18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

- 1 do motopozdeczek

Anemal • 2021-07-10, 09:48
Co tu ja więcej będę pisał. Podj***ne z twojejstarej


Pa...........ku

2021-07-10, 17:14
Fx12 napisał/a:

Na autostradzie nie ma widowni, nikt nie widzi jak stawiasz na koło na ograniczeniu do 40tu i ciągniesz na 1-ce 115km/h obok placu zabaw dla dzieci mając 12 tyś obr na blacie i wypatroszony tłumik który generuje taką ilość decybeli że głuchy usłyszy. I jeżdżą potem takie pajace po trzech ulicach na krzyż wkur... okolicznych. 3 kółka, Orlen czy inny lotos, za 20zł tankowanie, hot-dog i energetyk do zestawu i znowu 3 ulice na krzyż, 1ka do odciny, dwójka, hamulec, zakręt, 1ka do odciny, dwójka, hamulec, zakręt. I tak pół soboty.
Wieczorem siedzi w jakiejś budzie z kebabami przy 5tym piwie w zaciasnym t-shircie, szortach i japonkach, do tego obowiązkowo torebka "pedałka" i tatuaże: na jednej łydce pitbul w kapturze, na drugiej jakiś dziecior z podpisem Vanessa 2016 i na przedramieniu "je*ać konfidentów" snując legendy co to on za "bajker" i wiracha a jego 20-letni gsx-r (po 4 dzwonach) za potworna maszyna..., 12 kilometrów zrobił, wszystko po osiedlu



Co wekend pod oknem mam taki festiwal pajaców . Stare graty co się zbierają tak max do 2-3 biegu . Na krajową czy autostradę nie wyleci bo : za mały bak paliwa , passat w gnoju na prostej zaraz opierdzieli i będzie wstyd :D


Odilla

2021-07-10, 21:28
Fx12 napisał/a:

Na autostradzie nie ma widowni, nikt nie widzi jak stawiasz na koło na ograniczeniu do 40tu i ciągniesz na 1-ce 115km/h obok placu zabaw dla dzieci mając 12 tyś obr na blacie i wypatroszony tłumik który generuje taką ilość decybeli że głuchy usłyszy. I jeżdżą potem takie pajace po trzech ulicach na krzyż wkur... okolicznych. 3 kółka, Orlen czy inny lotos, za 20zł tankowanie, hot-dog i energetyk do zestawu i znowu 3 ulice na krzyż, 1ka do odciny, dwójka, hamulec, zakręt, 1ka do odciny, dwójka, hamulec, zakręt. I tak pół soboty.
Wieczorem siedzi w jakiejś budzie z kebabami przy 5tym piwie w zaciasnym t-shircie, szortach i japonkach, do tego obowiązkowo torebka "pedałka" i tatuaże: na jednej łydce pitbul w kapturze, na drugiej jakiś dziecior z podpisem Vanessa 2016 i na przedramieniu "je*ać konfidentów" snując legendy co to on za "bajker" i wiracha a jego 20-letni gsx-r (po 4 dzwonach) za potworna maszyna..., 12 kilometrów zrobił, wszystko po osiedlu



Dzieci się będą tego uczyć w szkole na pamięć

pięknie

Ferdek5555

2021-07-10, 22:44
Fx12 napisał/a:

Na autostradzie nie ma widowni, nikt nie widzi jak stawiasz na koło na ograniczeniu do 40tu i ciągniesz na 1-ce 115km/h obok placu zabaw dla dzieci mając 12 tyś obr na blacie i wypatroszony tłumik który generuje taką ilość decybeli że głuchy usłyszy. I jeżdżą potem takie pajace po trzech ulicach na krzyż wkur... okolicznych. 3 kółka, Orlen czy inny lotos, za 20zł tankowanie, hot-dog i energetyk do zestawu i znowu 3 ulice na krzyż, 1ka do odciny, dwójka, hamulec, zakręt, 1ka do odciny, dwójka, hamulec, zakręt. I tak pół soboty.
Wieczorem siedzi w jakiejś budzie z kebabami przy 5tym piwie w zaciasnym t-shircie, szortach i japonkach, do tego obowiązkowo torebka "pedałka" i tatuaże: na jednej łydce pitbul w kapturze, na drugiej jakiś dziecior z podpisem Vanessa 2016 i na przedramieniu "je*ać konfidentów" snując legendy co to on za "bajker" i wiracha a jego 20-letni gsx-r (po 4 dzwonach) za potworna maszyna..., 12 kilometrów zrobił, wszystko po osiedlu



Genialne !

