18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znęcanie się nad chłopcem przez starszaków

fantastico • 2017-04-26, 12:19
Tacy mocni bo więksi i starsi, a gdyby ten chłopiec urósł i był większy to zadał by im bobu. Dupki żołędne to za mało by dostatecznie obelżywie określić ich osoby.




botspam

2017-04-26, 19:12
mam nadzieję, że ten łepek ma starszego brata, który odwdzięczy się za wychowywanie małego.

jebiewdupelewaka

2017-04-26, 19:14
jest taka granica , pomiędzy nauką, nauczką a popie**oleniem umysłowym
ci tutaj , nie widzą
co znaczy wychować a zwyczajnie się popie**olić dalej w zwichrowaniu swojego umysłu
no cóż

ArekPiecyk

2017-04-26, 19:55
Dupki xoledne to faktycznie konkret pocisk :D

_Kurbaszy_

2017-04-26, 21:29
Miałem, podobnie co ten mały, ja wyszedłem na ludzi, a oni tkwią nadal w bramach bezrobotni zbierając na dopalacze.
A jak wracałem z rozwaloną głową przez tych starszaków, to jeszcze dostawałem wpie**ol w domu ;)
życie k***a!

eliveruss

2017-04-26, 21:50
Gdybym się do tych cwe*i dorwał, to mielibyście kolejny zajebisty materiał na hardzie

C.Z.E.S.I.E.K

2017-04-27, 05:28
Darkwaterfall napisał/a:

Tak się nieraz zastanawiałem jakie okoliczności musiały towarzyszyć ludziom, co musiało im się stać z głową, co skłaniało ich do tego co robili, którzy niszczyli innych ludzi, mam tu na myśli katów z Czeka i jej następców, Gestapo, UB, Kempeitai i nigdy nie mogłem zrozumieć jak można było tak okrutnie i perfidnie znęcać się nad bliźnim.


Słowo klucz to "bliźni". Jeżeli wmówisz sobie lub otoczenie Ci wmówi, ze inni to są Twoi wrogowie i w jakikolwiek sposób zagrażają Tobie, Twojej rodzinie itd to przychodzi całkiem łatwo. Zwykle są dwie opcje: "w grupie raźniej" i "zbawca". W pierwszym przypadku grupa sama się nakręca, a kiedy "wrogowie" nie stawiają oporu jak było w przypadku żydków czy teraz z syryjczykami i wyzywanie się za "doznane krzywdy" jest raczej pewne. Natomiast druga kategoria to samotnicy ktozy mszczą się na całym świecie który ma ich w dupie. sa na tej straconej pozycji, ze są sami przeciw wszystkim wiec nie mogą sobie na bezpośredni atak pozwolić (nie liczę wybuchowych samobójców). Taki Theodore Kaczyński rozsyłał po urzędach w US niewielkie ładunki wybuchowe uzupełnione kawałkami szklą i gwoździami. W efekcie mszcząc się na systemie, okaleczał babę otwierająca paczkę...