18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Żydzi sami sobie winni?

presscot • 2013-04-06, 17:37
O wolności słowa i możności zadawania pytań w kwestii żydowskiej.



źródło: TVP1, Panorama z dnia: 05.04.2013, 18:00
http://www.tvp.pl/publicystyka/programy-informacyjne/panorama

Cytat:


Politycznie poprawne media w szoku. W najnowszym wydaniu magazynu „Focus Historia Extra” przygotowanym specjalnie z okazji 70. rocznicy powstania w getcie warszawskim ukazał się m.in. wywiad „Żydzi sami sobie winni?” z prof. Krzysztofem Jasiewiczem, pracownikiem Instytutu Studiów Politycznych PAN. Naukowiec prezentuje w nim odważne tezy:





Cytat:

Żydów gubi brak umiaru we wszystkim i przekonanie, że są narodem wybranym. Czują się oni upoważnieni do interpretowania wszystkiego, także doktryny katolickiej. Cokolwiek byśmy zrobili, i tak będzie poddane ich krytyce – za mało, że źle, że zbyt mało ofiarnie. W moim najgłębszym przekonaniu szkoda czasu na dialog z Żydami, bo on do niczego nie prowadzi… Ludzi, którzy używają słów ‚antysemita’, ‚antysemicki’, należy traktować jak ludzi niegodnych debaty, którzy usiłują niszczyć innych, gdy brakuje argumentów merytorycznych. To oni tworzą mowę nienawiści.

Myślę, że bycie krytycznym wobec Żydów – zwłaszcza gdy mordują dziś swoich sąsiadów na Bliskim Wschodzie – jest bardziej trendy i ma sens niż ich obrona i rozgrzeszanie. Na Holocaust pracowały przez wieki całe pokolenia Żydów, a nie Kościół katolicki. I Żydzi z tego – jak się wydaje – nie wyciągnęli wniosków.

Owe bzdury i dane z sufitu o Żydach zamordowanych głównie przez polskich chłopów to właśnie projekcja zmierzająca do ukrycia największej żydowskiej tajemnicy. Otóż skala niemieckiej zbrodni była możliwa nie dzięki temu, ‚co się działo na obrzeżach Zagłady’, lecz tylko dzięki aktywnemu udziałowi Żydów w procesie mordowania swojego narodu. Tu kłania się bierność powszechna samych Żydów i postawy Judenratów, okrutne żydowskie policje w gettach – bo to one wyłapują, spędzają na różne Umschlagplatze i upychają w wagonach swoich sąsiadów, rodziny i przypadkowych Żydów. Wreszcie to żydowskie komanda zapędzają Żydów do komór gazowych, a potem oprawiają ich zwłoki, grzebiąc w pochwach, odbytnicach, wyrywając złote mostki i koronki.

Grupę badaczy nieżydowskich, która się identyfikuje z etosem żydowskim, złośliwie nazwałbym ludźmi intelektualnie ułomnymi. Często jest to spowodowane manierą stosowania nadmiernego krytycyzmu w stosunku do rodaków, przy bezkrytycznym stosunku do dywagacji żydowskich, z nadzieją, że to pomoże im w karierze. Ja bym wybrał Polskę.



Cytat:

Redaktor naczelny magazynów „Focus” i „Focus Historia” – Michał Wójcik przeprosił czytelników za ten wywiad. Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii „Otwarta Rzeczpospolita” grzmi o „prymitywnym antysemityzmie”. – To, co jest wypowiadane w tym wywiadzie, rodzi najgorsze skojarzenia z hitlerowskim czasopismem „Stuermer” – mówi z kolei Dyrektor Instytutu Studiów Politycznych PAN.

Na podstawie: onet.pl/wyborcza.pl

Komentarz: Odrobina prawdy i od razu alarm. Fałszywa historia jest mistrzynią fałszywej polityki, więc nie należy się dziwić, że jest jak jest. Europejskie narody są w dalszym ciągu zakładnikami mitów historycznych, które służą legitymizacji ludobójczej polityki w Palestynie i utrzymaniu hegemonii polityczno-finansowych lobbies.



