18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robster

2011-06-10, 23:48
A co ma nadgorliwość ABW do wolności słowa? W każdym urzędzie znajdzie się jakiś prostak, który zamiast zajmować się swoją robotą, szuka dziury w całym.
W całej tej sytuacji chodzi o to, że ten "fachowiec" z ABW raz przekroczył swoje uprawnienia, dwa złe zinterpretował prawo mówiące o zakazie znieważania urzędnika państwowego (nie osoby a samego stanowiska).

Cudze chwalicie, a swojego nie znacie - można powiedzieć. Choćby to, że możesz tutaj napisać, że cała ta sytuacja Ci nie odpowiada jest wolnością słowa z której korzystasz od 21 latek i przynajmniej 5 lat w miarę racjonalnego myślenia.

Mnie wkurza natomiast to PiSowskie rozpowszechnianie paniki w państwie, jakoby nie jesteśmy autonomiczni i ja głupi polaczek nie zdaję sobie sprawy z tego że jestem kierowany przez złą partię polityczną, dlatego Jezus zesłał prezesa który wskaże mi teraz jedyną słuszną drogę do wolności. Po drodze tylko wojna z Rosją, Niemcami i połową świata, a później dostatnie życie pod zaborami.

Osełedec

2011-06-10, 23:58
Naucz się wstawiać przecinki, później wstawiaj fotki.

ul...........rt

2011-06-11, 01:10
A dlaczego cham ocenzurowałeś?Boisz się ABW?

AL...........ON

2011-06-11, 08:40
Chamem? A ja od razu pomyślałem.. ch*jem.

Sz...........an

2011-06-11, 10:03
Po pierwsze nie chamem tylko to co ALTON wyżej napisał. Po drugie nie boję się ABW tylko sami widzicie jak jest mimo że mamy wolność słowa nie wolno obrazić na prezydenta a to absurd to tak jakby spragnionemu na pustyni dać butelkę wody i może ją wypić pod warunkiem że jej nie otworzy ani nie przedziurawi.
Po trzecie nie chce żeby ABW wbiło do mnie na chatę ponieważ mam za mało kawy i herbaty więc nie kulturalnie jest zaparzać innym kawę a innym powiedzieć że brakło.

OBIECUJĘ że jak kupię kawę i herbatę to skończę z cenzurą 8-)

P.S. co do tych przecinków. Nie mogę ich używać bo mi klawisz nie działa a klawiatury nowej nie kupię bo kawę abw muszę postawić jak wpadnie.

queke3arena

2011-06-11, 10:39
kazdy wie co myslimy o prezydencie!

No...........ck

2011-06-11, 10:59
Wydaje mi się, że w większości mylicie wolność słowa ze zwykłym obrażaniem, bo nazywanie kogoś np. ch*jem, to nic innego jak zwykłe prostactwo, a nie jak niektórzy myślą wolność słowa.

Ciekawy jestem jak autor by zareagował, gdyby to jego nazywali ch*jem, albo jeszcze lepiej, żeby prezydent nazywał go publicznie ch*jem. Zaiste ciekawe cholerny hipokryto.

ul...........rt

2011-06-11, 11:05
Prezydent ch*j! I niech Mnie teraz szukają,najwyżej...

mi...........an

2011-06-11, 11:21
,,pie**ole was wszystkich. Jesteście ch*je i gimbusy zwłaszcza ty maciek98." Spokojnie to tylko przykład i wcale tak nie myślę. Ale teraz właśnie maćku98 czy moja wypowiedź jest manifestem wolności słowa czy zwykłym chamstwem? Wydaje mi się, że to drugie. Wolność słowa polega na możliwości swobodnego wyrażania opinii(także o władzach) ale w kulturalny sposób. Nazywanie kogoś ch*jem nawet jeśli nim jest wkracza w naruszenie jego dóbr osobistych. Więc nie denerwuj się tym tak mocno. Żyjemy w kraju absurdów i nieudolności władzy. Ale nie jest to wina Pana Prezydenta Komorowskiego czy jakiejkolwiek innej jednostki. To wina ogółu władzy i błędów popełnianych przez nią na przestrzeni dziesiątek lat a może i stuleci, gdyż każde działanie ustawodawcze niestety ale jest podszyte jakimś tłem z bliższej lub dalszej historii.Aby to zmienić należałoby odciąć historię ,,grubą kreską" i zbudować państwo na nowo. Niestety jest to nie możliwe.

Osełedec

2011-06-11, 12:20
maciek98, przyjmuję wyjaśnienia nt. przecinków. :) Masz ode mnie prezent: ,,,,,,,,,,, . Będzie na zapas, bo szybko się zużywają.

Marenio

2011-06-12, 09:10
maciek98 napisał/a:

P.S. co do tych przecinków. Nie mogę ich używać bo mi klawisz nie działa a klawiatury nowej nie kupię bo kawę abw muszę postawić jak wpadnie.



,,,,,, :!:




golip

2011-06-13, 15:18
Do autora:
A jak Ci powiem, że jesteś zwykłą k***ą to jest wygłaszanie mojej opini w ramach wolności słowa czy też obrażenie cie? Wk***ia mnie już ta cała propaganda. Kiedyś jak w temacie padło słowo "prezydent" to komentarze były w stylu "wypie**alać z polityką z Sadola" ale teraz już nie można kazać nikomu "wypie**alać" bo jest to obrażenie innego użytkownika (który notabene uważa, iż można nazywać "ch*jem" głowę naszego państwa).

I tak na marginesie dodam, że absolutnie mnie nie interesuje polityka i nie chciałbym o niej słyszeć na portalu, którego domeną jest czarny humor.

Jak to się zwykło mawiać - dziękuję, dobranoc.

Pabliell

2011-06-13, 17:45
Drogi Autorze.
Moim skromnym zdaniem w swoim zdenerwowaniu i rozgoryczeniu pomyliły Ci się serwisy. Teksty tego typu zamieszcza się na stronach typu "Demotywatory". Proszę więc o przemyślane wrzucanie materiałów na portal Sadistic.pl

Dziękuję.


A teraz wyk***iać stąd z polityką! :thisissadistic: