18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

10-latek bity przez muslimów

Zadi_ • 2017-07-01, 11:41
Trzech 16-letnich fekalioskórych wzięło sobie za cel młodszego kolegę. Anglia.


kawkaman

2017-07-01, 19:05
anglia k***a

Maxi96

2017-07-01, 19:49


Za zdradę, opluwanie, brak szacunku.

Będą was muslimy j***ć!

Wajt

2017-07-01, 20:07
Co wy pie**olicie jaka karma k***a, to ciapackie gówno rozlezie się niedługo po całym świecie, a wy cieszycie mordy, że póki co dostaje się tym co na to zasłużyli. Muzułmańskie ścierwo nie wymierza sprawiedliwości tylko działa we własnym interesie, to po prostu wojna przez zasiedlanie terytorium, i po części zastraszenie. Jeżeli dookoła nas będzie to szambo to niema ch*ja, wleje się też do nas. Jeżeli ktoś mi zagwarantuje że muzułmańska śmierdząca noga nie postanie w moim kraju to kłade lache na Niemcy Anglie Francje i ch*j wie kogo jeszcze, ale w obecnej sytuacji przejęcie europejskich krajów przez ciapaków jest bezpośrednim zagrożeniem dla nas.

Klusekcs

2017-07-01, 20:29
Widzę trochę hipokryzji w tym co piszecie. Serio kogoś k***a boli "4.Bycie narodowymi rasistami wobec polaków " na sadolu?
Przecież nienawidzicie imigrantów to angole mogą też nas nienawidzić, bo jesteśmy u nich imigrantami. Ale jak ktoś u nas się pojawi to j***ć imigrantów.

Cyjanek

2017-07-01, 20:31
@Wajt, i ch*j mnie to obchodzi, że rozejdą się po lewackim świecie. Kto ma łeb na karku spośród innych państw, to tego ch*jostwa nie wpuści, np. Węgry czy Bułgaria.

wujawlade

2017-07-01, 20:33
Za decyzje polityków cierpią zwykli ludzie, to tak jakby ktoś mówił że dobrze że Polacy są biedni bo sami wybrali sobie PO

Timitum

2017-07-01, 22:50
Klusekcs napisał/a:

Przecież nienawidzicie imigrantów


Nie imigrantów, tylko muzułmańskich najeźdzców: te "kobiety i dzieci" będące mężczyznami w wieku poborowym, nierzadko po przeszkoleniu. Nie imigrantów, tylko agresorów, bo inaczej nie nazwę gwałcicieli, morderców i złodziei, wystarczy spojrzeć co się dzieje w Calais. Faktyczni uchodźcy, będący w zdecydowanej mniejszości jeśli w ogóle, służący jedynie jako przykrywka do uwiarygodnienia najazdu, mnie jebią. Nic im nie jestem winien. Jeśli chcą żyć w pokoju, spokoju i dobrobycie to mam jedynie dla nich jedną rade na początek zanim będę myślał o czymś dalszym: przestańcie być muzułmanami, wyrzeknijcie się waszego pedoproroka, bo to jest przyczyna waszych problemów.

szamanthc

2017-07-02, 19:10
Moje zdanie jest takie tylko biała rasa reszte wyj***ć