18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

10-latek bity przez muslimów

Zadi_ • 2017-07-01, 11:41
Trzech 16-letnich fekalioskórych wzięło sobie za cel młodszego kolegę. Anglia.


saves

2017-07-01, 11:48
Z jednej strony szkoda dzieciaka, bo co winien głupoty rodziców, a z drugiej strony można powiedzieć, że sami na to sobie ciężko zapracowali. Nie pasują wam "polaczki", to będą pasować muslimy.

pnaj

2017-07-01, 12:03
Za to młody jak dorośnie to raczej nic nie będzie mieć przeciw obozom koncentracyjnym.
Historia się kołem zatoczy.

Amur

2017-07-01, 12:05
bardzo k***a dobrze

Loaloa

2017-07-01, 15:18
Dobrze tak p*zdeuszowi, za darmo raczej nie dostał.

Diux

2017-07-01, 17:33
Zauważyliście że ciapacka plaga dopadła głównie kraje które zrobiłby naszemu narodowi jakąś krzywdę w przeszłości?

Anglia- zdrada
Francja - zdrada
Niemcy - napaść
Szwecja - Potop :D

Idzie karma jak sam sk***ysyn...

ws...........33

2017-07-01, 17:36
Ostatnio przeczytałem mniej więcej taki komentarz pewnego Anglika na YT:
Was Polaków jest u nas stanowczo za dużo, przyjeżdżacie do nas i siedzicie na socjalu. Wole już przyjąć jakiś uchodźców uciekających przed wojną niż was.

Głupie ch*je :D

Klusekcs

2017-07-01, 17:47
@wsp233 szkoda, że chętne osoby do przyjmowania często zapominają dopisywać swój adres.
Tylko czekam aby przyszedł taki angol/francuz/niemiec/szwed i zapytał czy może zostać w Polsce, bo u niego wojna domowa 8-)

Cyjanek

2017-07-01, 17:57
Za:
1.Zdradę
2.Niepamięć o Dywizjonie 303
3.Zbesztanie naszej flagi na mistrzostwach europy
4.Bycie narodowymi rasistami wobec polaków
5.Bycie idiotami
6.Bycie k***ami
6.Przyjmowanie ścierwa ciapackiego...
... Bardzo k***a dobrze. Niech im ciapaci zrobią totalny rozpie**ol. Niech gwałcą ile wlezie, niech leją dopóki krew ich nie zaleje i niech sieją rozpie**ol dopóki ich doszczętnie nie rozpie**olą. Brawo.

Gimelord

2017-07-01, 18:08
saves napisał/a:

Z jednej strony szkoda dzieciaka, bo co winien głupoty rodziców, a z drugiej strony można powiedzieć, że sami na to sobie ciężko zapracowali. Nie pasują wam "polaczki", to będą pasować muslimy.



Trafiłeś w samo sedno. Piwko za to.

artek8422

2017-07-01, 18:15
ciekawi mnie kiedy dojdzie do takiej sytuacji, że jeśli biały zostanie pobity a muslemu popsują się buty, to biały będzie musiał mu odkupić.

waloos

2017-07-01, 18:29
@wsp233 no widzisz, a ja kiedyś rozmawiałem z jakimś randomowym angolem, było to przy okazji jakiejś gierki online, kiedy jeszcze studiowałem i miałem na to czas.
Pytałem się go o polaków i tłumaczyłem, że nie koniecznie to co jest w UK to dobra reprezentacja narodu, bo pojechali tam w większości idioci którzy nie potrafili znaleźć roboty w Polsce

A on mi na to, że on do polaków nic nie ma. Zna kilku i żadnych problemów, w robocie robią swoje, szybko się uczą, właściwie mu nie przeszkadzają.
Za to bardzo narzekał właśnie na muslimów. Nie dość, że nic nie robią to jeszcze strach przechodzić obok nich na ulicy, o zwróceniu uwagi nie ma mowy.
Także, normalni obywatele z chęcią by muslimów z kraju wypie**olili, ale niestety w Londynie który ma największe wpływy jest już pełno muslimów więc wiadomo jak głosują, biali mają wyprane głowy, miękkie serduszka i wyr*chane dupy, a na samej górze tego gówna stoi burmistrz o swojsko brzmiącym nazwisku Sadiq Khan...

AN...........or

2017-07-01, 18:30
Ja się cieszę że europa zachodnia jest niszczona, spedalenie lewactwa osiągneło zenit, na prawdę zbyt długo był pokój w europie i to doprowadziło to do eskalacji ruchów lewackich, bez stresowego wychowania, jedzenia bezglutenowego itp .. i teraz tego mamy efekty, tak jak w naturze, potrzebuje ona czasem ogromnych kataklizów by oczyścić ekosystem. W przypadku ludzi takim najlepszym oczyszczeniem jest wojna światowa, w tym przypadku z atomówkami. Wiem że my również byśmy ucierpieli ale świat naprawdę potrzebuje oczyszczenia. Chciałbym zobaczyć te wszystkie lewackie p*zdeczki i rurkowców trzymających karabiny, i muslimów zaciągniętych do służby, skoro mają obywatelstwa to mają służyć w piepszonej armii i bronić swojej nowej ojczyzny hahaha (oczywście żeby sp***olili wszyscy od razu tam z kąd przyszli w takim przypadku)