18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

11 Września 2001 r World Trade Center - smutna prawda

Splitterek • 2012-01-16, 17:31
Coś dla ambitnych którzy nie wierzą temu co w mediach i nie należą do grona ciemnoty..


Oglądnijcie i stwierdźcie czy możliwym jest to co nam wmawiają od lat :)



















Warto obejrzeć - gwarantuje

zonk

2012-01-16, 22:21
stich69 napisał/a:

@up j***ć teorie spiskowe, chodzi mi o sam twój pogląd. Mówiąc że jebie cie co sie dzieje w ju es end ej przypomnę ci, że w zajebiście wielkim stopniu wpływa ono na polskę. Ale h*j, pewno i tak nie mam sie po co tworzyć.


tak wpływa tylko przez to że jakaś sobie agencja z dupy obniży rating i cały świat trzęsie portkami. Ale widać. że Niemcy już zaczynają walczyć z amerykańskimi spekulacjami, które to spowodowały cały kryzys,

Sz...........jk

2012-01-16, 22:31
Cytat:

ta bo pomysl, ze jakis osama binladen, przywodca organizacji wspieranej przez amerykanow zbrojnie kilkanascie lat wczesniej,



Te, k***a. Przecież USA nie wspierało żadnych talibów czy al-kaidy tylko mudżahedinów. Talibowie powstali jako ugrupowanie jakoś pod koniec 1994 roku. Mudżahedini, czyli z arabskiego święci wojowwnicy walczyli z AC w Afganistanie i owszem, byli wspierani przez USA, bo USA miało w tym interes, aby ZSRR nie rządziło całym bliskim wschodem. Talibowie powstali parę lat po interwencji ZSRR w Afganistanie, a jedynie część mudżahedinów przyłączyła się do tego ruchu.

Al Kaida powstała pod koniec działań wojennych ZSRR w Afganistanie. Jej członkowie skupiali radykalnych bojowników. Od początku istnienia organizacja była wrogo nastawiona do USA i wszelkich wpływów państw zewnętrznych w rejonie państw arabskich.

Manian

2012-01-16, 22:38
ale k***a debile j***ne bywają na tym forum o komentarze typu
"80 minut ? pie**ole za długie " albo "oo znowu jakieś teorie spiskowe " i ch*j wam w do mordy k***a
jak ktoś jest debilem to i tak nim pozostanie nie oglałeś to zamknij mordę i siedź cicho k***a
a teraz tak dokument wspaniały polecam do tego jeszcze Duch Epoki i wiele innych filmów na temat globalizacji illuminatów itp
a jak ktoś sobie nie wierzy to niech zamknie mordę i sp***ala
a teraz czekam na napinke ch*j wam w cyce bo i tak więcej tu nie zajrzę :)

LICH0

2012-01-16, 22:40
Bo Stany Zjednoczone Ameryki to taki pie**olnięty kraj, w którym 1% najbogatszych rządzi 99% pozostałych ludzi. Dymają ich na prawo i lewa, wmawiają im głupoty w TV a te ciule w to wierzą....

mikEWrona

2012-01-16, 22:49
filmik dosyc stary ogladalem go pare lat temu. co o tym myslec to nie wiem :/

Legon

2012-01-16, 22:54
kto uwaza ze pieniadze sa najwazniejsze jest dla mnie jak gowno czyli nic nie warte i jeszcze jebie
kupil najem za 3.2mld $ pare miesiecy przed p*zdnieciem a ubezpieczenie pokrylo 3.5 mld $ za atak terrorystyczny hmm dobry biznes :D
teraz czekamy az w dubaju ktos taki interes zrobi :D

alcapena

2012-01-16, 22:54
Dla mnie to suchar! Widziałem ten film w całości chyba z sześć lat temu. Nie pamiętam dokładnie ale było to chwilę po jego wydaniu. Daje do myślenia i wiele faktów jest bardzo przekonujących. I co z tego. Możemy go sobie wzajem komentować a i tak, to co chcieli amerykańce, to już zrobili. A później był Afganistan. I ''nasi'' z nimi. I też już mają plany aby się wycofać. To już historia. Pewno wypaczona i nieprawdziwa. Napisana przez zwycięzców. Historia, co nam wbijali w szkole do łbów historycy. Ja jak jestem chłonny wiedzy historycznej to szukam gdzieś pod Wiki albo Discovery a nie na sadolu. Tu chcę widzieć gleby,złamania, bójki i szeroko pojmowaną brutalność dnia codziennego a nie teorię spiskową z przed 10 lat

sociopatic

2012-01-16, 22:57
Vangee napisał/a:

