18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

is...........ay

2019-03-11, 20:39
PW się pie**oli. Wysyłam ludziom wiadomości i nigdy ich nie otwierają, choć logowali się po wysłaniu wiadomości.
Rozumiem, jakby jedna lub dwie osoby coś przeoczyły albo mnie nie lubiły, ale w "do wysłania" mam 7 takich martwych wiadomości, w tym jedna do Centa.

ag...........th

2019-04-07, 22:16
Czy dałoby radę dodać przycisk „nowe posty” obecny w wersji desktopowej do menu wersji mobilnej?

titi2006

2019-04-17, 22:44
Mam takie pytanie czy moderator albo administrator może usunąć temat podajac jako powód:gdzięś było czy musi podać link do duplikatu?

~Sunday

2019-04-17, 23:02
titi2006, z reguły dodawany jest link do poprzednika, ale zdarza się też, że temat jest zbyłowany bez odnośnika.
Moderator nie ma obowiązku, a jedynie jest to jego dobra wola jak wskaże plik źródłowy (co najczęściej robi).

Natomiast powód usunięcia (nie przeniesienia) z a w s z e powinieneś dostać w prywatnej wiadomości.

Rejti

2019-04-18, 15:46
Wnoszę o blokadę SB dla użytkownika BobaszczajZgdańska , jego codzienny spam na SB to festyn biedoty umysłowej, obrzydlistwa i debilnego irytowania innych użytkowników.

~Velture

2019-04-18, 19:31
Katie napisał/a:

Wnoszę o blokadę SB dla użytkownika , jego codzienny spam na SB to festyn biedoty umysłowej, obrzydlistwa i debilnego irytowania innych użytkowników.



Jestem za! Ileż k***a można...

is...........ay

2019-05-03, 14:01
@Katie: Nie ten temat, a na nerwicę polecam relanium. :maja:

Rejti

2019-05-04, 20:01
isitsaturday napisał/a:

@Katie: Nie ten temat, a na nerwicę polecam relanium.



Wpinasz swoje pięć groszy bo wiesz, że po Bobaszczaju byłbyś następny w kolejce. :lol:

Siwy_dym

2019-05-06, 13:00
Tylko ja tak mam, że jakaś j***na reklama mi zasłania wejście w ulubiony dział sadola?


Dzisiaj

2019-08-02, 23:55


Po wejsciu na sadola wyskoczylo mi info o zbieraniu o mnie informacji...zebym sie zgodzil itd. Myslalem, ze moze kilka firm chce mi podrzucic reklamy czy cos. Potem zobaczylem liste. Cos okolo 460 firm :/ panie... cos pan??

Odznaczylem wszystko w p*zdu.

Polecam przegladarke BRAVE. uzywam okolo miesiaca i zablokowalo okolo 9.000 reklam!! Strony laduja sie szybciej i zaoszczedzilem wg. Brave okolo 10min ktore moge zmarnowac w inny sposob.

Halman

2019-08-02, 23:58
lepiej telefon sobie naładuj...

Rejti

2019-08-03, 00:02
Spoko, usuń tylko końcową wzmiankę, to może potraktujemy to poważnie. Póki co, to robisz jakąś gówno reklamę na kiju jakiejś śmiecioprzeglądarce.

Dzisiaj

2019-08-03, 00:11
Tel podlaczony bo bylo 3% ;)

Zarty zartami... no ale 460?? Poj***lo kogos? :/ a Brave narazie wymiata, jakbym chcial robic reklame itd to bym zapodal linkiem referencyjnym i obiacal 500+ do kazdej obejrzabej strony.
X