:mrgreen:

Aż się zalogowałem by dać piwo :)

St...........on

2021-07-11, 02:05
CzerstWybut napisał/a:

Rudy co ty pie**olisz o mandacie za brak kurtki i spodni, skąd ty te bzdury słyszałeś. Chyba dawno w Polsce nie byłeś że pie**olisz o jakości szkolenia na kursie kategorii A. Założe się że oj***l byś egzamin w pierwsze 5 minut na placu manewrowym. Chyba nie wiesz jak wygląda teraz kurs i egzamin na kategorie A. Wracając do twojego zajjjjebistego kraju w którym kiblujesz to bylem tam nie raz i za ch*ja bym tam nie mial radości z jazdy jednośladem. Chyba by mnie poj***lo jak bym mial w korkach stać za samochodem bo rudy twojego pokroju by mnie palcem wytykał że wymijam samochody w korku. musisz mieć nieźle smutne i nudne życie jak stoisz jednośladem w korkach.





porczmanki napisał/a:

Daj spokój, on jest niedorozwinięty. Fotkę tej jego "zabytkowej" hondy to podj***ł z internetów, konkretnie z magazynu Rider. Burek sp***olił z wiochy i robi za murzyna, a uważa się za światowca



Pierwsze polskie wsiarze sebixy już się zleciały :amused:



to tez Januszu z neta ściągnąłem?
Ten Burek sp***olił z miasta 50k żeby odizolować się od imbecyli i teraz sprzedaje tym imbecylom Januszom chińszczyznę na alledrogo :amused:

Nic dziwnego ,zę macie przypiętą ksywę motop*zdy.

CzerstWybut

2021-07-11, 02:37
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Pierwsze polskie wsiarze sebixy już się zleciały
to tez Januszu z neta ściągnąłem?
Ten Burek sp***olił z miasta 50k żeby odizolować się od imbecyli i teraz sprzedaje tym imbecylom Januszom chińszczyznę na alledrogo
Nic dziwnego ,zę macie przypiętą ksywę motop*zdy.



Japie**ole i ty jeszcze się tym gównem chwalisz? Siedzisz w Norwegii i jezdzisz "zabytkiem" za 5k cebulionów. Teraz to ci sie nie dziwie że tym rumakiem stoisz w korkach

gre.g

2021-07-11, 04:12
Leczą w tern sposób swój kompleks małego członka.

St...........on

2021-07-11, 15:57
CzerstWybut napisał/a:

Japie**ole i ty jeszcze się tym gównem chwalisz? Siedzisz w Norwegii i jezdzisz "zabytkiem" za 5k cebulionów. Teraz to ci sie nie dziwie że tym rumakiem stoisz w korkach



Nie tylko z łbem u ciebie źle, z geografią również. Idź sie porozpie**alac na swoim przecinaku :amused: A 5k to sobie może kosztować w cebulandii, tam wszystko jest tanie w porównaniu do nordyckich krajów, również pensje (poza paliwem, ceny za paliwo macie nordyckie , a będą jeszcze lepsze hue hue hue) :amused:

CzerstWybut

2021-07-11, 17:11
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Nie tylko z łbem u ciebie źle, z geografią również. Idź sie porozpie**alac na swoim przecinaku A 5k to sobie może kosztować w cebulandii, tam wszystko jest tanie w porównaniu do nordyckich krajów, również pensje (poza paliwem, ceny za paliwo macie nordyckie , a będą jeszcze lepsze hue hue hue)



W dupie byleś gówno widziałeś. Papke z tv wpie**alasz a nie masz pojecia jak w Polsce jest wsiurze. Masz tutaj zestawienie cen paliwa 95 na dzień 07.07




No faktycznie k***a bogactwo jak na wsiura w Norwegii




Czyli jakieś okolo 10k cebuliona.

Mieszkając tam bym sie wstydził tym jezdzić. Za wartosc tej padliny nawet bym dobrego wydechu nie kupił. Przestań tu pie**olic glupoty pod każdym postem jakie ty tam życie prowadzisz bo sie kompromitujesz. Jesteś tam k***a najniżej w społeczeństwie a pie**olisz jak byś nie wiadomo jakie zycie prowadził. Niżej od ciebie to tam są tylko cyganie żebrający na ulicy. W Polsce ludzi na wiecej stać niż ciebie na tym wyp***ziszewiu.

Typowy janusz przeliczeń. Zarobisz wiecej niż wcześniej na rodzinnej wichurze, po czym bierzesz kalkulator i k***a przeliczasz na złotówki, ślesz na wioche informacje i fotki z kasą jakie ty k***a bogactwo zarabiasz po czym wypie**alasz 3/4 na życie, płaczesz jakie wszystko drogie a na serwisy z autem zapewne zapie**alasz do Polski bo na północy za drogo. Wracając na tyre zabierasz ze sobą żarcie, alkohol itp bo k ;-) urwa łolaboga jak drugo w tyj norwygii.
Typowa bieda umysłowa. Cieszy mnie że tacy sp***alają z Polski, boś zwyczajnie jest ch*ja wart :)

St...........on

2021-07-11, 18:22
CzerstWybut napisał/a:

