18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życiowa sytuacja

darex99 • 2017-03-20, 09:44
Co to?
A to?
A to co?
Co to?
Co to?
A to?
Co to?
A to co?
A to?

Myślicie, że to dziecko poznaje świat, a to stara p*zda przy stoisku mięsnym, szuka wędliny życia.

MCanczej

2017-03-22, 10:11
W sklepie wiadomo prawdy nie powie, jednak w życiu też często popełniamy błąd gdy pytając sugerujemy odpowiedź.. "czy nie miałbyś dziś czasu?"

gloower

2017-03-22, 12:50
A myślałem, że to oglądanie filmu z dziewczyną :D

~Velture

2017-03-27, 07:42
Dla mnie i tak mistrzowskie są te nowe pokolenia mamusiek gdzie wyczyta coś w necie i trener z crossfitu jej powie a ona kupując wędlinę dla swojego małego brajanka prosi o etykiety wszystkiego sprawdzając czy nie ma tam konserwantów i po godzinnej lekturze stwierdza, że poprosi szynki z kurczaka/indyka pytając jeszcze ekspedientkę czy aby na pewno nie ma w niej glutenu bo ona trzyma w rodzinie dietę bezglutenową.
I ch*j, że nikt nie ma u niej alergii na gluten i gluten jest nieszkodliwy dla normalnych osób ale taka moda teraz, że wszystko bezglutenowe ma być a p*zda nawet nie wie co to gluten i w czym występuje.

eligurf

2017-04-04, 11:35
Jak się kupuje w Biedrze czy innej sieci, gdzie stada nonameów zmieniają się co miesiąc to pytanie o świeżość mija się z celem. W sklepie z zaprzyjaźnionym sprzedawcą to inna historia i wiele razy odradzili, czy powiedzieli przyjdź Pan jutro/w przyszłym tygodniu będzie świeże. To też może być element strategii marketingowej, więc pełne zaufanie tyko w wyjątkowych sytuacjach.