topic

Żulionerzy - Gra.

8
piwo
Pieczara666  @ 2013-02-25, 17:49
Żulionerzy - Gra.

Chciałbym wam drodzy sadole przypomnieć pewną starą grę o któej prawdopodobnie zapomnieliście, otóż przedstawiam wam - Żulionerów. Projekt powstał w styczniu 2001r. Ortalion Entertainment ma nam do zaoferowania także: Kościół Manager oraz Żulsnake'a.
    Trzech kumpli z osiedla - początkujący grafik, jeszcze bardziej początkujący programista i muzyk bawiący się eJay'em - zgadało się i postanowili zrobić grę. Na fali wielce popularnego wtedy programu Milionerzy oraz pod wpływem gry Milionerek zdecydowali, że zrobią Żulionerów. Nie wiedzieli jeszcze jak i czy w ogóle będą się jakoś nazywać. Później byli ORTALION ENTERTAINMENT.

Trochę informacji:

Cytat:
Jeśli ktoś akurat nie ma co robić w wolnym czasem i chce to sobie poczytać - prosimy bardzo. Nie mamy nic przeciwko, tylko prosimy, żeby później na forum nie pojawiły się teksty w stylu "Łehehehehe, ależ ekipa Ortalionu leje wodę na tych stronach!". Tak się ambitnie składa, że polonistka MC Gnoyka (pozdroofka dla pani Siwoń!!) zawsze się uskarżała na jego zbytnie ku wodzie, a raczej jej laniu, zamiłowanie. Czego dowód i w tym momencie czytacie :)

Słowem wstępu jeszcze nadmienimy, iż opis Żulionerów i ŻulSnake'a jest autorstwa MC Gnoyka a opis Kościół Managera i PaetzMana napisał DJ WięcejMasy. Obaj piszą maksymalne głupoty, ale to właśnie po to, żeby było czym stronę zapełnic :) ) Więc czytajcie, czytajcie..

To był taki króciutki wstęp do Informacyj, jakby ktoś nie zauważył. Oczywiście i tutaj osiągnęliśmy (raczej ja osiągnąłem :) - przyp. MC Gnoyek) szczyty krasomówstwa, więc należy nam się za to nagroda - nagroda Pulitzera albo TeleOdbyty byłyby w sam raz ;) )

Ej wiecie co? Ciągle to wygląda tak, jakby tu było za mało tekstu, nie? Jak się komuś nie podoba, że tak jest to w menu u góry przeglądarki (o ile jest to Internet Explorer) Widok->Rozmiar Tekstu (albo Rozmiar czcionki?) ustawić sobie na największy i będzie lepiej, zapewniamy ;) ))

A tymczasem uprzejmie prosimy o okazanie biletów zakupionych w kasie przy wejściu do Krainy Wielkiego Loda i życzymy miłej podróży w głąb Czekoladowego Oka, gdzie czekają na zwiedzających Krasnoludy z Kosmosu i Madafakersi z Bronxu! (czy ktoś oprócz nas rozumie ten ortalionowy bełkot? :)

No i gra toczy się oczywiście o nasze ukochane PIWA :pijaki:

Link do strony Ortalion:www.Ortalion.prv.pl

Link do pobrania:Żulionerzy download

Screeny:

Dziękuję za uwagę.

Robajson 

1
2013-02-25, 17:57 [link]
Już zapomniałem, że była taka gra :shock:

pacyfista 

1
2013-02-25, 18:06 [link]
Fajnie, że dałeś link do wersji na linuxa...

pacyfista 

2013-02-25, 18:27 [link]
Umiem sobie znaleźć ten plik na windowsa, tylko, że dałeś link, który automatycznie ładuje grę na kompa i musiałem usuwać.

Szeryfian 

1
2013-02-25, 23:17 [link]
A wykonawcą soundtracku do tej piosenki jest niejaki

Volare - Wino, wino

:amused:

kokroucz 

1
2013-02-26, 00:57 [link]
głupia gra dla tępaków ot co

Zygzaq 

2013-02-27, 21:30 [link]
Grałem w to z 5 lat temu, dobre dla gimnazjalistów i ludzi o niskim ilorazie inteligencji. No chyba że gramy naj***ni, bo wtedy jest fajne.
   Popularne tagi
the nivelators  zoofila  talent.  płatny  ctrl+c  ctrl+v  copy me  laboratoruim  pies.parówka  giba  cycki tak dla piwa  flamengo  stirling
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]