18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Voltekka

2015-03-22, 15:52
ściszcie zanim odpalicie

_poison_

2015-03-22, 18:13
zj***ny sedzia wszystko k***a zaslania!

Neveah

2015-03-22, 18:34
Ładnie zaj***ł, pewnie zasugerował się reklamą widoczną z tyłu ;)

Kondra

2015-03-22, 18:49
Chiaom napisał/a:



Sędziego nie sędzia. Polska języka trudna ?



Czyli według ciebie powinno być "Też mnie wk***iał zasłaniający widok sędziego"? Nie pouczaj innych jeśli sam nie potrafisz operować własnym językiem ojczystym. Mianownik - kto?/co? zasłaniał widok? Sędzia.

I notabene nie chodzi tu k***a o "widok sędziego", który był "zasłaniający" cymbale.

The_Generat

2015-03-22, 20:22
tragedia i kupa po całości, prank jakiś czy co ? bo sztuk walki to nie przypomina tylko żuli pod sklepem, dokładnie taką samą akcję na filmikach można znaleźć

marycha96

2015-03-22, 20:27
identycznie jak na plakacie za nim... illuminati :OO

Gr00baz

2015-03-22, 21:17
Ja pie**ole. To jest główny powód dla, którego karate to dla mnie najch*jowsza sztuka walki. Kolesie z czarnym pasem a wyglądają w akcji jak gimbusy za szkołą. Tu jakieś niby szarpanie, tutaj jakieś takie niechętne kopy zaraz jakieś klepnięcie to wszystko wygląda żałośnie w porównaniu do jakiejkolwiek innej sztuki walki.

Hipopotamo

2015-03-23, 10:06
Gr00baz ty tak na serio czy trolujesz? Kyokushin karate to chyba najbardziej Hardcorowa odmiana tego stylu walki. Szarpią się bo nie wolno po ryju z łapy bić. Więc obijają wszystko inne. Każdy taki strzał w jakikolwiek punkt na ciele złożyłby Cię jak scyzoryk. Chłopaki są niesamowicie wytrzymali i przy gardzi na głowę nie do przejścia.
Paru moich kumpli zaczęło sie w to bawić w szkole średniej. Po kilku latach mogli wyskakiwać 1 na 3 buraków spod podwórka. I wyskakiwali. Każdego leszcza kończyli jednym strzałem. Nieważne czy w splot czy w udo - koleś sie składał. I właśnie takie niechętne kopy a nie skakanie jak małpa dawało radę.
Nie jest to boks i nie jest tak skuteczne w laniu leszczy. Ale działa oj działa

The_Generat

2015-03-23, 18:16
"Kyokushin karate to chyba najbardziej Hardcorowa odmiana tego stylu walki" - zaraz po Tsunami

na leszczy może i dobre ale normalny facet to weźmie , pie**olnie plombę i pójdzie


"Szarpią się bo nie wolno po ryju z łapy bić" - esencja sztuki walki po prostu