18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydowski Obwód Autonomiczny

Kraczełę • 2013-06-16, 09:52
O tym tajemniczym kraju prawie nikt z ludzi nie wie. Nawet w chwili obecnej znacznie więcej mieszkańców tej planety lepiej zna szczegóły geograficzne Marsa lub Księżyca niż tego kraju!



A obrazek ten to... flaga tego tajemniczego kraju, i stawiam browar, jeśli ktoś ją w dalszym ciągu rozpoznaje a nie jest dajmy na to pederastą lub innym dewiantem seksualnym.

Dlaczego kraju tego na próżno szukać na globusach, atlasach lub podręcznikach go geografii?

Jest tak bowiem kraj ten nosi nazwę Żydowski Region Autonomiczny i... ukryty jest przed światem pomiędzy Mandżurią i byłym Związkiem Radzieckim.

Stolica - Birobidżan

Powierzchnia 36 tys. km2

Ludność - 200 tys. mieszkańców

Połączenie ze światem - kolej transsyberyjska

Historia - przed I wojną światową Japończycy walczyli z carską Rosją w ramach sporów granicznych od roku 1904. Japonia niemal przegrała ale przed klęską uratowała ją rodzina bardzo bogatych żydów amerykańskich która zaczęła finansować japońskie działania wojenne, ponieważ straciła wielu swoich członków podczas antyżydowskich pogromów w Rosji. Dzięki temu wsparciu Japończycy ostatecznie wygrali tamtą wojnę. Potem byli "gotowi do spłaty długu" wobec ludności żydowskiej. Osiedlili ich olbrzymią liczbę w Północnej Mandżurii. Adolf Hitler uznał pomysł Japończyków za wspaniały a że postanowił sobie jeszcze w Mein Kampf pozbyć się z Europy tylu żydów ilu mu się uda, bardzo gorliwie i... bezinteresownie pomógł Japończykom ewakuować ogromną liczbę żydowskiej ludności do północnej Mandżurii oraz Palestyny. Finansował całe statki pełne żydowskich uchodźców, repatriantów i pielgrzymów. Skąd aż tyle u niego sympatii i bezinteresownych działań na rzecz społeczności żydowskiej? Otóż jako że on sam był wnukiem wiedeńskiego Rothschilda czyli ćwierć żydem, współpracował wówczas bardzo ściśle z finansjerą żydowską przy ratowaniu ludności żydowskiej z Europy przed przesladowaniami w ramach porozumienia pomiędzy niemieckim SS i żydowskim Haganah – paramilitarną, syjonistyczną organizacją terrorystyczną powstałą w 1920 roku w kibucu Kinneret w Palestynie tuż po upadku żydowskiej osady rolniczej Tel Hai w marcu 1920 roku.



Na foto okolicznościowy medal „EIN NAZI FAHRT NACH PALASTINA” wybity w hitlerowskiej III Rzeszy upamiętniający tę właśnie współpracę oraz braterskie stosunki faszystów i syjonistów - faszyzm i syjonizm to tak samo jak współcześnie hmm... tak, to perfekcyjne określenie... dwie strony tego samego medalu.

Ten naród i ten kraj istnieje do dzisiaj. Ale na próżno go szukać w podręcznikach do geografii.

Dlaczego?

Izraelczycy nie chcą po prostu aby ktokolwiek dowiedział się o tym narodzie i tym kraju, ponieważ bardzo obawiają się żeby Palestyńczycy oraz reszta świata nie powiedziała na przykład: "Skoro ten azjatycki Izrael istniał na długo przed tym na Bliskim Wschodzie to dlaczego wy wszyscy żydzi się tam nie przeniesiecie z ziemi należącej od pradziejów do Palestyńczyków?"

