18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żeby sprawiedliwości stała się zadość

jacek44 • 2016-12-07, 18:59
2014 - jaruzelski
2015 - kiszczak
niech ktoś przypomni urbanowi że do końca 2016 coraz mniej czasu

KillerLaugh

2016-12-07, 19:33
Na moje oko do dwóch pozostałych bardziej pasuje wałęsa. Swoją drogą w 2008 amerykanie wszczepili Bolkowi rozrusznik serca, wystarczyłby jakiś impuls elektromagnetyczny albo atak hakerski, żeby pozbyć się szkodnika.

Black-Sheep

2016-12-07, 21:11
A może pora na takie osobistości jak Jura Kalkstein?
Ozjasz Goldberg?

Urbana szanujcie śmiecie, faszystę Zawiszę wdeptał w ziemię w słynnym starciu na polsacie i dobrze się nabija z prawackich sp***olin których się ostatnio wyjątkowo dużo nalęgło w życiu publicznym.

yuzik

2016-12-07, 21:49
Tu leży Urban Jerzy - pokój jego duszy ,trumna się nie domyka bo wystają uszy :amused:

zonkyZonk

2016-12-07, 21:55
Atak hakerski na rozrusznik serca? Co za debil mógł coś takiego napisać?

Sylarr

2016-12-07, 22:13
Black-Sheep napisał/a:

Urbana szanujcie śmiecie, faszystę Zawiszę wdeptał w ziemię w słynnym starciu na polsacie i dobrze się nabija z prawackich sp***olin których się ostatnio wyjątkowo dużo nalęgło w życiu publicznym.


Nie ma nic lepszego niż wycie bezradnego lewaka, grudniowym wieczorem.

Arathnmor

2016-12-07, 22:25
Alfabetycznie pasuje ktoś na L. Może moc sprawcza ma poczucie humoru i ordnungu.

arkhamasylum

2016-12-07, 22:28
Urban to akurat ten sam poziom co Zawisza tylko z drugiej strony politycznej barykady (i to też nie do końca bo Urban nigdy nie był komunistą z przekonania a zwykłym partyjniakiem przy korycie)

voytas0

2016-12-07, 22:34
Ubaw po pachy... :facepalm3:
Chciałbyś być w połowie tak inteligentny jak Jurek.
Swoją drogą prawilniacy prawda jest taka, że Polska w której wasi bohaterowie byli u steru wojnę przegrała w 2 tygodnie. Później rządzili nią komuniści przez 50 lat i dziwię się gdzie byli wasi ojcowie i dziadkowie w tym czasie?? Ha wiem gdzie byli a raczej jacy byli. Byli NAj***nI ze szczęścia, że władza ich przeniosła ze wsi gdzie orali pole radełkiem do wielkiego miasta do bloku, nauczyli pisać i dali pracę. Płacili, płacili a oni brali i gówno ich obchodził Jaruzel i Kiszczak oraz Urban. Tak było do momentu, w którym system się zapadł w latach 80 tych. Zapadł się bo ile można debilom płacić za nic. Gdyby wasi rodzice posiadali jakąś samoświadomość to może wszystko potoczyłoby się inaczej.

Szczerze mówiąc wolałbym być Żydem niż gównem, które potrzebuje od państwai zasiłeczki, darmowe mieszkanko i wszystko inne. Komunizm tak działał. To co się teraz dzieje właśnie przypomina komunizm tylko bez tak barwnych postaci jak Urban.

Ps.
Nie jestem Żydem
Nie jestem komuchem
Nie jestem z KODU

htr83

2016-12-07, 22:37
a najlepiej jakby wszystkie cymbały takie jak ty poszły w ślady magika

-chips-

2016-12-07, 22:37
Cytat:

Ps.
Nie jestem Żydem
Nie jestem komuchem
Nie jestem z KODU



jesteś debilem :)

gernash100

2023-02-11, 23:30
trochę pociągnął :D