18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zombie Walk 2014

CrazyEdek • 2014-07-28, 11:08
Matka mi umiera, a tu k***a zombie.




Leet

2014-07-28, 11:15
Crazy_Edek napisał/a:

Matka mi umiera, a tu k***a zombie.


nawet nie wiem co ci na to odpisać? czy to, że jesteś popie**olony i osobistą tragedię obracasz w tak niewybredny i żałosny żart czy to, że zamiast siedzieć na sadolu to powinieneś iść do matki i po prostu z nią pobyć w jej ostatnich chwilach czy może po prostu zignorować kolejną attention whore?

CrazyEdek

2014-07-28, 11:20
Leet napisał/a:


nawet nie wiem co ci na to odpisać? czy to, że jesteś popie**olony i osobistą tragedię obracasz w tak niewybredny i żałosny żart czy to, że zamiast siedzieć na sadolu to powinieneś iść do matki i po prostu z nią pobyć w jej ostatnich chwilach czy może po prostu zignorować kolejną attention whore?



:ja_pie**ole:

Duch

2014-07-28, 11:26
Leet napisał/a:


nawet nie wiem co ci na to odpisać? czy to, że jesteś popie**olony i osobistą tragedię obracasz w tak niewybredny i żałosny żart czy to, że zamiast siedzieć na sadolu to powinieneś iść do matki i po prostu z nią pobyć w jej ostatnich chwilach czy może po prostu zignorować kolejną attention whore?



:ja_pie**ole: Dam piwo, żeby wszyscy Sadyści na portalu mogli zobaczyć jakim jesteś idiotą :maja:

nowynick

2014-07-28, 12:00
Potraktował ich jak w każdym dobrym filmie o zombie zderzakiem, w czym problem dla uczestników zombie walk?

KoniecZartow

2014-07-28, 12:13
Teraz k***a wszyscy będą organizować marsze, marsz Sadistica, marsz kweja, marsz walących gruchę, od nieróbstwa się w dupach popie**oliło :facepalm:

Re...........ms

2014-07-28, 13:08
nie mogli sobie w parku zrobić... wk***ia mnie jak jakaś zbieranina pedalstwa blokuje drogę bo ich w dupie swędzi i mają problem.

Daedra

2014-07-28, 13:55
@Rems

U mnie pod kamienicą jest skrzyżowanie (niewielka wewnątrzosiedlowa droga), na środku którego ZAWSZE zatrzymuje się droga krzyżowa. To jest dopiero masakra, bo tych jakbyś przejechał to byś miał od razu pięć gwiazdek i gwardię narodową na ogonie.

saf6

2014-07-28, 18:11
powinien dostać nagrodę. A debili stojacych na ulicy pozamykać!