Istnienie Żydowskiego Regionu Autonomicznego jest wielkim i brudnym sekretem współczesnego świata. Jest on bowiem jeszcze jednym nieudanym przykładem dążenia przez żydów do posiadania swojego kraju i jeszcze jednym oprócz Izraela dowodem na totalną nieudolność żydowskiej społeczności do samodzielnego lub pokojowego egzystowania na arenie politycznej w formie własnej państwowości. Żydowski Region Autonomiczny tak samo jak Izrael jest oczywistym dowodem na podręcznikową wręcz niezdolność do życia żydów z... jakimkolwiek sąsiadem. Obydwa te kraje żydowskie, tak samo jak niegdyś żydowska Chazaria są korowodem niekończących się problemów rasowych, czystek etnicznych, ludobójstwa, zorganizowanej przestępczości i niezdolności do samoistnienia w charakterze niepodległego państwa. Żydowski Region Autonomiczny utworzyli bowiem nie kto inni tylko żydzi mający pełnię nieskrępowanej władzy w Rosji po przewrocie bolszewickim. Żyd Lenin po rewolucji październikowej sponsorowanej przez żydowską rodzinę bankierską Rothschild prześladował w Rosji i mordował wszystkie narody z wyjątkiem... żydowskiego. Żydowski otrzymał autonomię ale... nikomu o tym nie wolno wiedzieć... zwłaszcza w Palestynie...



Chcesz się dowiedzieć więcej o tym kraju?

Oto jego strona oficjalna: http://www.eao.ru/eng/?p=343

źródło: innemedium.pl/wikipedia/google earth

rockface123

2013-06-16, 10:26
Teraz nic tylko wejść na strone palestyny i dać im tego linka ;-)

honecker

2013-06-16, 13:21
Co za bzdury ŻOA nie jest wcale ukryty utworzył go Stalin by osiedlić tam Żydów, religijnych Żydów których Rosjanie i skomunizowani Żydzi we władzach partii nie lubili.

"Izrael nie chcę by ktoś się dowiedział,.. brudny sekret świata" kto takie debilizmy piszę, w każdej encyklopedii jest wzmianka o tej jednostce administracyjnej Federacji Rosyjskiej. Od kilku lat trwają rozmowy o zlikwidowaniu tego obwodu, nie dlatego by Żydzi tam się nie osiedlali ale dlatego że najnormalniej się nie opłaca - biurokracja.

Żydzi nigdy nie stanowili tam jakiejś większości maksimum to 15 % po przymusowych osiedleniach, obecnie poniżej 1%.

kucma19

2013-06-16, 13:44
sa na swiecie dobrzy zydzi? oczywiscie nie mam na mysli dawania kwiatow ruskim gdy tamci szli na zachod mordowac i gwalcic... nie o taka dobroc mi chodzi

uookie

2013-06-16, 15:56
było na bank

evilmatt

2013-06-16, 17:49
@up Śmiało. Nie krępuj się i udowodnij, bo inaczej wiesz co będzie... :niggasmile:

Black Joker

2013-06-16, 20:43
Ktoś powinien weryfikować w dziale DOKUMENTALNE czy teksty choć trochę zawierają w sobie prawdy, bo ten tekst to kompletne bzdety....

oc...........an

2013-06-16, 21:32
Co to za pierdoły?! Żydowski obwód autonomiczny istnieje i ma się dobrze i został utworzony przez Stalina, który za bardzo nie lubił żydów i chciał ich mieć w jednym miejscu. I tyle. Dziś jest tam dosyć mało żydów i żydowski obwód został z nazwy tylko.

Co ciekawe jest o połowę większy od Izraela.

Nie pie**ol, "że nie można znaleźć go na globusie" bo tak samo nie znajdziesz krajów pokroju Krymu, Dagestanu lub Czeczenii, ponieważ są to autonomiczne części większych krajów.

Na koniec tylko dodam, że żyd Lenin mordował "wrogów rewolucji" i mordował ich nie ze względu na nację, a ze względu na status i podejście do rewolucji.

