18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

niddy1920

2017-02-05, 20:28
Magda jest żywym przykładem tego, że wystarczy ciężko pracować dupą, żeby mieć pieniądze. Wielkie piwo dla pana Jakuba :piwo: :piwo: :piwo:

pakicito

2017-02-05, 21:25
ta panna po programie dalej daje dupy? ktoś ma namiar?

Moby_Dick

2017-02-05, 21:37
Nie wiem o co chodzi, nie w temacie całkowicie, nigdy nie widziałem, ale przeczytałem - Magda Warsaw Whore.
Albo jestem na głodzie i mam syndrom niedoj***nia, albo dziwny zbieg okoliczności.

mazga50

2017-02-05, 22:08
yyy... bo nie oglądam takich gówien jak WS. ta Magda to jest ta sama, która dała dupy jako pierwsza i to w pierwszym odcinku? a teraz jest tancerką i "uczy" tańca? na rurce chyba...

kiedyś na takie mówiło się k***a. no ale wiadomo, teraz jak już u nasz jest UE, to chyba celebrytka...?

thorus933

2017-02-05, 23:21
j***ne k***isko pewnie otwór ma już większy niż królowa pełzaczy

zonk

2017-02-05, 23:39
Niestety ta Magda mieszkała nie daleko i dopóki nie zobaczyłem jej w tym programie, to miałem inne zdanie o niej.

Grzechu210

2017-02-05, 23:41
Mój dzień naprawdę byłby słaby, gdyby nie ten screen ;/

Ingles

2017-02-05, 23:55
Ale o co tu, k***a, chodzi? Kim są ci ludzie i o co się spierają? Mógłby jakiś kwejkowicz/gimnazjalista wytłumaczyć ludziom, którzy nie nurzają się w takim umysłowym szambie? Chociaż nie, jednak nie chcę o tym czytać.

waloos

2017-02-06, 00:19
To jest idealny przykład: Uderz w stół, a nożyce się odezwą!!!

Nie znam laski, ale facet zniszczył ją poziomem inteligencji!

Synek725

2017-02-06, 00:26
Ja pie**ole co za tępa k***a, najpierw pisze że ma wyj***ne na opinie a potem obraża ludzi którzy jej piszą prawdę. To nie pierwszy raz kiedy to k***isko takie akcje odpie**ala, do gazu

MadDave

2017-02-06, 00:37
Kiedyś z bratem dla beki postanowiliśmy sobie obejrzeć to całe warsaw whore, nie sądziliśmy że może być aż tak źle.
Generalnie nasze odczucia oscylowały między obrzydzeniem a pogardą względem tych osobników których można oglądać w tym całym szoł. Nie ogarniam tego jak można oglądać to gówno regularnie i jeszcze k***a czekać z wypiekami na twarzy na nowy sezon tych zachlanych degeneratów którzy zachowują się jak zwierzęta wypuszczone z klatek, tylko by żarli, ćpali, chlali i r*chali. Reprezentują sobą najgorsze cechy ludzkie które nigdy nie powinny były być pokazywane w telewizji, gdzie gimbaza to ogląda i uznaje za autorytet tych podludzi.
Mój kolega zna tego wydziaranego blond osobnika który bryluje w nowej edycji tego programu, na castingu powiedział że dla uczestnictwa jest w stanie przer*chać się z chłopem, ogarniacie ten szajs? Zniszczyć swój wizerunek społeczny dla pieniędzy jeszcze w telewizji publicznej to jest najgorsze kurewstwo jakie mi tylko przychodzi do głowy.
Ciekawi mnie k***a, co ci ludzie będą robić gdy skończą nadawać ten program. Przecież nikt ich nie przyjmie do roboty bo każdy będzie miał już łatkę pijaka i nieobliczalnego r*chacza lub tępej szmaty. Nawet pewne firmy z ciuchami domagają się cenzurowania swoich produktów ponieważ nie chcą być utożsamianie z tym motłochem. Każdy ma na sobie gówniane piętno zeszmacenia się w tym całym warsaw whore. Jedyna nadzieja to praca jako prezenter mtv czyli bezstresowa posadka w telewizji dla debili. Ahhh pamiętam te czasy gdy mtv nadawało jeszcze jackassa, dirty sanches, viva la bam i stankervision, była normalna muzyka, fajne clipy - nawet rock leciał! Beavis i Butthead przewracają się w grobie.

RmX

2017-02-06, 01:09
Rozpie**ala mnie koncepcja tego programu, biorą takich patusów do programu, poniżają ich i upokarzają przed całą Polską w TV pokazując jakimi są debilami, oni się z tego cieszą myślą, że są gwiazdami, a twórca programu zbija na tym duży hajs.

z3r0c00l1337

2017-02-06, 01:51
Gówno z oliwkami i odpowiedni czek i k***y będą żarły...chwila ale to już było ale bez oliwek chyba. Czasami zapominam jak bardzo ewoluowaliśmy i staramy się przekroczyć wszelkie granice i dosięgnąć to co 30-40 lat było dla ciemnego pospólstwa i plebsu nie możliwe i nie do pomyślenia. Jak bardzo głupcy wtedy byli ludzie,żeby zamiast żreć gówna i wsadzać ogórka w dupę (razem ze słoikiem) uprawiali warzywa i hodowali zwierzynę...a nocą palili ogniska i patrzyli w gwiazdy(pie**olony romantyk),aż się wierzyć nie chce,że tak nie wiele czasu,a taki progres, co to będzie dalej....mam nadzieje,że parę bombek pie**olnie w końcu.

Andre1945

2017-02-06, 02:02
To nadal leci w telewizji? Pamiętam, jak parę lat temu oglądałem tych podludzi, zastanawiając się, czy można byłoby otworzyć obozy pracy dla ludzi z takim IQ.