W dupie byleś gówno widziałeś. Papke z tv wpie**alasz a nie masz pojecia jak w Polsce jest wsiurze. Masz tutaj zestawienie cen paliwa 95 na dzień 07.07
No faktycznie k***a bogactwo jak na wsiura w Norwegii
Czyli jakieś okolo 10k cebuliona.
Mieszkając tam bym sie wstydził tym jezdzić. Za wartosc tej padliny nawet bym dobrego wydechu nie kupił. Przestań tu pie**olic glupoty pod każdym postem jakie ty tam życie prowadzisz bo sie kompromitujesz. Jesteś tam k***a najniżej w społeczeństwie a pie**olisz jak byś nie wiadomo jakie zycie prowadził. Niżej od ciebie to tam są tylko cyganie żebrający na ulicy. W Polsce ludzi na wiecej stać niż ciebie na tym wyp***ziszewiu.
Typowy janusz przeliczeń. Zarobisz wiecej niż wcześniej na rodzinnej wichurze, po czym bierzesz kalkulator i k***a przeliczasz na złotówki, ślesz na wioche informacje i fotki z kasą jakie ty k***a bogactwo zarabiasz po czym wypie**alasz 3/4 na życie, płaczesz jakie wszystko drogie a na serwisy z autem zapewne zapie**alasz do Polski bo na północy za drogo. Wracając na tyre zabierasz ze sobą żarcie, alkohol itp bo k urwa łolaboga jak drugo w tyj norwygii.
Typowa bieda umysłowa. Cieszy mnie że tacy sp***alają z Polski, boś zwyczajnie jest ch*ja wart



Wysrywie, po pierwsze nie mieszkam w Norwegii tylko w Islandii geograficzny matole! Po drugie prowadzę 2 firmy w tym jedna to warsztat samochodowy, po trzecie motocykl traktuje jako hobby jedno z wielu (nie wyznacznik w życiu motop*zdy!) poza wedkarstwem morskim( własny jacht Arvor 250), 3 samochody na miejscu, w tym jeden serwisowy z pełnym wyposażeniem, jeden w cebulandii. więc skończ pie**olić matole, bo całego zycia ani dorobku i tak w tym portalu nie pokarze. A takich Januszy ekspertów jak ty to mam na pęczki na alledrogo w dziale "dej".

Halman

2021-07-11, 22:54
CzerstWybut, heheehe. wygrałeś, zapędziłeś typa w kozi róg i typ usunął konto :-D

Mareq89

2021-07-12, 16:44
Oni każą szanować swoją obecność na drodze...

Jokerd

2021-07-13, 04:07
St...........on napisał/a:

Wysrywie, po pierwsze nie mieszkam w Norwegii tylko w Islandii geograficzny matole! Po drugie prowadzę 2 firmy w tym jedna to warsztat samochodowy, po trzecie motocykl traktuje jako hobby jedno z wielu (nie wyznacznik w życiu motop*zdy!) poza wedkarstwem morskim( własny jacht Arvor 250), 3 samochody na miejscu, w tym jeden serwisowy z pełnym wyposażeniem, jeden w cebulandii. więc skończ pie**olić matole, bo całego zycia ani dorobku i tak w tym portalu nie pokarze. A takich Januszy ekspertów jak ty to mam na pęczki na alledrogo w dziale "dej".


Ja pie**olę, dawno sie tak nie posrałem i nie poszczał czytając komentarz. Kwintesencja polskiej cebuli

bolego

2021-07-13, 19:53
Fx12 napisał/a:

Na autostradzie nie ma widowni, nikt nie widzi jak stawiasz na koło na ograniczeniu do 40tu i ciągniesz na 1-ce 115km/h obok placu zabaw dla dzieci mając 12 tyś obr na blacie i wypatroszony tłumik który generuje taką ilość decybeli że głuchy usłyszy. I jeżdżą potem takie pajace po trzech ulicach na krzyż wkur... okolicznych. 3 kółka, Orlen czy inny lotos, za 20zł tankowanie, hot-dog i energetyk do zestawu i znowu 3 ulice na krzyż, 1ka do odciny, dwójka, hamulec, zakręt, 1ka do odciny, dwójka, hamulec, zakręt. I tak pół soboty.
Wieczorem siedzi w jakiejś budzie z kebabami przy 5tym piwie w zaciasnym t-shircie, szortach i japonkach, do tego obowiązkowo torebka "pedałka" i tatuaże: na jednej łydce pitbul w kapturze, na drugiej jakiś dziecior z podpisem Vanessa 2016 i na przedramieniu "je*ać konfidentów" snując legendy co to on za "bajker" i wiracha a jego 20-letni gsx-r (po 4 dzwonach) za potworna maszyna..., 12 kilometrów zrobił, wszystko po osiedlu



Wyjatkowo dobrze znasz jego harmonogram, to twoj kolega?