18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~DMT

2015-09-04, 13:57
Ten cały złoty pociąg jest tylko po to by odwrócić uwagę od dwóch ważnych spraw:

Masowa imigracja.

Wybory.

(Ewentualnie jeszcze czegoś co na biegu chcą załatwić, a dowiemy się o tym za kilka miesięcy, albo lat)

Czy wy k***a ludzie nie widzicie jaką papkę się serwuje w TV(z premedytacją oczywiście) Jesteśmy zwierzętami stadnymi i trzeba dać nam powód do rozmów, pie**olenie,spekulacji i plotek. Tak Jest, było i będzie. k***a zatrudnijcie mnie tam to wam k***a znajdę złoty trójząb Neptuna, tylko oczywiście dajcie mi dwa lata na podanie dokładnej lokalizacji...

Volfodzio

2015-09-04, 15:12
Dzień dwa a wewnątrz złotego pociągu znajdzie się i bursztynowa komnata.

Miles87

2015-09-04, 15:26
@MaszAyahuaskę
biedny intelektualnie człowieczku. Przeczytaj co napisałeś, przemyśl to później 2 x i przeproś.

GO...........ED

2015-09-04, 18:16
największa beka to będzie jak znajdą i się tym pochwalą idioci na cały świat...

~DMT

2015-09-04, 19:43
Miles87, to ty przeczytaj to jeszcze raz, tylko ze zrozumieniem. Jak nie pomoże, to jeszcze raz, i do skutku bo widzę że cię to przerosło, a się przypie**alasz pajacu.

Gandalf8

2015-09-04, 20:12
@MaszAyahuaskę- Coś jest w tym co piszesz. W obu postach :)

jormungand

2015-09-04, 20:19
A niedługo w telewizji: podniesiono wiek emerytalny do 100 lat itd. itd. itd. jeśli by ktoś chciał się zagłębić w temat polecam poczytanie o sposobach sprawowania władzy w rzymie i jego polityce, przeniesione wszystko do dzisiejszych czasów sprawdza się znakomicie.

michal3323

2015-09-04, 22:39
Co jak co ale rmf maxxx dali do gara :-)

8michal7

2015-09-05, 01:58
MaszAyahuaskę napisał/a:

Ten cały złoty pociąg jest tylko po to by odwrócić uwagę od dwóch ważnych spraw:

Masowa imigracja.

Wybory.

(Ewentualnie jeszcze czegoś co na biegu chcą załatwić, a dowiemy się o tym za kilka miesięcy, albo lat)

Czy wy k***a ludzie nie widzicie jaką papkę się serwuje w TV(z premedytacją oczywiście) Jesteśmy zwierzętami stadnymi i trzeba dać nam powód do rozmów, pie**olenie,spekulacji i plotek. Tak Jest, było i będzie. k***a zatrudnijcie mnie tam to wam k***a znajdę złoty trójząb Neptuna, tylko oczywiście dajcie mi dwa lata na podanie dokładnej lokalizacji...

Uważam podobnie z drugiej strony były tam również dokumenty.. one mają większą wartość jak te całe j***ne złoto o ile tam coś jeszcze zostało. Oglądałem jakiś program w tv i chińczycy już zabrali pociąg przekopali się wyciągając go u siebie. :amused:

muody14

2015-09-05, 11:47
Po mojemu to niezła bania z tym pociągiem. Nie wykluczone, że samorząd całą akcję nagrał, w celu zwrócenia uwagi na region. Na taki czas antenowy należałoby wydać miliardy rubli transferowych.

bialawitz

2015-09-05, 12:15
Cytat:

Ten cały złoty pociąg jest tylko po to by odwrócić uwagę od dwóch ważnych spraw:

Masowa imigracja.

Wybory.



Rozumiem, że w Niemczech czy UK, gdzie informacje o złotym pociągu są ostatnio bardzo często podawane także ma to na celu odwrócenie uwagi od wyborów w Polsce?

Adamkad

2015-09-05, 12:24
Pożar był po to aby agenci kontrwywiadu mogli wyciągnąć dokumenty a reszta to pewnie same militaria.

~DMT

2015-09-05, 12:41
bialawitz napisał/a:



Rozumiem, że w Niemczech czy UK, gdzie informacje o złotym pociągu są ostatnio bardzo często podawane także ma to na celu odwrócenie uwagi od wyborów w Polsce?



W dobie internetu, telewizji satelitarnej, wiadomo że taka informacja się nie utrzyma w granicach państwa, co z resztą też jest celowe. Bo spójrzcie teraz na to tak(przynajmniej JA bym tak zrobił, jeśli by mi zlecili wywołać hałas medialny wokół jakiegoś tematu):

W skrócie bo nie chce mi się rozpisywać zbytnio.

Podajesz info o pociągu, jest temat tylko na kilka dni. Dokładasz info że żydzi się o niego upominają. Wybucha temat poboczny, ale dla Nas jako Polaków drażliwy i wiadomo że wybuchnie dyskusja która przeciągnie go o kilka - kilkanaście dni. Temat ten pociąga następne. Dokładasz rusków, że też się upominają, swoista reakcja łańcuchowa. To że media w innych krajach o tym trąbią też ma swoją przyczynę, bo oni z kolei podają newsa(a jakże ciekawego i rozbudzającego wyobraźnie) by odwrócić uwagę od spraw ważnych u nich, a w tym przypadku całej EUROPY, bo to teraz jest stawką. To tak w skrócie

Jeśli ktoś chce mi zaoferować jakąś ciekawą pracę(oczywiście za odpowiednie wynagrodzenie), to pie**olnę moją firmą, bo już mi się chce rzygać tą budowlanką i użeraniem się o zapłacenie faktur z developerami. Pisać na PW, znam się na robieniu ludzi w ch*ja jak mało kto, oczywiście pod krawatem i nie z takim językiem jakim tu napie**alam,ale odstresować się gdzieś trzeba ;)

Górnik_Roku

2015-09-05, 12:52
Bzdura Nazizm jest do dziś.