18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żona żyda w sanatorium

VVyso • 2015-03-03, 19:34
Żyd postanowił wysłać żonę do sanatorium przed wyjazdem daje jej 500 zł i upomina, Saba tylko ty tam mi nie szalej w tym sanatorium, Saba wyjechała po tygodniu do drzwi małżonka puka listonosz. Dzień dobry jest przekazik na 5000zł. Zdziwiony żyd sprawdza nadawcę i nie może uwierzyć, gdyż nadawcą jest jego żona (może ona tam jakiś interes zrobiła -domniemywa). Mija kolejny tydzień znowu listonosz puka do drzwi tym razem paczka. Nadawcą znowu Saba a w paczce piękne karakułowe futro. Zastanawia się jak to, sobie radzi jego żona a w międzyczasie pojawia się kurier z przesyłką-szok po rozpakowaniu w pudełku jest kolia brylantowa... Nie może wytrzymać aby dowiedzieć się co za interes zrobiła jego żona i postanawia pojechać do sanatorium. Dociera nad ranem do domu sanatoryjnego, puka do pokoju w którym przebywa Saba. Cisza, puka 2 raz nic, wali wściekły w drzwi -nic, naciska na klamkę-otwarte -wchodzi i widzi jak jego żona śpi naga w objęciach nagiego obcego mężczyzny i drze się co sił w gardle Sabina co ty robisz z tym gołym człowiekiem do jasnej cholery!!! na to zbudzona małżonka: cicho, cicho bądź i pyta: -kasa doszła? mąż odpowiada, że tak, a futra? -też. A co z kolią? - też jest.
No widzisz to wszystko od niego - chwila konsternacji i cichutko odzywa się żyd:- Sabciu, to ty go przykryj, bo on się nam przeziębi.
:idzwch*j:

cys23

2015-03-03, 21:02
Saba to żydowskie imię? Kiedyś tak się psy (suki) nazywało :krejzi:

biglog

2015-03-03, 21:25
Dziwne, że sam dupy nie nadstawił dla kolejnych szekli.

Vilibert

2015-03-04, 12:59
@up cys23 Nie kiedyś u mnie od pradziadka jest zawsz jakiś owczarek niemiecki o imieniu Saba :D Nie miałem pojęcia, że to żydowskie imie ;/

VVyso

2015-03-04, 15:05
Vilibert, cys23, ch*j wie czy to żydowskie imię czy nie. Kawał zaj***łem imienia nie zmieniałem. A jak komuś kojarzy się z psem to nawet lepiej

Ma...........gw

2015-03-04, 16:28
Saba? Jakoś tak mi się skojarzyło :D

Sznoruwa9

2015-03-04, 16:34
k***a dlaczego, wstawiłeś tak ch*jowo, te przecinki?

quang-dat

2015-03-04, 16:39
Żydowi zmarła żona. Przeczytał w gazecie że można dać nekrolog długi na pięć wyrazów za darmo.
Idzie do redakcji i mówi:
-Chcę zamieścić nekrolog. "zmarła Anna Goldbaum".
-To zostały panu jeszcze dwa wyrazy-odpowiada redaktor.
- Aha, w takim razie "zmarła Anna Goldbaum, sprzedam opla"

Ant1984

2015-03-04, 16:58
Nie dość, że przeróbka, to nie da się czytać, bo znaki interpunkcyjne powstawiane w losowe miejsca.

milk_powder

2015-03-04, 23:41
saba to imię psa z 'w pustyni i w puszczy' cymbały. taka lektura szkolna. a sabina to imię pochodzenia rzymskiego. autor pomylił pewnie zwyczajową salcię z sabą, drobnostka..

Czijo

2015-03-05, 11:26
Wkleił bym złoty szpadel, ale gdzieś mi go wkopało. Pozdrawiam

czaja0901

2015-03-05, 16:50
Avatar pasuje do dowcipu :D