18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

11 Września 2001 r World Trade Center - smutna prawda

Splitterek • 2012-01-16, 17:31
Coś dla ambitnych którzy nie wierzą temu co w mediach i nie należą do grona ciemnoty..


Oglądnijcie i stwierdźcie czy możliwym jest to co nam wmawiają od lat :)



















Warto obejrzeć - gwarantuje

uber_kox

2012-01-16, 23:57
Libertinus napisał/a:

Bo Stany Zjednoczone Ameryki to taki pie**olnięty kraj, w którym(...) Dymają ich na prawo i lewa, wmawiają im głupoty w TV a te ciule w to wierzą....



a u nas jest lepiej? 69% Polaków nie rozumie dziennika. Wróćmy się na pierwszą stronę i spójrzmy na komentarze naszej internauckiej elity typu; ""Oglądnijcie" - jak to mnie wk***ia" lub "mówi się 'obejrzyjcie' ciemniaku k***aaaa!!!" Od razu trzeba rzucać mięsem? Dziesiątki tysięcy lat ewolucji języka a my nadal nie potrafimy wyrazić swych emocji w cywilizowany sposób? Poprzez naszą jakże piękną i dźwięczną polszczyznę, z której to korzystania powinniśmy być dumni.
KAŻDY ma prawo do błędu, typ chciał przekazać nam swoje spostrzeżenia odnośnie mordu ludzkości dokonanego 11/09/2001r. Podobne wydarzenia miały miejsce w Katyniu gdzie NKWD wymordowało naszą inteligencję z obawy przed możnością osłabienia czerwonych i/lub innego zakończenia II WŚ. To też Was nie obchodzi?

Ludzie myślą, że jeżeli coś, co wydarzyło się niespełna 10tyś km od nas i ponad 10 lat temu już ich nie dotyczy i mogą spać spokojnie to są w wielkim błędzie. Te wydarzenia będą rzutować na kolejne pokolenia.

Jeżeli nadal będziemy wierzyć we wszystkie kłamstwa wmawiane nam ze strony mass mediów nasze społeczeństwo nadal będzie cierpieć w wielu aspektach codziennego życia. Cena benzyny ciągle wzrasta, media także pną się w górę. Ilu z nas wie dlaczego? Myślicie że wielu? Odpowiedź uzyskaliście wraz z ogłoszeniem wyników do parlamentu. Jeszcze taka małą dygresja odnośnie tego co dzieje się w rządzie; od roku 89' ustawa o podatku vat została zmieniona ZALEDWIE lekko ponad 1300x. Tak 1300.

Ktoś, kto nie interesuje się historią i nie interesuje go otaczający go świat niech nie wypowiada się na tematy które są mu znane jedynie z TV! Zacznijcie CZYTAĆ a nie oglądać! To właśnie wiedza jest kluczem do lepszego życia!

Splitterek

2012-01-17, 00:17
@uber_kox Dobrze mowisz. pozniej nawet ich przeprosiłem za bład ktory nic nie zmieniał. ludzie poprostu zyja w niewiedzy bo tak chca... wolą byc ciemni. W globalne ocieplenie też wierzycie? siadzcie kiedys poczytajcie. Polecam strone czy blogi JKM lub jego wypowiedzi choćby na YT bo ten człowiek dobrze mowi. Jak to powiedział- "większość ludzi to idioci" :) zagłębcie sie troche w sprawy polityczne czy gospodarke - ciemnota bedzie powodowała ze sie bedziemy pogrążać jeszcze bardziej jak z tym wejściem do UE.

laser5x

2012-01-17, 00:31
I jeszcze jedno - gdyby III rzesza wygrala II wojne swiatowa prawda o obozach zaglady tez bylaby teoria spiskowa. Ja jestem wsciekly na siebie ze dopiero po przeczytaniu artykulu jakies 3 lata temu zorientowalem sie ze to sie kupy nie trzyma. Nie moglem uwierzyc ze tak latwo zrobic caly swiat w ch*ja.

Wszemir

2012-01-17, 00:42
... to jest stare jak jasna cholera... nie będzie piwa za karę, poza tym "Oglądnijcie"? Co ja Twój kolega z ławki, czy co? Naucz się języka, a potem go używaj.