A Stalin to już bardzo ładnie mordował i wysiedlał żydów, wcale nie lepiej od Hitlera, więc cała twa próba zrobienia teorii spiskowej raczej ci nie wyszła. Autonomiczny obwód żydowski nie był stworzony jako substytut utraconego w II wieku n.e. państwa żydowskiego, a jako kolejna śruba kontroli żydów mieszkających na terenach Związku.

froqer

2013-06-18, 00:07
Że są ludzie, którzy wierzą w takie gówna... Aż się smutno robi.

A sam autor, jeśli sam to napisał, to jest debilem, a ten obrazek pod postami powinien sobie skasować. Ja rozumiem, że historia w szkole jest nudna, ale k***a mać, zobacz człowieku na kim między innymi opierasz swój artykuł:

Otóż ten medal "znalazł" i jeździ z nim po świecie profesor Irving. Mianowicie ten idiota, karany przez sądy, twierdzi m. in., że: Jan Paweł II mordował niemców w Bydgoszczy podczas II WŚ, Polska zajmuje ziemie zachodnie i północne (!) bezprawnie, holokaust nigdy nie miał miejsca, a jeśli miał, to jest przesadzony. W latach '80 był jawnym nazistą. Aktualnie większość naukowców uważa go za debila.

Zdanie sądu Anglii (skąd pochodzi): Powodowany swoimi poglądami ideologicznymi Irving systematycznie i z premedytacją zniekształcał i manipulował materiałem historycznym; z tych samych powodów przedstawił Hitlera w niemożliwym do usprawiedliwienia, pozytywnym świetle, przede wszystkim w związku z jego stosunkiem do Żydów i odpowiedzialnością za ich traktowanie; że aktywnie zaprzecza istnieniu holocaustu, że jest antysemitą i rasistą związanym z prawicowymi ekstremistami propagującymi neonazizm.

Jest sk***ysynem, tak jak wszyscy naziści, UPowcy i przydupasy Stalina. Wstyd k***a, Polak nie powinien na takich ludziach opierać swojego zdania.


Teraz moja kolej.
Znacie takie państwo jak NAURU? Nie? No właśnie, bo to żydowsko-niemiecka tajemnica.

Mieszkali tam sobie spokojnie ludzie, a tu nagle w 1888r. Niemcy ich podbili, brutalnie zgwałcili wodza i zrabowali banany.
Kiedy Niemcy skończyli z nimi oddali praktycznie bez walki Australii, dzięki syjonistycznym pieniądzom oczywiście. Następnie Japończycy podbili wyspę, jak kolega zdążył zauważyć także finansowani przez Żydów. Jednak Japończycy okazali się zbyt konserwatywni i Żydzi (bo tak wielu jest ich w USA) ruszyli swoją amerykańską armią ku wyzwoleniu. Niestety okazało się, że nie mogą się tam osiedlić, bo Żydów jest na świecie około 4 miliardy (skoro są w każdym państwie, na każdym kroku, mogę się wszakże mylić, bo to moje prywatne badania) a wyspa ma tylko 21kmkw. Znaleźli inny sposób. Nauru stało się rajem podatkowym i organizacje przestępcze (syjonistyczne) prały tam brudne pieniądze. I jako to Żydzi, zniszczyli tę wyspę i aktualnie utrzymuje się z pomocy Australii, na którą łożą uczciwi, ciężko pracujący rolnicy i hodowcy kangurów.
Widzicie jaka brutalność? A ludzie żyli tam tak spokojnie, z połowu ryb (ale zatruli je Żydzi).

Przestałem wierzyć w demokrację, ale rozumiem w jaki sposób Hitler wygrał te wybory.

PS. Aha jeszcze jedno. 95% Naurczyków ma problemy z otyłością. Było trudno, ale udało mi się wyjaśnić. Wielka korporacja Nestle produkuje słodycze! Pytanie co z tego? No właśnie! Jako że Nestle zatrudnia więcej niż 15 pracowników, to jej właścicielem jest na pewno Żyd. Przypadek? Nie sądzę.

Kraczełę

2013-06-18, 15:25
@froqer
Debilu napisałem przecież źródło. Tak więc ssij mi jajca :)