źródło: http://www.nacjonalista.pl/2013/04/05/prof-krzysztof-jasiewicz-pan-antysemita-rodem-z-der-sturmer/

lapps

2013-04-06, 17:48
brawa dla pana Jasiewicza. otwarcie powiedzial to co mysla wszyscy

kacza75

2013-04-06, 17:52
Pewnie że sami sobie winni pejsaci! A na miejscu redaktora naczelnego nikogo nie przepraszałbym.

~Velture

2013-04-06, 17:53
Bez powodu nic się nigdy nie dzieje. Tyle powiem bo szkoda mi zarówno czasu jak i nerwów na pisanie wywodów na kilkadziesiąt/kilkaset linijek w komentarzu.
Brawa dla niego za to ,że pokazał jaja i powiedział otwarcie to co większość z nas myśli a czego nie usłyszymy nigdy w TV-jude-N.

pacyfista

2013-04-06, 18:20
Szkoda tylko, że redaktorzy naczelni to c**y i jak przychodzi co do czego to przepraszają.

Kakushkin

2013-04-06, 18:35
Skądś się ta nienawiść bierze. Jakby niczym nie zawinili to by nie byli prześladowani ani znienawidzeni. Nie ma winy bez przyczyny.

Kurwiran

2013-04-06, 18:38
Jeśli startowałby na prezydenta to już widzę te bilbordy.


hr...........ns

2013-04-06, 18:39
cała polska akademia nauk to żydzi najwyraźniej

alveanerleo2

2013-04-06, 19:04
Żydzi, po podbiciu ich państwa, rozleźli się po całym świecie. I wszędzie robili sobie wrogów. To świadczy źle o Żydach, nie o świecie.

pacyfista

2013-04-06, 19:56
Postanowiłem stworzyć fanpage poświęcony panu Januszowi http://www.facebook.com/PopieramKrzysztofaJasiewicza

Wszelkie sugestie mile widziane
Naiwnie liczę na to, że tę stronę polubi mnóstwo osób, co pozwoli pokazać, że zdanie społeczeństwa w tej sprawie nie tak jednoznaczne jak to przedstawiają media i wesprzeć psychicznie Pana Krzysztofa, który jest teraz obiektem nagonki.

Donor

2013-04-06, 19:57
k***a wiedziałem, że wkońcu to sie zacznie. Zaczęło sie od Pani profesor, która wyraziła swoją opinię o pedałach. Potem był Wałęsa. Teraz ten Pan Jasiewicz. I k***a wielkie oburzenie w świecie nauki, noż k***a to nauka jest przypisana lewakom do h*ja jasnego? Bo jak jesteś ateistą i pedałem to masz racje? Bardzo k***a pięknie pokazana wolność słowa. Za niedługo ludziom o poglądach prawicowych nie nadadzą tytułu profesora. We łbach sie ludziom pie**oli. Wk***iłem się.

jednoręki-ujeżdżacz

2013-04-06, 20:13
Jaka pie**olona obłuda. Wszyscy nie trawią żydków. Nawet te pie**olone ciapaki w Anglii, a oni będą udawać, że wszyscy są poruszeni i dotknięci takim artykułem. Dwulicowe sk***ysyństwo.

Realbartu

2013-04-06, 20:14
Jakoś Żydzi w kwestii "polskich obozów" nie interweniują, w sprawie filmu szkalującego Polaków jako antysemitów puszczanego w Niemczech również.

Prawda w oczy kole...

Stefansuchar

2013-04-06, 20:16
Żyd to taki dwulicowy cwe* i nie ma za co przepraszać.
Jest Żyd polski,amerykański,izraelski i jaki k***a jeszcze?
Dajcie spokój światu on da go wam (może)

Plecionkarz

2013-04-06, 20:17
W świecie wszechobecnej obłudy głoszenie prawdy jest czynem rewolucyjnym. Brawa dla Pana Profesora. Pewnie wiedział czego się spodziewać i jak byli niszczeni jego koledzy historycy po głoszeniu podobnych treści a i tak trwa przy swoim. Może w końcu doczekamy się historii bez kłamstw i manipulacji.

Tutaj jest spora lista miejsc które odwiedzali żydzi i z których zostawali wypędzeni:
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/wypedzenia-zydow/