HerPLemnus

2012-01-17, 00:42
ja się was tak zapytam, po co wam to wiedzieć? Patrzcie na to jak chcecie ale dla tych na górze jesteśmy tylko wzrostem PKB... jeżeli chcecie naprawiać świat zajmijcie się swoim otoczeniem. Zacznijcie CHCIEĆ żyć godnie i róbcie tak byście się czuli dobrze we własnym otoczeniu. Może zamiast walczyć z ogólnonarodową "ciemnotą" zawalczmy z typowym polskim nastawieniem, którego nie możemy wyplenić? A ten atak był pretekstem do ataku na inne kraje... nie wiem czy wiecie ale Polska konstytucja została wprowadzona przekrętem i teraz wszyscy się cieszą, to co się stało 11.IX.2001 może zostanie inaczej pojęte przez przyszłe pokolenia. Nie my lecz głowy narodów i wybitne jednostki o talencie oratorskim stojące na czele wyżej wspomnianej "ciemnoty" kształtują historię. Bo w sumie o to tutaj chodzi, by w przyszłe pokolenia w książce od historii przeczytały dobre usprawiedliwienie czynów dokonanych.

Splitterek

2012-01-17, 01:01
Wszemir napisał/a:

... to jest stare jak jasna cholera... nie będzie piwa za karę, poza tym "Oglądnijcie"? Co ja Twój kolega z ławki, czy co? Naucz się języka, a potem go używaj.



Po pierwsze 70 procent tutaj filmików jest "starych".... po drugie przeprosiłem juz za błąd który nic nie zmieniał... po trzecie co ma kur** do tego zdanie "co ja twoj kolega z ławki" niedlugo koncze 22 lata ty widze masz 23 to ci mam moze na per PAN pisac? :) bo nie wiem o co ci chodzi. a po czwarte ja to napisałem ogólnie dla wszystkich czy prywatna wiadomosc Ci wysłałem że odnosisz to tak jakby kierowane bylo do Ciebie? ogarnij sie człowieku. nie masz nic do powiedzenia na temat filmu tylko o błędzie to daruj sobie komentarz..

wst91

2012-01-17, 01:45
Może być rok dwa tysiące pierwszy a nie dwutysięczny pierwszy.
Jak autor filmiku nie zna nawet podstaw gramatyki to wątpię, żeby jego wypociny były coś warte.
Ten filmik to manipulacja, na którą z pewnością nabierze się większość z was.
W końcu techno też lubicie, nie?

soohar

2012-01-17, 02:44
lapps napisał/a:

zniszczyl 2 wierzowce


Dymekx napisał/a:

jeden w jedna drugi w drugą wierze, wierze się zawalił



:homer:

=CAMEL=

2012-01-17, 03:14
Splitterek napisał/a:

Coś dla ambitnych którzy nie wierzą temu co w mediach i nie należą do grona ciemnoty..


Oglądnijcie i stwierdźcie czy możliwym jest to co nam wmawiają od lat :)



k***a błagam Cię. Totalnie bezsensowne argumenty (nie bierz tego do siebie)

1 internet to także media
2 Ty to nakręciłeś?nie sądzę. Obejrzałem TYLKO 47sek i wyłączyłem

NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK BRAK MANIPULACJI!!! Jakby ktoś odkrył całą prawdę to napewno by prędzej nie żył niż ją ujawnił. Ponadto na filmie widać duży nakład finansowy (ujęcia z helikoptera) Nie brzmi jak "wydałem w ch*j kasy na ten filmik żeby nic nie osiągnąć"

I na koniec-jeśli chcesz wyciągać wnioski, wyciągaj je z własnej głowy, nie z gazet, mediów (tv, gazety internet) bo tam możesz tylko przeczytać czyiś punkt widzenia. Zacznij myśleć samodzielnie-bez filmów.

PapierowyUmysł

2012-01-17, 03:56
vass napisał/a:

Splitterek - Ty należysz do grona ciemnoty, że oglądasz takie bzdury o teoriach spiskowych.



obejzyj najpierw cepie... potem krytykuj...

Manian napisał/a:

ale k***a debile j***ne bywają na tym forum o komentarze typu
"80 minut ? pie**ole za długie " albo "oo znowu jakieś teorie spiskowe " i ch*j wam w do mordy k***a
jak ktoś jest debilem to i tak nim pozostanie nie oglałeś to zamknij mordę i siedź cicho k***a
a teraz tak dokument wspaniały polecam do tego jeszcze Duch Epoki i wiele innych filmów na temat globalizacji illuminatów itp
a jak ktoś sobie nie wierzy to niech zamknie mordę i sp***ala
a teraz czekam na napinke ch*j wam w cyce bo i tak więcej tu nie zajrzę :)



dobrze gada, polać mu

stich69

2012-01-17, 04:24
=CAMEL= napisał/a:


