie wierzą temu co w mediach i nie należą do grona ciemnoty..


Oglądnijcie i stwierdźcie czy możliwym jest to co nam wmawiają od lat :)



















Warto obejrzeć - gwarantuje

martinez.s13

2012-01-18, 00:50
Dla mnie wiekszosc tutaj jest ciemna jak noc, a szczegolnie Ci ktorzy pamietaja dzien 9/11 i ogladali relacje w tv a mimo to wierza w oficjalna wersje. Pol polski ogladalo , tylko czesc z Was lala jeszcze w pieluchy. Ja od samego poczatku mialem swoje zdanie o tym. Analizowalem to co widzialem na zywo i jestem pewien ze to sciema. Jestem pewien do dzis i wiem ze Wy kiedys tez sie o tym przekonacie.

Think out of box

Pilot_Tupolewa

2012-01-18, 09:21
up a mnie ch*j obchodzą jakieś oficjalne wersje i inne domysły. Nikt mi bliski tam nie zginął. Przejmowanie się życiem ludzi, których nigdy na oczy nie ujrzę to dla mnie strata czasu. Mam swoich bliskich o przyszłość których muszę zadbać. A cała reszta murzynów, żółtków i innych brudasów ze srAmerykanami na czele mnie gówno obchodzi. Chcą się wpie**alać w sprawy innych niech ich teraz zabijają.

darthbercik

2012-01-18, 16:13
Teraz to już można uznać 09/11 za początek kryzysu, skoro tyle złota "nagle" zabrakło...

Splitterek

2012-01-18, 16:21
Pilot_Tupolewa napisał/a:

up a mnie ch*j obchodzą jakieś oficjalne wersje i inne domysły. Nikt mi bliski tam nie zginął. Przejmowanie się życiem ludzi, których nigdy na oczy nie ujrzę to dla mnie strata czasu. Mam swoich bliskich o przyszłość których muszę zadbać. A cała reszta murzynów, żółtków i innych brudasów ze srAmerykanami na czele mnie gówno obchodzi. Chcą się wpie**alać w sprawy innych niech ich teraz zabijają.



omg ty chyba tego nie rozumiesz to nie chodzi o to ze ktos zginał. tylko o konsekwencjach którę nasz kraj teraz odczuwa i bedzie odczuwał bardzo długo. dlaczego paliwo jest takie drogie? dlaczego na wojnie a afganistanie giną polacy? Terrorystyczny atak na WTC był przykrywką miedzy innymi tez wkroczenia Amerykanow na "arabskie" ziemie. skąd wiesz że kiedyś w przyszłosci nie pociagnie to za sobą 3 wojny światowej? lub że od tego własnie koniec świata sie nie zacznie i ludzie sami siebie nawzajem nie wybiją bombami? wszystko możliwe

lapps

2012-01-20, 10:13
Mewin napisał/a:

@lapps Budynki mogły zawalić się idealnie do środka i się zawaliły. Przyczyna tego jest prosta. Zewnętrzne elewacje nie są ścianami nośnymi. Ścianą nośną w wieżowcach są rdzenie umieszczone centralnie( w nowszych budynkach wygląda to trochę inaczej ale idea jest ta sama). Jeżeli centralnie umieszczony rdzeń zostanie rozwalony, to wszystko co nad zapada się w dół. Części konstrukcji nabierają wtedy prędkości i wywierają siłę, na to co niżej. Rdzenie nie były przygotowane na tak duży moment siły i rozpadły się lecąc prosto w dół. Zaraz ktoś napisze pewnie, że skoro ciężar budynku opiera się na jednym " bloku" betonu to jest niemożliwe, żeby ustąpił po zderzeniu z samolotem, więc napiszę od razu, że te rdzenie są wytrzymałe tylko na siłę działającą w dół, dlatego na szczytach wieżowców montuje się przeciwwagi zapobiegające wychyleniu się budynku zbyt mocno i w efekcie złamaniu.




ten rdzen nie mogl ustapic od uderzenie samolotu i nie ustapil. teoretyzuja, ze niby od temperatury plonacego paliwa mogl(ktore podobno w takich warunkach nie osiaga temperatury wystarczajacej zeby stopic rdzen). ale samolot byl wbity w bok wiezy (przynajmniej w jednym wypadku) wiec w takim razie jak to mozliwe, ze sie zawalil tak jakby w jednym momencie caly kawalek rdzenia zniknal, a nie jakby zostal stopiony od boku(tak jak teoretycznie powinien jesli temperatura byla wystarczajaca)? a wtc7 i tak nigdy nie wytlumaczysz bez uzycia ladunkow wybuchowych