18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zderzenie ciężarówek.

Grzyb18 • 2013-03-31, 16:49


Jak widać nieciekawe zdarzenie. A idiota zamiast filmować, powinien sprawdzić czy kierowca żyje, albo jest przytomny :lodowka:
Jak za mocne na harda. Piszę małym druczkiem bo mam małego...

pa...........ny

2013-03-31, 16:54
Kierowca zamiast się zatrzymać to pojechał, nawet nie był w szoku, bo był świadomy tego co powiedział :

- o, gościu uwięziony(gość z kamerą)
- a my jedziemy, nic mu nie jest(kierowca)

Za takie zachowanie utrata prawa jazdy to marna kary dla kierowców którzy omijają miejsce wypadku i nic sobie z tego nie robią.

Pomyślcie teraz z perspektywy gościa, który jest uwięziony w kabinie ciężarówki, który nie jest w stanie wypowiedzieć słowa, ma uwięzione nogi i nie ma możliwości się ruszyć, co myśli?, żeby mu k***a ktoś pomógł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

PRZESTAJĘ WIERZYĆ W TEN NARÓD, W TAKICH LUDZI, ZERO MYŚLENIA, 100% OLEWKI.

yoyek@vp.pl

2013-03-31, 17:00
napewno przytomny w tej bialej

Kóba

2013-03-31, 17:25
Siedzi gość zakleszczony w zmiażdżonej ciężarówce, ale nic mu nie jest ;-) Wręcz komfortowa sytuacja, tylko drinka mu brakuje...

doob888

2013-03-31, 18:13
przecież byli tam inni i poszkodowani i pewnie tacy co się zatrzymali, więc ściskajcie dalej swe ciasne dupki...

stery_srh

2013-03-31, 19:10
Sam zawsze się zatrzymuję w takich sytuacjach, nie raz rwałem klemy z akumulatora, ale w tej sytuacji nie widzę sensu po co mieliby się zatrzymywać. Koleś w czarnej koszulce już dzwonił po służby ratownicze, widać też innego typa, który poboczem podążał tam. Co za dużo, to też nie zdrowo, po ch*j robić sztuczny tłum? Przecież rękoma by tej blachy nie poodginali.

takija

2013-03-31, 19:34
stery_srh napisał/a:

Sam zawsze się zatrzymuję w takich sytuacjach, nie raz rwałem klemy z akumulatora, ale w tej sytuacji nie widzę sensu po co mieliby się zatrzymywać. Koleś w czarnej koszulce już dzwonił po służby ratownicze, widać też innego typa, który poboczem podążał tam. Co za dużo, to też nie zdrowo, po ch*j robić sztuczny tłum? Przecież rękoma by tej blachy nie poodginali.



Popieram. Gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść. ;)

Loaloa

2013-03-31, 20:05
Uwięziony sam sobie winien, mógł nie jechac tak szybko, to by zdążył zahamować. Kamerzysta to ch*j, mógł wysiąść i nakręcić z bliska materiał na harda.

M1n1s7eR

2013-03-31, 21:23
Najlepsze wytłumaczenie na swoje sk***ysyństwo "są tam inni, a jak nie ma to pewnie zaraz się ktoś zatrzyma".

Ma...........eh

2013-03-31, 22:53
kmsm1990 napisał/a:



Popieram. Gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść. ;)



Gdzie kucharek sześć tam dwanaście cycków ;)

sauerps

2013-04-01, 22:35
sracie się o to czy ktoś się zatrzymał czy nie a tam widać, ze ktoś już się nim idzie zajać np ten gość któremu wjechał w dupe. Gdyby facet widzial że nikogo nie ma to by sie pewnie zatrzymał, więc nie płaczcie już tak

Jurbek

2013-04-03, 00:01
doob888 napisał/a:

przecież byli tam inni i poszkodowani i pewnie tacy co się zatrzymali, więc ściskajcie dalej swe ciasne dupki...



Dzięki takim osobnikom jak Ty na Ratownika Medycznego mówią "noszowy", a karetkę wzywają do bolącej główki.

Proszę Cię, zrób coś dla dobra ludzkości i przestań opłacać abonament internetowy, albo przynajmniej k***a nie upubliczniaj swoich debilnych teorii.
I w Twojej wypowiedzi widać, że nazbyt inteligętny nie jesteś. Spoko, większość społeczeństwa też, dodatkowo większość społeczeństwa myśli podobnie do Ciebie. Na 100 aut, które tam przejadą jedno być może się zatrzyma. (19/20 z tych które się zatrzymają, po to, aby fotki zajebiste porobić.)



Dla niewtajemniczonych, każdy ratownik, nie tylko "medyczny" wie, że największym problemem społeczeństwa jest znieczulica.
Wezwać 999 ? A wiesz, że rozmowa z poszkodowanym może go utrzymać w przytomności ? Ja pie**olę ... znając życie jak się następnym razem 'zatrzymam' gdzieś to pewnie właśnie takiemu tumanowi trzeba będzie pomagać.

Małymi literkami, bo wierzę, że na portal zaglądają osoby kulturalne, którym nie chce się czytać każdej "k***y" na tej stronie. Wszystkim "hejterą" życzę znalezienia się w sytuacji nieszczęśnika uwięzionego w kabinie, wtedy pogadamy.

Ale się zdenerwowałem. W sumie to nie chciałem po nikim jeździć. Przepraszam :(

radziorek15

2013-04-03, 00:02
Czasami chodzi też o to, ze jedna osoba nie jest w stanie pomóc i potrzeba większej ekipy, ale jak widać ludzie wolą sobie filmiki kręcić zamiast pomóc. Później pewnie się jeszcze znajdzie stado baranów co zablokuje dojazd do wypadku służbom ratowniczym

smoku1206

2013-04-03, 00:09
Zgłaszam podejżenie o możliwości popełnienia przestępstwa

Swka

2013-04-03, 00:09
Grzyb18 napisał/a:

A idiota zamiast filmować, powinien sprawdzić czy kierowca żyje, albo jest przytomny



Po co? Przecież widać dobrze że nie żyje: