18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zerowanie 4 piw na czas i bieg na 1 milę

redowski • 2017-05-19, 13:13
W Sopocie narodziła się bardzo fajna inicjatywa organizowania biegów na tzw. piwną milę, czyli picia 4 piw i przebiegnięcia 4 kółek na stadionie. Wydaje się banalne, ale w rzeczywistości trochę wysiłku to kosztuje. :-D


ePeeL

2017-05-19, 13:15
Promowanie alkoholizmu... Zajebiście :D Ale w sumie to Sopot, więc nie ma co się dziwić. Rzygalnia trójmiasta. Największy burdel na pomorzu. Wchodzisz na jakąś impre, stawiasz drinki i do kibla :D Nawet to mniej kosztuje niż burdel, a i por*chasz i potańczysz.

Misiek_KRK

2017-05-19, 13:23
4 piwa?
Od kiedy to butelkę 330 ml facet nazywa piwem.
Piwo to butelka 0,5 lub większa.
4x330 ml daje 1320 ml czyli 2 i 0,64 piwa.

redowski

2017-05-19, 13:27
ePeeL napisał/a:

Promowanie alkoholizmu... Zajebiście :D Ale w sumie to Sopot, więc nie ma co się dziwić. Rzygalnia trójmiasta. Największy burdel na pomorzu. Wchodzisz na jakąś impre, stawiasz drinki i do kibla :D Nawet to mniej kosztuje niż burdel, a i por*chasz i potańczysz.



Dla jednych promowanie alkoholizmu, dla innych okazja, żeby ruszyć bebzon sprzed telewizora i połączyć przyjemne ze zdrowym. Tych pierwszych nie przekonasz, że nie o to w tym chodzi, a drudzy będą się świetnie bawić w piknikowo-rodzinnej atmosferze. Ludzie się cieszyli, że biegają, a to już chyba coś.

BKKWK

2017-05-19, 13:57
ePeeL napisał/a:

Promowanie alkoholizmu...



W takim wypadku każda reklama piwa w telewizji/radiu/prasie to promowanie alkoholizmu. Każda puszka piwa stojąca na półce w markecie to promowanie alkoholizmu.

Ta impreza to dobrze zorganizowany "piknik rodzinny". Przychodzisz, wypijasz kilka piwek, pogadasz z nowymi ludźmi, potruchtasz i jesteś szczęśliwy. Lepsze to niż "sebiarnia" pod blokiem.

Amur

2017-05-19, 17:06
po obaleniu jednego browarka chciał bym drugiego i wiecej, coś czuje że bym się zasiedział na tym starcie wieczorem może bym ruszył

lapps

2017-05-19, 17:31
BKKW napisał/a:



W takim wypadku każda reklama piwa w telewizji/radiu/prasie to promowanie alkoholizmu.



:shock:
:facepalm:
:shock:
:facepalm:

k***a...
no faktycznie reklamy raczej skupiaja sie na promowaniu...
jakbys reklamowal heroine jako zajebiste orzezwienie to tez by byla promocja narkomanstwa

mazurpl

2017-05-19, 17:44
Dawno temu widziałem filmik z podobnego wydarzenia, na jakimś akademiku chyba. Tylko tam, mało kto kończył bieg, a na mecie wszyscy byli naj***ni. Próbowałem to znaleźć jakiś czas temu ale nic z tego. Ma ktoś jakieś namiary?

domat1

2017-05-19, 19:09
chyba bieg do kibla

TB303

2017-05-19, 19:17
@lapps
Matko, człowieku! Przecież on nie pisał tego poważnie. To była odpowiedź na post, który napisał "ePeeL" :lodowka:
Bardzo dobra odpowiedź.

Essent

2017-05-19, 20:10
Ja bym opie**olił 4-paka i pytał gdzie mam biec dalej.JA wódkę zapijam piwem.Ja nie rzygam po imprezie bo mi wchodzi dobrze.Zagrycha dla mnie to bezalkoholowe.Mówcie mi mistrzu :amused:

ePeeL

2017-05-19, 22:17
orisuniek napisał/a:

Ja bym opie**olił 4-paka i pytał gdzie mam biec dalej.JA wódkę zapijam piwem.Ja nie rzygam po imprezie bo mi wchodzi dobrze.Zagrycha dla mnie to bezalkoholowe.Mówcie mi mistrzu :amused:



Nie zesraj się :amused:

KlinikaAborcyjna

2017-05-19, 23:28
Po taakich malutkich czterech piwach to się wpieprza karkówkę z grilla a nie biega jak pajac. :kawa:

Fifka

2017-05-20, 01:43
mazurpl napisał/a:

Dawno temu widziałem filmik z podobnego wydarzenia, na jakimś akademiku chyba. Tylko tam, mało kto kończył bieg, a na mecie wszyscy byli naj***ni. Próbowałem to znaleźć jakiś czas temu ale nic z tego. Ma ktoś jakieś namiary?



Pewnie chodzi Ci o scenę z filmu "Czeka na nas świat". Na tablecie nie dam rady wstawić filmiku ale łap link.

https://www.cda.pl/video/576760

Grymson

2017-05-20, 08:12
I to jest k***a sport a nie jakieś pedalskie uganianie się za piłeczką ... PIWO !!!