18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zespół niespokojnego krocza

KillerLaugh • 2017-04-24, 13:22
Jak często bez wzbudzania podejrzeń można przypisywać tzw. pomroczność jasną przybyszom z Afryki i Bliskiego Wschodu, którzy dopuszczają się przeróżnych występków? Chyba wyczerpano limit, dlatego szwedzki sąd postanowił pójść o krok dalej.



Sąd chyba zbagatelizował słowa Leona Eisenberga, psychiatry, który odkrył i pierwszy opisał syndrom ADHD i który kilka miesięcy przed swoją śmiercią przyznał, że tak naprawdę...wymyślił tę chorobę.

nowynick

2017-04-24, 13:29
jakieś wiarygodne źródło?

@down

w takim razie na miejscu rodzica złapałbym gnoja, zamknął w piwnicy i męczył, torturował i powoli ciął tępym brzeszczotem na na drobne kawałki całymi miesiącami aż by błagał o śmierć. To odnośnie sędziego, tego co bym zrobił muslimowi to nawet w najczarniejszych czeluściach harda nie znajdziecie....

Ronoaro

2017-04-24, 13:34
Up Żródło
Cytat:

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-04-24/imigrant-zgwalcil-14-latke-do-wiezienia-nie-trafi-bo-nie-zrozumial-slowa-nie/



Swoją droga fakty wyglądają tak nieprawdopodobnie, że aż człowiek musi sprawdzać czy jest to prawda. W Szwecji ASZdziennik mógłby być gazetą codzienną

~Velture

2017-04-24, 13:44
Ja bym dziewczynkę jeszcze ukarał za seks pozamałżeński z biednym uchodźcą poprzez ukamienowanie wedle prawa szariatu.

Widzicie jaki jestem nowoczesny i tolerancyjny?

krasnal_hałabała

2017-04-24, 13:49
Co za j***na k***a! jak mogła puścić się? co na to jej mąż i kochanek?! ukamienować sukę! Allach Akbar!!!

Volfodzio

2017-04-24, 13:55
Zaraz zaraz... to w kakao w Szwecji nie liczy się jako gwałt? Nie no ja wiem, że jak się ma "trwale opaloną karnację" to nawet wielokrotne pchnięcie nożem i wrzucenie ciała do śmietnika, nie będzie się tam liczyło jako czyn zabroniony... Ładnie se kraj urządzili. Norwegowie to przynajmniej mają udziały w biegunie południowym, więc jest gdzie sp***alać ale ci...

Brumm22

2017-04-24, 13:56
a filmik do nagrania ?

~Velture

2017-04-24, 13:58
Volfodzio napisał/a:

Zaraz zaraz... to w kakao w Szwecji nie liczy się jako gwałt?


Może być uznawane za "inną czynność seksualną".
Tak tylko zgaduję.

Ale gość mega kulturka. Poleciał w czekoladowego pana i nie zabrał jej dziewictwa.
Trzeba docenić, że ich kultura jest na znacznie wyższym poziomie i wiedzą jak nie zmniejszać wartości kobiety przy odsprzedaży.

nowynick

2017-04-24, 14:01
Velture napisał/a:

Ja bym dziewczynkę jeszcze ukarał za seks pozamałżeński z biednym uchodźcą poprzez ukamienowanie wedle prawa szariatu.

Widzicie jaki jestem nowoczesny i tolerancyjny?



A ja bym Ci łeb upie**olił nożem , bo na pewno jesteś za koranem sunnickim Ty j***ny synu Szajtana :D .

Tylko Szyizm! Prawdziwa religia pokoju!

Ni...........ny

2017-04-24, 14:05
Pewnie większość sadoli nie wie jak jest NIE po szwedzku :amused:


~Velture

2017-04-24, 14:05
Jakbym miał opisać obecną szwecję tytułem jakiejś piosenki to wybrałbym britney spears - ups i did it again.

Noside

2017-04-24, 14:22
Skazać tę 14-letnią szmatę, bo nie znała języka biednego uchodźcy i naraziła go na stres. A może w jego języku szwedzkie "nie" oznacza coś, od czego uszy więdną? ha?! Barbarzyńcy...

LiquidShot

2017-04-24, 14:26
Żyje w tym pie**olniku i tak, to prawda. Aczkolwiek tutaj to nic nowego bo wszyscy wiemy że nic mu nie zrobią. Wystarczy randomowa wymówka że adhd, nie wiedział co do niego mówi, był zestresowany i temu podobne.

freaky

2017-04-24, 14:42
Pewnie podwyższą mu zasiłek socjalny, żeby miał z czego spłacić tę rekompensatę.