18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zemsta na urzędnikach

krzyks • 2017-01-21, 14:31


Cytat:

Amerykański biznesmen dostał nakaz zapłaty 3 tysięcy dolarów za podatek związany z rejestracją samochodów. Podatek się należał, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Przedsiębiorca twierdzi, że urzędnicy uporczywie utrudniali mu dostęp do dokumentów i niezbędnych informacji związanych z formalnościami podatkowymi. Zemsta była słodka.

Nick Stafford przywiózł pieniądze na pięciu taczkach. Łączna waga miedziaków wyniosła ok. 726 kg. Ogromna liczba monet sprawiła, że w urzędzie zepsuły się maszyny do ich liczenia, przez co pracownicy dosłownie musieli wziąć sprawy w swoje ręce. Policzenie wszystkich drobnych zajęło im ok. 7 godzin - donosi BBC



Opis skopiowany, faktyczna kwota podatku to $2987,45 (wg filmu, inne źródło podaje kwotę $2987,14) ilość monet około 300tys.
Rozbieżności czasu (film 12h, opis 7h) potrzebnego na liczenie też nie komentuję, nie wiem kto ma rację. :kawa:

Karpovitch

2017-01-21, 14:40
"it took over 12 hours" "zajęło im ok. 7 godzin" :idzwch*j:

kosmaty69

2017-01-21, 14:48
proporcjonalnie tyle samo ładuje się ten filmik..

lexusx

2017-01-21, 16:19
ta i ch*j j***ny zemścił się na boga duchu winnej kasjerce i zj***ł jeszcze innym ludziom dzień. Pewnie ktoś wyszedł wcześniej lub wziął sobie wolne w pracy aby opłacić jakąś tam daninę.

Lukasz2525

2017-01-21, 18:12
Zemsta na pani w kasie , a nie na urzędnikach .

afciux

2017-01-21, 18:34
Zemsta powinna być za długość buforu, który przychodzi na tak krótki filmik. :ja_pie**ole:

Reseller

2017-01-21, 18:34
Ktoś się orientuje czy ich urząd działa tak jak nasz? Z tego co gdzieś przeczytałem to liczyły te pieniądze te same osoby, które wg biznesmena go oszukały i nie wypełniły swoich obowiązków - czyli mamy do czynienia z inną sytuacją niż mszczenie się na Bogu ducha winnych kasjerkach.

Jeśli zemścił się na osobach, które go wych*jały = bardzo im k***a tak dobrze i powinni przeliczyć te kwotę kilkukrotnie, jak się opie**alały w robocie.

Edit: A swoją drogą chęć zemsty była silniejsza niż racjonalne myślenie, więc wątpię żeby go obchodziło kto to liczy, chciał podk***ić innych tak jak wk***ili jego, sk***iel :idzwch*j:

GranatPL

2017-01-21, 18:45
Nie ma ją specjalnych kas w urzędach. U każdego urzędasa możesz i dostać informacje i opłacić podatek... Tak więc tego ;)

binladden

2017-01-21, 18:50
W urzędach nie ma bogu ducha winnych ludzi.

Zielllony

2017-01-21, 18:53
I k***a dobrze tym j***nym urzędasom,jak nie umieją liczyć to niech sobie zapałki kupią

Fdslatghdlks

2017-01-21, 19:58
Zawsze zastanawiam się co ci debile mają we łbach. Urzędasowi to koło dupy lata - swoje 8 godzin musi odsiedzieć w okienku czy to na liczeniu drobniaków czy liczeniu much na suficie, a taki delikwent stoi przez ten cały czas, nikt mu za to nie płaci i sp***ala jemu dzień. ch*j nie zemsta.

Tumislav

2017-01-21, 21:15
To nie jest trochę tak, że facet sam się "strollował"? Przecież on też musiał liczyć monety, żeby wyliczyć kwotę :/

eMJay8086

2017-01-21, 22:00
@Fdslatghdlks
"Urzędasowi to koło dupy lata - swoje 8 godzin musi odsiedzieć w okienku czy to na liczeniu drobniaków czy liczeniu much na suficie"

Jak kiedyś przez cała zmianę będziesz liczył tysiące klepaków to może zmienisz zdanie :-P

LUKUNKU

2017-01-21, 23:09
lexusx napisał/a:

ta i ch*j j***ny zemścił się na boga duchu winnej kasjerce i zj***ł jeszcze innym ludziom dzień. Pewnie ktoś wyszedł wcześniej lub wziął sobie wolne w pracy aby opłacić jakąś tam daninę.


pie**olisz tam, każdy urzędas to pie**olony nierób. Niech zapie**alają za moje pieniądze. Skoro ich tak bronisz to czy ty czasem nie jesteś jednym z nich?