18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

11 Września 2001 r World Trade Center - smutna prawda

Splitterek • 2012-01-16, 17:31
Coś dla ambitnych którzy nie wierzą temu co w mediach i nie należą do grona ciemnoty..


Oglądnijcie i stwierdźcie czy możliwym jest to co nam wmawiają od lat :)



















Warto obejrzeć - gwarantuje

xgregor

2012-01-16, 17:51
"Oglądnijcie" - jak to mnie wk***ia

sergeantlipton

2012-01-16, 17:58
mówi się 'obejrzyjcie' ciemniaku k***aaaa!!!

qucharz69

2012-01-16, 18:11
80 min materiału , ja wysiadam ;/

vass

2012-01-16, 18:39
Splitterek - Ty należysz do grona ciemnoty, że oglądasz takie bzdury o teoriach spiskowych.

pozorowo

2012-01-16, 18:40
ano nawet ciekawe. ;)

Max Ibuprom

2012-01-16, 18:40
vass ys das, das ku*as!

rockface123

2012-01-16, 19:05
jebie mnie co się stało i co się dzieje w hamburger-yce, zapewne to jest jakaś teoria spiskowa i pie**olenie że prezydent nasłał ludzie żeby to rozpie**olić.. tak k***a mikołał był pilotem pierwszego 747 a renifery drugiego 747

stich69

2012-01-16, 19:14
@up j***ć teorie spiskowe, chodzi mi o sam twój pogląd. Mówiąc że jebie cie co sie dzieje w ju es end ej przypomnę ci, że w zajebiście wielkim stopniu wpływa ono na polskę. Ale h*j, pewno i tak nie mam sie po co tworzyć.

Rabel

2012-01-16, 19:52
Oglądnąłem cały ten materiał. Padły w nim odpowiedzi na ostatnie pytania jakie miałem w tym temacie do zadania. Jestem teraz w 110% pewien, że był to samobójczy atak.

Nie zmienia to jednak faktu, że ten materiał za późno ujrzał światło dzienne. Ludzie wierzą w to co usłyszą jako pierwsze i dopóki temat jest jeszcze "gorący" będą się nim przejmować. Teraz.. teraz kogo obchodzi WTC czy Smoleńsk ? Ludzie łyknęli pierwszą papkę informacyjną i to im w zupełności wystarcza by uspokoić ciekawość.

Swoją drogą mam nadzieję, że kiedyś wyjdzie też prawda o Smoleńsku, bo takich bzdur jakie media nam w tym temacie fundują nie może zaakceptować nikt kto ma choć odrobinę oleju w głowie. Ale co ja tam wiem...

Vangee

2012-01-16, 20:14
Jeszcze wam się te wszystkie historie o WTC nie znudziły? -.-

Ba...........ro

2012-01-16, 20:52
Rabel napisał/a:

Oglądnąłem cały ten materiał. Padły w nim odpowiedzi na ostatnie pytania jakie miałem w tym temacie do zadania. Jestem teraz w 110% pewien, że był to samobójczy atak.

Nie zmienia to jednak faktu, że ten materiał za późno ujrzał światło dzienne. Ludzie wierzą w to co usłyszą jako pierwsze i dopóki temat jest jeszcze "gorący" będą się nim przejmować. Teraz.. teraz kogo obchodzi WTC czy Smoleńsk ? Ludzie łyknęli pierwszą papkę informacyjną i to im w zupełności wystarcza by uspokoić ciekawość.

Swoją drogą mam nadzieję, że kiedyś wyjdzie też prawda o Smoleńsku, bo takich bzdur jakie media nam w tym temacie fundują nie może zaakceptować nikt kto ma choć odrobinę oleju w głowie. Ale co ja tam wiem...





:amused:

vass

2012-01-16, 20:56
Max Ibuprom napisał/a:

vass ys das, das ku*as!


Ibuprom MaX, to mały ku*as

lapps

2012-01-16, 21:16
vass napisał/a:

Splitterek - Ty należysz do grona ciemnoty, że oglądasz takie bzdury o teoriach spiskowych.



ta bo pomysl, ze jakis osama binladen, przywodca organizacji wspieranej przez amerykanow zbrojnie kilkanascie lat wczesniej, chcial pokazac niewiernym jaki z niego kozak, wiec ukradl 4 samoloty(1 nie dolecial niby) w dzien kiedy akurat cale sily powietrzne ameryki mialy wolne i wszyscy pracownicy spedzali czas wolny na plazy z rodzina, zniszczyl 2 wierzowce ubezpieczone ledwo co na astronomiczna kwote od atakow terrorystycznych, dodatkowo 3 samolot trafil w akurat nie uzywana czesc pentagonu, wiec w odwecie amerykanie przez 10 lat szukali osamy w iraku, przy okazji czerpiac korzysci z irackich surowcow naturalnych, osama w tym czasie zawiesil zupelnie dzialalnosc walki z niewiernymi, zajal sie uprawa flory azjatyckiej, jednak mimo wszystko amerykanie w koncu go dorwali i szybko wrzucili do morza zeby nie prowokowac kolejnej agresji zbrojnej brzmi logicznie :facepalm: jacy bohaterscy ci amerykanie

a to, ze telewizja mowi, ze kazdy kto sprobuje pomyslec o teorii spiskowej, i co gorsza zacznie w nia wierzyc, jest naiwny, a ludzie sa na tyle naiwni, ze wierza w takie pie**olenie:-D to nic dziwnego, ze mamy teraz spoleczenstwo owiec, ktore kupi kazde nedzne klamstwo.

Dymekx

2012-01-16, 21:27
Po 8 arabusów do 2 samolotów, jeden w jedna drugi w drugą wierze, wierze się zawaliły, na kij wiedzieć więcej na ten temat zwykłemu prostemu Polakowi? Jak się nie dać manipulować mediom? po prostu rób po swojemu, od wielka filozofia.