Jeszcze wam się te wszystkie historie o WTC nie znudziły? -.-

aktualny temat bo w trzecim filmiku było słychać strzały... :snajper2:

pr...........as

2012-01-16, 23:02
w 2006 byłem w stanach, pusto głowie tam jest powszechne i każdy wierzy że to był samolot w pentagonie i inne sciemy też... kraj tępaków, chociaż chętnie bym się przeprowadził ;D

lapps

2012-01-16, 23:02
Abdulan napisał/a:



Te, k***a. Przecież USA nie wspierało żadnych talibów czy al-kaidy tylko mudżahedinów. Talibowie powstali jako ugrupowanie jakoś pod koniec 1994 roku. Mudżahedini, czyli z arabskiego święci wojowwnicy walczyli z AC w Afganistanie i owszem, byli wspierani przez USA, bo USA miało w tym interes, aby ZSRR nie rządziło całym bliskim wschodem. Talibowie powstali parę lat po interwencji ZSRR w Afganistanie, a jedynie część mudżahedinów przyłączyła się do tego ruchu.

Al Kaida powstała pod koniec działań wojennych ZSRR w Afganistanie. Jej członkowie skupiali radykalnych bojowników. Od początku istnienia organizacja była wrogo nastawiona do USA i wszelkich wpływów państw zewnętrznych w rejonie państw arabskich.



no ta uproscilem troche ale sam osama niby byl wspierany powolujac sie na: http://en.wikipedia.org/wiki/Allegations_of_CIA_assistance_to_Osama_bin_Laden

ale tutaj to w sumie nie ma co gdybac, bo czy oni wspolpracowali czy nie, to wiedza tylko zainteresowani, reszta nie moze byc pewna. ale samo zawalenie wtc dzieki porwanym samolotom, 10 lat dymania postronnego kraju z surowcow naturalnych + w efekcie "widowiskowa" smierc osamy juz daje do myslenia;P

laser5x

2012-01-16, 23:02
Ci którzy hejtują tą "teorię spiskową" niech mi wytłumaczą jakim cudem zawaliło się wtc7 :)

Splitterek

2012-01-16, 23:11
laser5x napisał/a:

Ci którzy hejtują tą "teorię spiskową" niech mi wytłumaczą jakim cudem zawaliło się wtc7 :)



wytłumaczą Ci w sposob inteligentny- cos to bylo takiego- "jestes hipsterem czy innym pedałem" ?


Ale widze ze jest tez troche osob ktore sa w temacie... to daje mi wiare w ludzi :D i to nie chodzi tylko o ta sprawe. w Polsce też dużo przekrętów sie dzieje.. JKM dobrze prawi :)

1r0n

2012-01-16, 23:24
Ja tylko jeszcze napiszę od siebie (tak do wiadomości autora tematu), że za pomocą internetu łatwiej jest manipulować niż za pomocą TV czy też prasy. Do internetu każdy może wrzucić co tylko chce. Jakby ktoś chciał to by zrobił profesjonalną stronę traktującą o tym, że smerfy istnieją naprawdę, zamieszczając na niej niepodważalne (dla szarego człowieka) dowody.
Ja nigdy specem od konstrukcji wieżowców nie byłem, od temperatury spalanego paliwa lotniczego też nie, tak więc tego typu filmiki traktuję bardziej jako ciekawostkę, oczywiście zmuszającą do myślenia.
A tak poza tym, to po co sobie podnosić ciśnienie tymi wszystkimi teoriami spiskowymi? Najlepsze jest chyba po prostu życie w niewiedzy.

Kamm

2012-01-16, 23:25
Hejter, hejterowi nie równy.

Wikmndfm

2012-01-16, 23:43
@lapps Budynki mogły zawalić się idealnie do środka i się zawaliły. Przyczyna tego jest prosta. Zewnętrzne elewacje nie są ścianami nośnymi. Ścianą nośną w wieżowcach są rdzenie umieszczone centralnie( w nowszych budynkach wygląda to trochę inaczej ale idea jest ta sama). Jeżeli centralnie umieszczony rdzeń zostanie rozwalony, to wszystko co nad zapada się w dół. Części konstrukcji nabierają wtedy prędkości i wywierają siłę, na to co niżej. Rdzenie nie były przygotowane na tak duży moment siły i rozpadły się lecąc prosto w dół. Zaraz ktoś napisze pewnie, że skoro ciężar budynku opiera się na jednym " bloku" betonu to jest niemożliwe, żeby ustąpił po zderzeniu z samolotem, więc napiszę od razu, że te rdzenie są wytrzymałe tylko na siłę działającą w dół, dlatego na szczytach wieżowców montuje się przeciwwagi zapobiegające wychyleniu się budynku zbyt mocno i w efekcie złamaniu.