I na koniec-jeśli chcesz wyciągać wnioski, wyciągaj je z własnej głowy, nie z gazet, mediów (tv, gazety internet) bo tam możesz tylko przeczytać czyiś punkt widzenia. Zacznij myśleć samodzielnie-bez filmów.



przepraszam, jeśli mogę dodać, to jest także coś takiego jak konfrontacja różnych poglądów. Ale co ja wiem... eh :(

PapierowyUmysł

2012-01-17, 04:58
up konfrontacja konfrontacja.. poglady pogladami ... ale jak tu mozna o tym mowic... skoro Sadysci zapomnieli juz co to czlowieczenstwo, i normalna dyskusja...

jak chocby vass "Ty należysz do grona ciemnoty, że oglądasz takie bzdury o teoriach spiskowych" tutaj nawet nie da sie podjac dyskusji...

70 % spolecznosci tutaj jest nastawiona na to by zbluzgac, zgnoic, wysmiac...

cisek666

2012-01-17, 06:37
k***a nie chce mi się tych spisków znowu oglądać, streśćcie to jakoś. :/

Bin Laden

2012-01-17, 10:03
Dziękujemy za uwagę

أشكركم على اهتمامكم

:terror: :wisielec:

Splitterek

2012-01-17, 10:21
=CAMEL= napisał/a:



k***a błagam Cię. Totalnie bezsensowne argumenty (nie bierz tego do siebie)

1 internet to także media
2 Ty to nakręciłeś?nie sądzę. Obejrzałem TYLKO 47sek i wyłączyłem

NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK BRAK MANIPULACJI!!! Jakby ktoś odkrył całą prawdę to napewno by prędzej nie żył niż ją ujawnił. Ponadto na filmie widać duży nakład finansowy (ujęcia z helikoptera) Nie brzmi jak "wydałem w ch*j kasy na ten filmik żeby nic nie osiągnąć"

I na koniec-jeśli chcesz wyciągać wnioski, wyciągaj je z własnej głowy, nie z gazet, mediów (tv, gazety internet) bo tam możesz tylko przeczytać czyiś punkt widzenia. Zacznij myśleć samodzielnie-bez filmów.




Po pierwsze czy napisałem gdzies że to co jest w filmiku wszystko musi byc prawda?? jakbys był na tyle bystry wstawiłem to tylko by otworzyć oczy ludziom, zeby widzieli ze to co dotychczas nam przedstawiali (powody zawalenia etc) sa poprostu smieszne. duzy nakład finansowy? czlowieku to jest film poskrecany z setek filmow nagrywanych przez jakies telewizje ale przypadkowe osoby.

kozerq1 napisał/a:

up konfrontacja konfrontacja.. poglady pogladami ... ale jak tu mozna o tym mowic... skoro Sadysci zapomnieli juz co to czlowieczenstwo, i normalna dyskusja...

jak chocby vass "Ty należysz do grona ciemnoty, że oglądasz takie bzdury o teoriach spiskowych" tutaj nawet nie da sie podjac dyskusji...

70 % spolecznosci tutaj jest nastawiona na to by zbluzgac, zgnoic, wysmiac...



Dokładne w zupełności sie z Tobą zgadzam... Rozpier***a mnie to jak ludzie krytykują film nawet go nie oglądając... albo zbulzgaja bo cos nie tak w opisie jest albo zbuzgaja za to ze masz chec podzielic sie z innymi nie co dziennymi faktami. nastawieni są że debile ktorzy popieraja teorie spiskowe... nie my jestesmy debilami tylko wy jestescie ograniczeni psychicznie i wystarcza wam to co w tv puszcza.

wst91 napisał/a:

Może być rok dwa tysiące pierwszy a nie dwutysięczny pierwszy.
Jak autor filmiku nie zna nawet podstaw gramatyki to wątpię, żeby jego wypociny były coś warte.
Ten filmik to manipulacja, na którą z pewnością nabierze się większość z was.
W końcu techno też lubicie, nie?




Tu mamy przykład "inteligĘtnego" człowieka.. <facepalm> i tyle.... juz pisałem moze nie wszystko w nim rpawda ale wystarczajaco duzo jest dowodów i porzadnych argumentow zeby stwierdzic ze U.S.A kłamie...

A co ma gust muzyczny kur** do tego?! :homer: x100000
Dla takich ludzi jak ty Techno to pewnie Electro , trance. house, dubstep , electro-house, hardstyle, jumpstyle itd. Ale tacy ludzie jak ty i tak napisza Techno ktorego juz są naprawde znikome ilosci. Ale co ma to do tego czy ktos to lubi czy nie? szkoda mi cie.