18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

+Mjałam aborcje. :)

zwierzak30 • 2020-11-03, 22:24
Taka oto perełka. :mrgreen:
O zawartości czaszki chyba nie będę wspominał.

:idzwch*j:

Edit.

Jeszcze jedna perełka. :)

:facepalm:

mazga50

2020-11-03, 22:28
Wszystkie lewary mają abortowane mózgi, dlatego to się zgadza.

Psyhol

2020-11-03, 22:30
O k***a! Myślałem że widziałem już wszystko.... Można te tępe k***y zutylizować... Jak można być tak sp***olonym od podstaw? :-/

r061071

2020-11-03, 22:33
ło k***a prawdziwa pełełka łap pivo

:goatse:
to dobrze że miały aborcje no nie?

Rebeliant

2020-11-03, 22:40
O k***a, ile sp***olin umysłowych w jednym miejscu...


A jeśli którakolwiek z tych szmat twierdzi, że walczy o wolność i szanuje wolność, to są to już kompletnie popie**olone hipokrytki, do utylizacji, powinny się same zeskrobać, z chodników, po skoku z wieżowca - wszystkim ludziom na świecie byłoby lepiej bez tego ścierwa.


Jak normalne i myślące kobiety mają popierać takie zj***nie umysłowe? Jak k***a!?

Znawca_Cipek

2020-11-03, 22:44
Ja myślalem,że my glupi bylismy w liceum, ale to co sie teraz odpawnucza, to tylko granat tam wrzucic!




sothis

2020-11-03, 22:45
Forma prezentacji albo wyrwana z kontekstu albo średnia. Z drugiej strony.... Popkulturowy show dla mas, to ma wzbudzać emocje jak wyskrobane płody pokazywane na lekcjach religii w podstawówce.
Ruch jest spoko, a jak w każdym dużym nurcie, znajdzie się coś słabego.

modoc

2020-11-03, 22:46
Normalnie brak słów, ja myślałem, że mam naj***ne w bani ale tutaj to jest wyższy poziom. Normalnie inna galaktyka sp***olenia umysłowego.

mygyry

2020-11-03, 22:49
Najlepsze, że frajerzy z tego marszu już pomału zaczęli czaić, że protestowanie pod przywództwem lempart, Wielgus i tym podobnym Spurkom to nic innego jak wylew lewackiego szamba, bicie hajsu na zbiórkach, budowanie swojego kapitału politycznego i znowu pompowanie lgbt, brawo tak się dać zrobić w ch*ja takim świrom

Rebeliant

2020-11-03, 22:52
Co do drugiego filmiku: "Godek do wora, wór do jeziora". Czy to nie jest jawne nawoływanie do morderstwa, a także mowa nienawiści, którego to terminu tak chętnie używa lewicowe ludzkie ścierwo wobec tych, którzy gardzą tym ścierwem?

A co do tej tufty z drugiego filmiku, to pie**oli jak potłuczona, kompletna sieczka z mózgu, ona chyba miała skrobankę, ale naukowo zwaną lobotomią. Ja pie**ole, jacy jej rodzice muszą być popie**oleni, że wychowali taki odpad umysłowy...

0_rafiks_0

2020-11-03, 23:03
sothis napisał/a:

Forma prezentacji albo wyrwana z kontekstu albo średnia. Z drugiej strony.... Popkulturowy show dla mas, to ma wzbudzać emocje jak wyskrobane płody pokazywane na lekcjach religii w podstawówce.
Ruch jest spoko, a jak w każdym dużym nurcie, znajdzie się coś słabego.



Trochę jakbyś chciał przyznać rację, że towarzystwo jest poj***ne, ale jednak wstrzymujesz się, bo żona się dowie i loda niet :D

Rebeliant

2020-11-03, 23:04
mygyry napisał/a:

Najlepsze, że frajerzy z tego marszu już pomału zaczęli czaić, że protestowanie pod przywództwem lempart, Wielgus i tym podobnym Spurkom to nic innego jak wylew lewackiego szamba, bicie hajsu na zbiórkach, budowanie swojego kapitału politycznego i znowu pompowanie lgbt, brawo tak się dać zrobić w ch*ja takim świrom



Każdy normalny i oczytany Polak wiedział to już po pierwszym weekendzie, kiedy oficjalnie komuna przyznała się do swojej agendy. Ale fakt, teraz liczy się jak szybko standardowy przedstawiciel ciemnego ludu to kupi, bo im szybciej te protesty się skończą, tym większa szansa, że PiS nie wygra 3-ciej kadencji. Tej k***ie karaczanej zależy aby trwały, bo to buduje mu kapitał, do wyborów daleko. Jak zaczną się zamieszki, to PiS ma gwarancję 3. a pewnie i 4. kadencji z rzędu i chyba dlatego policja ignoruje ewidentne łamanie prawa czy nielegalne blokady dróg przez to bydło.

Piździelec pewnie pragnie aby te k***y protestowały 13-go grudnia, bo wtedy każdy Polak oprzytomnieje jak zobaczy komunistów protestujących przeciw dyktaturze w rocznicę rozpoczęcia stanu wojennego.

pazuzu

2020-11-03, 23:14
Myślę że powinny wziąć jakieś lekcje przemawiania, bo może i mają coś mądrego do powiedzenia ale wychodzi z tego wielkie gówno. Filmik nr1 ma uświadomić że według danych co 4 ciąża na świecie kończy się aborcja więc zapewne każdy z nas zna kogoś kto miał aborcję. A co najlepsze aborcję częściej robią kobiety zamężne. Niestety filmiku nr 2 nie umiem wytłumaczyć bo ta baba jest jakaś poj***na i sama nie wie o czym mówi :-)

mygyry

2020-11-03, 23:19
pazuzu napisał/a:

Filmik nr1 ma uświadomić że według danych co 4 ciąża na świecie kończy się aborcja więc zapewne każdy z nas zna kogoś kto miał aborcję



Ale feministki same to deprecjonują wyskakując z hasłami, że dokonała już kilkanaście aborcji i to jest ok.
Czym zasadniczo udowadniają, że są poj***ne, że niby takie k***a mądre a antykoncepcja ich przerasta a co większa idiotka traktuje to właśnie jako sposób na antykoncepcję.
Czyli w ogólnym rozrachunku jest dokładnie na odwrót niż to za czym teoretycznie mieli strajkować.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-03, 23:28
No k***a nieźle... Przecież normalny człowiek nie może ich popierać po tym...