18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdziwiona

ds...........gr • 2013-02-28, 13:31


Trochę się zdziwiła :lol:

zatizdig

2013-02-28, 13:42
Otworzyła jak do siusiaka, hwe hwe...

RedBullo

2013-02-28, 13:53
Mina a'la "Foch do końca życia" + " jak mogłeś to zrobić szowinistyczna świnio"

Wojtass84

2013-02-28, 13:57
honorowo ? honorowo :-P a mówią że się nie da :-P

Ra...........it

2013-02-28, 14:19
PIwko i to duże - z racji że jestem zwolennikiem kobiet i podoba mi się to całe równouprawnienie ..

~Vuko

2013-02-28, 14:21
Odruch Pawłowa - po strzale wpysk otwórz usta na ku*asa :D

avalanch

2013-02-28, 14:38
Biustuś napisał/a:

Odruch Pawłowa - po strzale w_pysk otwórz usta na ku*asa :D


Chyba Twój ulubiony odruch. Nie ma to jak znać pojęcia z własnych autopsji ;)

Magik2501

2013-02-28, 14:43
RedBullo napisał/a:

Mina a'la "Foch do końca życia" + " jak mogłeś to zrobić szowinistyczna świnio"



1) Szowinista to ktoś, kto nienawidzi innych narodów
2) Dobrze, że zdziwiona. Nie jesteśmy brudasami, u nas się kobiety szanuje. Co innego jak na ulicy k***iszcze pluje, k***i i potem kogoś bić zaczyna - ale to nie kobieta, tylko babochłop.
W innych przypadkach - kobieta jest nietykalna. Przepuszcza się ją przodem w drzwiach, otwiera drzwi, nie pierdzi w jej towarzystwie itp. W takiej żyjemy cywilizacji, że kobiety są adorowane.

Jak komuś to nie pasuje, to niech zapisze się do jakieś organizacji feministek od Środy i Szczuki i niech sp***ala do Arabii Saudyjskiej, tam mogą być pewne że żaden facet nie rzuci pod ich adresem nic seksistowskiego ("ładne włosy"), bo będzie widać tylko ich oczy spod burki. Oraz na pewno nikt ich nie będzie dyskryminował otwieraniem im drzwi.

BulletRide

2013-02-28, 14:48
Magik2501 napisał/a:


1) Szowinista to ktoś, kto nienawidzi innych narodów




ja jebie .... lepiej wyskocz

Undrgrnd

2013-02-28, 14:51
Magik, chodziłeś do szkoły czy zajmowałeś się wtedy prawami kobiet narysowanymi na obrazkach, żebyś to mógł zrozumieć...?

iw...........85

2013-02-28, 14:56
ach ci amerykanie :P

defcon1

2013-02-28, 14:57
Cytat:

1) Szowinista to ktoś, kto nienawidzi innych narodów
2) Dobrze, że zdziwiona. Nie jesteśmy brudasami, u nas się kobiety szanuje. Co innego jak na ulicy k***iszcze pluje, k***i i potem kogoś bić zaczyna - ale to nie kobieta, tylko babochłop.
W innych przypadkach - kobieta jest nietykalna. Przepuszcza się ją przodem w drzwiach, otwiera drzwi, nie pierdzi w jej towarzystwie itp. W takiej żyjemy cywilizacji, że kobiety są adorowane.

Jak komuś to nie pasuje, to niech zapisze się do jakieś organizacji feministek od Środy i Szczuki i niech sp***ala do Arabii Saudyjskiej, tam mogą być pewne że żaden facet nie rzuci pod ich adresem nic seksistowskiego ("ładne włosy"), bo będzie widać tylko ich oczy spod burki. Oraz na pewno nikt ich nie będzie dyskryminował otwieraniem im drzwi.



Oczywiście, przepuszcza się w drzwiach i ustępuje się miejsca. Tak okazujemy szacunek. Działa to w obie strony i jeśli kobieta uderza mnie w twarz (nie mówię tutaj o liściu, czy ogólnie okładaniu otwartymi dłońmi bo to raczej w celu wyładowania złości, czy zasłużonej kary) mój szacunek się kończy i zaczynam traktować go jako równego mnie człowieka. Jeżeli ona nie miała oporów, by zrobić mi celowo, umyślnie i z takim dokładnie zamierzeniem krzywdę, by uderzyć pięścią w twarz, mam pełne prawo zrobić to samo. Człowiek łagodny z natury raczej obezwładni, niż odda, ale różni są ludzie. Ja osobiście nigdy kobiety nie uderzyłem i jak sądzę nie uderzę nigdy, jednak w razie ataku broniłbym się i w dupie miał, czy to kobieta, czy facet.

Udash

2013-02-28, 15:00
k***a ja myślałem że to jakiś amatorski pokaz sztuczek magicznych. Ja pie**olę, magii nie ma ale tez jest zajebiście :D